30 مدل عکس از وسایل روی میز کار و تحریر مناسب فضاهای کوچک

 

وسایل روی میز کار خصوصا میز تحریر و میزهای اداری جزئی از ضروریات هستند. برای اینکه سطح روی میز کارتان همیشه مرتب و منظم باشد نیاز مبرمی به این وسایل پیدا می کنید. بدون آنها سریعا سطح میز پر از وسایل بهم ریخته می شود که علاوه بر کند کردن کار شما، باعث بهم خوردن تمرکز و اعصاب نیز می شوند. در مطلب پیشین به معرفی چندین مدل میز تحریر کم جا پرداختم اما در این مطلب می خواهم وسایلی که برای روی میز مناسب هستند معرفی کنم. البته آن هم نه وسایلی ساده! ما در سایت اتاق وسایلی معمولی معرفی نمی کنیم بلکه همیشه دنبال جذاب ترین طرح ها و ایده ها هستیم. خواهشمندم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

میزه های اداری با خودکار، ورقه ها، منگنه، کیبورد، مانیتور و … احاطه شده است. ترتیب نظم دادن به چنین وسایلی کار چندان ساده ای نیست، برای درست انجام دادن کار نیاز به وسایل مناسب دارید تا همه چیز سر جای خودش قرار بگیرد. در ادامه با 30 مدل زیبای منظم کننده وسایل روی میز کار آشنا خواهید شد که در طرح های چوبی، فلزی، شیشه ای و … طراحی شده اند.

وسایل-روی-میز-کار (28)

اگر دوست ندارید کیبورد روی میز همیشه در دید باشد و از طرفی نیاز به فضای بیشتری برای کار دارید، باید مدلی مانند شکل زیر را امتحان کنید. در این طرح ساده و خلاقانه، وقتی نیازی به کیبورد ندارید به سادگی آنرا به قسمت زیرین پایه هل می دهید. بعلاوه می توانید مانیتور صفحه تخت خود را روی این پایه قرار داده تا میزان اشغال شدن فضا توسط این وسیله به صفر برسد. جالب تر ایجاست که این وسیله مفید بعنوان یک هاب یو اس بی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 6 پورت یو اس بی برای وصل کردن شارژر گوشی یا فلش و هارد اکسترنال نیز در آن تعبیه شده است.

وسایل-روی-میز-کار (1)

وسایل-روی-میز-کار (2)

وسایل-روی-میز-کار (4)

وسایل-روی-میز-کار (5)

وسایل-روی-میز-کار (3)

شکل دوم یک ست جالب و کامل برای منظم سازی وسایل روی میز کار ارائه می دهد. لوازم مهمی از قبیل جا خودکاری، نگهدارنده دفترچه و تلفن همراه به شیوه ای که راحت در دسترس تان باشند در این ست تک رنگ و مدرن قرار دارند. مدل بعدی یک میز بسیار کوچک است که علاوه بر پنهان کردن موس و کیبورد روی میز در قسمت خالی زیرینش، فضایی بسیار کاربردی و جالب برای نگهداری انواع و اقسام وسایل فراهم می کند. این وسیله خلاقانه برای آنهایی که دوست دارند به همه چیز در سریعترین و راحت ترین زمان دسترسی داشته باشند بسیار مفید است.

وسایل-روی-میز-کار (6)

وسایل-روی-میز-کار (7)

وسایل-روی-میز-کار (8)

ست های زیر چند روش جالب را با استفاده از کشوهای دراوری در سایز کوچک نشان می دهند. این سازمان دهنده های جالب علاوه بر کارایی بالا و اشغال فضای کم، ظاهری بسیار شیک و جالب نیز بروی میز کار شما ایجاد می کنند. همچنین جنس چوب طبیعی بکار رفته در ساخت این مواد نشان از کیفیت بالای آنها دارد. البته از آنجایی که ست اوال فضای مناسبی برای قرار دادن خودکار و مداد ندارد بهتر است از ترکیب ست اول با ست دوم استفاده کنید. ست دوم نیز طرحی بسیار جالب شبیه خانه های شیروانی دارد که فضای زیادی برای نگهداری خودکار، خط کش، منگنه و … فراهم می کند.

وسایل-روی-میز-کار (9)

وسایل-روی-میز-کار (10)

اگر به شیکی دکوراسیون میز کار اهمیت می دهید بهترین انتخابی که برای سازمان دهی وسایل روی میز کار پیش رویتان قرار می گیرد، مدل های چوبی است. هیچ وسیله ای قطع به یقین نمی تواند در زیبایی و شیکی با چوب، آن هم چوب طبیعی با رنگ و لعاب طبیعی رقابت کند. فارق از زیبایی لوازم التحریر چوبی، همینکه عنصری از طبیعت روی میز کار شما قرار دارد، حس خوب و مثبتی به شما منتقل می شود. فقط کافی است برای اینکه کمی احساس تازگی و نشاط کنید دستی به این لوازم چوبی شیک بکشید.

وسایل-روی-میز-کار (11)

وسایل-روی-میز-کار (12)

وسایل-روی-میز-کار (13)

وسایل-روی-میز-کار (16)

وسایل-روی-میز-کار (17)

وسایل-روی-میز-کار (14)

وسایل-روی-میز-کار (15)

سعی کنید همیشه روی میز کارتان از گیاهان سرسبز استفاده کنید. شاید ابتدا برایتان اهمیت نداشته باشد اما باور کنید وجود گل و گیاه سبز هر چند کوچک، شدیدا به روی روحیه و تمرکز شما تاثیر خواهد گذاشت. شکل های زیر ست هایی بسیار زیبا را نشان می دهند که علاوه بر سازمان دهی وسایل روی میز کار مکانی برای نگهداری گلدان های کوچک و شیک فراهم می کند. حضور چنین گلدان های شیکی فضای روی میز کار را به شدت خواستنی و زیبا نشان می دهد. از آنجایی که گلدان ها بسیار کوچک هستند فضای بسیار کمی هم اشغال می کنند.

وسایل-روی-میز-کار (18)

وسایل-روی-میز-کار (19)

وسایل-روی-میز-کار (20)

وسایل-روی-میز-کار (21)

وسایل-روی-میز-کار (29)

وسایل-روی-میز-کار (22)

در دامه سایر مدل ها را مشاهده می فرمایید:

وسایل-روی-میز-کار (23)

وسایل-روی-میز-کار (24)

وسایل-روی-میز-کار (25)

وسایل-روی-میز-کار (26)

وسایل-روی-میز-کار (27)

وسایل-روی-میز-کار (30)

وسایل روی میز کار

وسایل-روی-میز-کار (31)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
30 مدل عکس از وسایل روی میز کار و تحریر مناسب فضاهای کوچک
5 (100%) 11 votes
نوشته های مرتبط
3 دیدگاه برای این نوشته
سینا

سلام.از کجا میتونم بخرم این ست ها رو؟

یه بنده خدا

خدایی این اخری رو باهاش حال کردم

RADINARSIN

سلام چطور باید خرید کرد

ارسال یک دیدگاه

*