میز جلو مبلی شیک و کوچک مناسب دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن

میز جلو مبلی برای اتاق نشیمن یا پذیرایی حکم یک عنصر کامل کننده را دارد در نتیجه باید در انتخاب آن بسیار محتاطانه عمل کنید زیرا در صورت انتخاب نادرست، دکوراسیون اتاق ناقص جلوه خواهد کرد. میزها در اتاق نشیمن و پذیرایی استفاده های بسیار متفاوتی دارند و نمی شود تنها یک وظیفه یا کاربرد برای آنها متصور شد. برای مثال علاوه بر اینکه ما نوشیدنی ها و خوردنی هایمان را بروی میز قرار می دهیم، می توانیم از آنها برای نگهداری کتاب ها، مجلات یا سایر لوازمی مانند کنترل تلویزیون، سینمای خانگی و دسته های بازی نیز استفاده کنیم. به معنی دیگر می توان از میزها بعنوان کمد و قفسه نگهداری لوازم نیز استفاده کرد که برای منزل های کوچک خود یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

همانطور که می دانید و حتما در بازار هم مشاهده کرده اید میزهای جلو مبلی در شکل ها، اندازه ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند که ممکن است هر فردی را برای خرید با سردرگمی مواجه کند. این میزها سلایق زیادی را پوشش خواهند داد اما اگر مدل مد نظر خود را در بازار پیدا نکردید می توانید به راحتی آنرا سفارش دهید تا دقیقا مطابق خواسته شما طراحی شوند. البته این روش هزینه و وقت بیشتری می برد اما زمانی که مطابق با خواسته های شما باشد و دکوراسیون منزلتان را کامل کند، بنابراین ارزشش را خواهد داشت. طرح های جدید و مد روز میزهای جلو مبلی در حال حاضر بیشتر به سمت مدل های متالیک و درخشنده حرکت کرده است بنابراین اگر می خواهید دکوراسیون امروزی داشته باشید باید بسراغ مدل میزهای براق و درخشنده متالیکی مانند رنگ طلایی باشید.

مدل طلایی میز های جلو مبلی تنوع زیادی دارند؛ بسیاری از مدل های باکیفیت از فلزهای برنجی پولیش شده ساخته می شوند و مدل های گران قیمت هم از روکش طلایی اصل در خود استفاده می کنند تا آن براقیت و درخشندگی خیره کننده را بدست آورند. با توجه به استایل دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی منزلتان می توانید میزان درخشندگی مناسب برای میز را مشخص کنید.

modern-coffee-table-design-ideas (1)

modern-coffee-table-design-ideas (2)

modern-coffee-table-design-ideas (3)

modern-coffee-table-design-ideas (4)

modern-coffee-table-design-ideas (5)

modern-coffee-table-design-ideas (6)

modern-coffee-table-design-ideas (7)

modern-coffee-table-design-ideas (8)

modern-coffee-table-design-ideas (9)

modern-coffee-table-design-ideas (10)

modern-coffee-table-design-ideas (11)

modern-coffee-table-design-ideas (12)

modern-coffee-table-design-ideas (13)

میز جلو مبلی

modern-coffee-table-design-ideas (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
میز جلو مبلی شیک و کوچک مناسب دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*