معرفی 40 مدل میز تلویزیون مدرن در انواع چوبی، فلزی و شیشه ای

 

مزیت بزرگ میز تلویزیون مدرن نسبت به سایر میزها، کارایی بالا و زیبایی منحصر بفردی است که به دکوراسیون اتاق نشیمن می دهند. مدل های مدرن تنوع قابل توجهی نسبت به نمونه های کلاسیک دارند، برخی با طراحی هوشمندانه کمترین میزان فضا را اشغال می کنند و برخی هم ممکن است کل فضای یک دیوار را بپوشانند. بغیر از اندازه، مواد بکار رفته در ساخت میزها نیز متنوع است، از چوب طبیعی گرفته تا پلاستیک و فایبرگلاس در ساخت میز استفاده می شود.

از آنجایی که خلاقیت حرف اول در طراحی میز تلویزیون مدرن را می زند، نمی توان هیچ محدودیتی برای شکل ظاهری طرح ها در نظر گرفت، به عبارت دیگر میزهای مدرن در این زمینه بی نهایت متنوع بوده و نمی توان پایانی بر طرح های منحصر بفرد و شاخص آنها قائل شد. کافی است یک مدل را خریداری کنید تا فردای آن روز مدلی بهتر و کارآمدتر روانه بازار شود. البته اگر انتخاب شما هوشمندانه باشد، دیگر نیازی به تعویض یا نگاه کردن به مدل های جدید نخواهید داشت چرا که میزتان همه نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. در این پست با 40 مدل میز تلویزیون شیک و مدرن آشنا خواهید شد که هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده اند.

میز-تلویزیون-مدرن (27)

میز-تلویزیون-مدرن (37)

قسمتی که برای دستگاه های سرگرمی در خانه در نظر گرفته می شود، معمولا باید بزرگ و جادار باشد. در نتیجه هر چه میز یا یونیت های بزرگ تری خریداری کنید، علاوه بر دستگاه ها، فضای اضافه برای نگهداری سایز آیتم ها نیز خواهید داشت. میزهای بزرگ برای خانه هایی که به صورت پلان باز طراحی شده اند بسیار مناسب هستند چرا که خیلی راحت می شود آنها را به نقطه کانونی دکوراسیون خانه تبدیل کرد. اگر هم دوست ندارید تلویزیونتان در معرض دید باشد، میزهایی درب دار دستی و کنترلی به بهترین شکل دستگاه شما را از دید پنهان خواهند کرد.

میز-تلویزیون-مدرن (1)

میز-تلویزیون-مدرن (21)

میز-تلویزیون-مدرن (19)

میز-تلویزیون-مدرن (23)

میز-تلویزیون-مدرن (26)

میز-تلویزیون-مدرن (31)

میز-تلویزیون-مدرن (33)

بیشتر مدل های میز تلویزیون مدرن به صورت چند کاره طراحی می شوند و همین عامل است که آنها را مقرون به صرفه می کند. شکل زیر یک میز مدرن با پایه های انعطاف پذیر را نشان می دهد که قابلیت گردش 360 درجه داشته و برای مشاهده تلویزیون از هر زوایه ای مناسب است. با این کار می توانید تلویزیون را از هر قسمتی که هستید مثل آشپزخانه بدون مشکل تماشا کنید. از آنجایی که زندگی امروزی ما انسان ها سرعت و تحرک بیشتری یافته، نیاز به میزهایی انعطاف پذیر بیش از پیش احساس می شود.

میز-تلویزیون-مدرن (2)

میز-تلویزیون-مدرن (22)

میز-تلویزیون-مدرن (28)

میز-تلویزیون-مدرن (29)

میز-تلویزیون-مدرن (30)

میز-تلویزیون-مدرن (39)

گوشه دیوار نشیمن و پذیرایی همیشه یکی از مکان هایی است که بلا استفاده باقی می ماند در صورتی که می توان از این فضا استفاده های زیادی برد. شاید مفیدترین کاری که می شود با این فضا کرد، قرار دادن یک میز تلویزیون مدرن با طراحی دقیق و هوشمندانه است. با انجام چنین کاری نه تنها در استفاده از فضا صرفه جویی کرده اید بلکه جذابیت خانه را نیز دوچندان افزایش داده اید. شکل پایین یک میز سفارشی مخصوص قرار گرفتن در گوشه را نشان می دهد، همانطور که مشاهده می کنید پشت میز توسط نور مخفی ال ایی دی تزیین شده است. تضاد بین تلویزیون سیاه، دیوار سفید رنگ و همینطور نور آبی نوار مخفی، ظاهری آینده نگرانه به کل نشیمن داده است.

میز-تلویزیون-مدرن (3)

میز-تلویزیون-مدرن (13)

میز-تلویزیون-مدرن (16)

میز-تلویزیون-مدرن (14)

میز-تلویزیون-مدرن (15)

میز-تلویزیون-مدرن (17)

میز-تلویزیون-مدرن (25)

قتی صحبت از دکوراسیون های مدرن می شود، باید سراغ طرح های مینیمال و کمینه گرا رفت. ست میز تلویزیون های زیر نیز دقیقا برای تکمیل دکوراسیون های مدرن توسط شرکتی ایتالیایی به نام آتونلو طراحی شده اند. جالبی این طرح ها، برخورداری از فضای ذخیره سازی زیاد عالی رغم شکل ساده و جمع و جورشان است. برای استفاده حداکثری از چنین میزهایی بهتر است نگاهی هم به مدل های انعطاف پذیر با پنل متحرک بیاندازید که انتخاب محل مناسب برای قرار دادن تلویزیون را بسیار ساده تر می کند. شکل سوم یکی از میزهای مینیمال انعطاف پذیر را نشان می دهد که می توان آنرا در هر مکانی قرار داد بدون اینکه نگران زاویه دید بود.

میز-تلویزیون-مدرن (4)

میز-تلویزیون-مدرن (5)

میز-تلویزیون-مدرن (6)

میز-تلویزیون-مدرن (18)

میز-تلویزیون-مدرن (20)

میز-تلویزیون-مدرن (32)

بسیاری از طرح های عجیب و غربی را باید در مدل های میز تلویزیون مدرن جست و جو کرد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به این طرح ها علاقه دارید احتمالا مدل های زیر مناسب شما باشند. برای آنهایی که علاقه ای به طرح های عجیب ندارند اما از طرفی نمی خواهند میز تلویزیونشان خیلی معمولی ساده بنظر برسد نیز مدل های بسیار جالبی مانند شکل چهارم گزینه خوبی هستند. بغل میز با طرح موزاییکی تزیین شده و داخل میز دو عدد کشو برای نگهداری مجلات و لوازم الکترونیک کوچک مانند لپ تاپ و … وجود دارد.

میز-تلویزیون-مدرن (7)

میز-تلویزیون-مدرن (8)

میز-تلویزیون-مدرن (9)

میز-تلویزیون-مدرن (10)

همانطور که در بالا گفتم تنوع در مدل های میز تلویزیون تقریبا بی نهایت است، شکل های زیر فقط گوشه بسیار ناچیزی از این تنوع را نشان می دهند.

میز-تلویزیون-مدرن (11)

میز-تلویزیون-مدرن (34)

میز-تلویزیون-مدرن (12)

میز-تلویزیون-مدرن (24)

میز-تلویزیون-مدرن (36)

میز تلویزیون مدرن

میز-تلویزیون-مدرن (38)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
معرفی 40 مدل میز تلویزیون مدرن در انواع چوبی، فلزی و شیشه ای
4.7 (93.33%) 12 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*