38 مدل جدید شلف دیواری چوبی 2018 و باکس دیواری ام دی اف

بروز شده در تاریخ 27 / 8 / 96

شما چگونه می توانید با حداقل استفاده از فضای خانه، دکوری های زیبای خود را بنمایش بگذارید؟ مسلما استفاده از شلف دیواری بهترین کار برای این موضوع است. علاوه بر قرار دادن لوازم دکوری و خاطره انگیر بروی شلف های دیواری می توانید وسایل پرکاربردی که در خانه دارید را بروی آنها قرار بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به آسانی به آن دسترسی داشته باشید. تعداد شلف و قفسه دیواری در خانه بستگی به نیاز شما دارد اگر لوازم زیادی در خانه دارید می توانید از تعداد بیشتری شلف استفاده کنید. برای نگهداری کتاب های مورد علاقه تان استفاده از شلف و قفسه گزینه بسیار خوبی بوده و به زیبایی دکوراسیون خانه نیز کمک بسیار زیادی می کند بخصوص اگر از کتاب های رنگارنگ در کنار هم استفاده کنید. شلف ها و قفسه های نگهداری چه در نوع ایستاده و چه در نوع دیواری در انواع طرح ها و رنگ ها تولید می شوند. شلف های دیواری برای چسبیدن به دیوار نیاز به پیچ شدن و محکم شدن به دیوار دارند که طراحان از این چالش برای خلق طرح های خلاقانه استفاده کرده اند. 

برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه می توانید از شلف دیواری، به طریقی زیرکانه تر استفاده کنید؛ برای مثال قرار دادن قفسه چوبی با طرح ساده یا نقاشی شده در زمینه دیوار رنگ روشن، ترکیبی بسیار زیبا و قابل توجهی را بروی دیوار خانه بوجود می آورد. در دکوراسیون های مدرن بهتر است از شلف های دیواری چوبی ساده یا نوع های فلزی به رنگ استیل یا کرومی استفاده کنید که در طراحی آنها از خطوط ساده و ظریف استفاده شده است. اما شاید یکی از بهترین گزینه ها برای شلف دیواری از انواع مدولار باشد که در اینصورت تنها چیزی که مانع چشم گیر شدن دکوراسیون شما خواهد شد خلاقیت شما است. با نمونه های مدولار می توانید هر ترکیبی که به دکوراسیون منزلتان بیشتر جور در می آید انتخاب کنید. ثانیا اگر بعداز مدتی از نوع چینش شلف های دیواری خسته شدید می توانید از چینش جدیدی استفاده کنید تا با راحت ترین روش تغییری در دکوراسیون کلی خانه تان بوجود آورده باشید. در شکل های زیر نمونه ای از زیباترین مدل های شلف و باکس دیواری را مشاهده می کنید.

شلف دیواری (22)

شلف دیواری (23)

به کارگیری ایدهای ساده در طراحی شلف های دیواری قرینه برای یک اتاق نشیمن که نه تنها زیبا و جذاب است، بلکه حس و حالی از پاکیزگی را نیز به فضای داخلی اضافه کرده است. می توانید شلف هایی را که به گوشه بیرونی و تیز دیوار ختم می شود، در سوی دیگر دیوار ادامه دهید؛ اینکار ظاهر آرام و مدرن تری به خانه شما می دهد. توصیه می شود که شلف های سنگین یا مدلهای خاص را متخصصان این حرفه نصب کنند.

wall-shelves-design-ideas (3)

wall-shelves-design-ideas (2)

wall-shelves-design-ideas (1)

 

wall-shelves-design-ideas (4)

شلف دیواری (1)

شلف دیواری (2)

شلف دیواری (3)

wall-mounted-shelves (1)

wall-mounted-shelves (1)

wall-mounted-shelves (2)

شلف دیواری (4)

wall-mounted-shelves (3)

شلف دیواری (5)

wall-mounted-shelves (5)

شلف دیواری (19)

شلف ها معمولا بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند. به دلیل پرکاربرد بودن این طبقات چوبی و فلزی به طبع مدلهای متفاوتی هم طراحی و ساخته شده است .

wall-mounted-shelves (8)

wall-mounted-shelves (7)

شلف دیواری (7)

wall-mounted-shelves (6)

شلف دیواری (9)

شلف دیواری (10)

wall-mounted-shelves (10)

شلف دیواری (12)

wall-mounted-shelves (11)

شلف دیواری (13)

شلف دیواری (14)

شلف دیواری (15)

شلف دیواری (16)

شلف دیواری (20)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
شلف و طبقه دیواری دیواری مدل فرش
4.7 (93.33%) 6 votes

آخرین مطالب بخش

  نوشته های مرتبط
  6 دیدگاه برای این نوشته
  حسینی

  چرا>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>چرا
  تو تلگرام نیستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
  من 09195479496

  ناهید

  این شلف ها رو باید ازکجا خرید ؟؟؟

  مالک

  سلام من شلف اخریه رومیخوام چجورباید سفارش بدم
  09386019026

  مهدی

  درود، دوست عزیز متاسفانه مدل های قرار داده شده سفارشی نیستند و صرفا جهت معرفی ایده های جدید و شیک در دکوراسیون داخلی آورده شده اند.

  محمدزاده

  لطفا شماره تماس میخواستم برا سفارش؟09167362465

  یدالله محمدی

  سلام من شلف آخری رومیخوام دوتا برای دکور مغازه شماره تماس برام بدین تاسفارش بدم ممنون 09189362182

  ارسال یک دیدگاه

  *