معرفی مدل های جدید میز پذیرش و میز منشی با طراحی مدرن  

برداشت اول مردم هنگام وارد شدن به یک مکان عمومی، در مبحث طراحی داخلی، موضوع بسیار مهمی است. امروزه تمامی مدل های جدید میز پذیرش دقیقا بر اساس همین موضوع طراحی می شوند. مدل هایی که هر فردی را در بدو ورود و مراجعه به قسمت پذیرش، خوشنود و راضی نشان خواهد داد. میز پذیرش منشی در هر مکان تجاری و اداری وجودش ضروری است و در بعضی محیط های عمومی مانند بیمارستان ها نیز وجود دارند. مسلما میزهایی که از طراحی زیبا و خلاقانه ای بهره می برند همیشه یک نقطه مثبت در دکوراسیون داخلی بحساب می آیند. با استفاده از چنین میزهایی مطمئن خواهید شد که تمامی مراجعه کنندگان با رویی خوش به شما سلام خواهند داد.

میز پذیرش شگفت انگیز و منحصر بفرد زیر متعلق به یک شرکت معماری در شهر لندن است در نتیجه جای تعجبی ندارد که خود میز مانند یک اثر هنری می ماند. این میز زیبا از ترکیب چوب و فلز برنج ساخته شده و طولی برابر با 7 متر دارد.

Reception-desk-design-ideas (7)

Reception-desk-design-ideas (8)

مدل میز پذیرش زیر توسط یک هنرمند طرح های گرافیتی (نقاشی هایی که بروی دیوارهای شهر کشیده می شوند) ساخته شده است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید در طراحی نمای این میز از شکل خطوط خیابان های شهر و نقاشی های گرافیتی الهام گرفته شده است.

Reception-desk-design-ideas (9)

Reception-desk-design-ideas (10)

نمونه زیر از طرح های چوبکاری شده قدیمی که قدمت آنها به قرن های پیش برمی گردد الهام گیری کرده است. چوب یک عنصر دکوراتیو طبیعی و بسیار با دوام است و به همین دلیل از نگاه بسیاری ازهنرمندان و طراحان، مقدس شمرده می شود. در طرح زیر بلوک های چوبی با بافت ها و رگه های کاملا طبیعی با دقت زیادی بروی هم چیده شده اند.

Reception-desk-design-ideas (12)

و در ادامه مدل های دیگر:

Reception-desk-design-ideas (1)

Reception-desk-design-ideas (2)

Reception-desk-design-ideas (3)

Reception-desk-design-ideas (4)

Reception-desk-design-ideas (5)

Reception-desk-design-ideas (6)

Reception-desk-design-ideas (11)

Reception-desk-design-ideas (13)

Reception-desk-design-ideas (14)

مدل های جدید میز پذیرش

Reception-desk-design-ideas (15)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
معرفی مدل های جدید میز پذیرش و میز منشی با طراحی مدرن  
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*