معرفی 25 مدل گلدان آویز مناسب دکوراسیون آپارتمان های کمجا

در این پست با 25 مدل گلدان آویز بسیار شیک آشنا خواهید شد که دقیقا برای فضاهای کمجا طراحی و ساخته شده اند. همانطور که می دانید گیاهان سرسبز روح و انرژی مضاعفی به دکوراسیون داخلی می بخشند و به همین خاطر حضور آنها در هر خانه ای ضروری و لازم است. در عصری که ارتباط با طبیعت نیازمند برنامه ریزی برای سفری طولانی است، آوردن عناصری طبیعی از محیط خارج به محیط داخلی که ما را توسط بتن و پلاستیک و سایر لوازم مصنوعی احاطه کرده، یک عمل بسیار مثبت و آرامش بخش است. اما اگر فضای کافی برای انجام این کار نداشته باشید چه می کنید؟

اگر بدنبال راهی برای ایجاد فضای سبز در آپارتمان یا محل کار خود هستید و یا به طرح های گلخانه و باغچه عمودی علاقه دارید، استفاده از چنین گلدان هایی راه حلی ساده، ارزان و در عین حال تاثیر گذار پیش روی شما قرار خواهد داد. مطمئن هستم در نمونه های زیر مدلی مناسب با سلیقه و نظرتان پیدا خواهید کرد، از طرفی کالکشن آورده شده را می توان بعنوان فرصتی مناسب برای آنهایی که دنبال ایده های نو و خلاقانه در دکوراسیون منزل خود هستند، دانست.

مدل-گلدان-آویز (19)

خوب است که اولین مدل را با گلدانی بسیار شیک و خاص شروع کنیم. این گلدان زیبا برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک بسیار مناسب است زیرا در ساخت آن علاوه بر استفاده از عناصر طبیعی که شاخصه سبک مدرن است، از بافت های گرم و طرح دار نیز استفاده شده است. خود گلدان از پوسته طبیعی عروس دریایی ساخته شده و گلی که در آن کاشته شده نیز نوعی پیچیک با ساقه های دراز است. ترکیب این دو در کنار هم باعث شده شکلی کاملا شبیه یک عروس دریایی آویزان ایجاد شود. همراه این گلدان سیم آویزی برای نصب کردن به سقف نیز ارائه می شود.

مدل-گلدان-آویز (1)

گلدان زیر از یک طراحی دقیق و ظریف بهره می برد. بدنه گلدان از جنس چینی بوده اما بندی که به آن وصل شده از چوب افرا ساخته شده است. این گلدان در نهایت سادگی طراحی شده و به همین خاطر برای دکوراسیون های مدرن و مینیمال (کمینه گرا) بسیار مناسب و ایده آل است. رنگ و به طور کلی طراحی ساده این گلدان ها باعث می شود گل و گیاه قرار گرفته در آن به زیبایی هر چه تمام تر خودنمایی کند. حتی بند آویز این گلدان نیز رنگی خنثی و روشن دارد تا در دیده شدن خود گل، مانعی ایجاد نکند.

مدل-گلدان-آویز (2)

یکی دیگر از طرح های جالب مدل گلدان آویز زیر است که برخلاف طرح بالا از ترکیب چوب و چرم استفاده کرده. شکل مکعبی بدنه گلدان ساخته شده با چوب طبیعی، برای دکوراسیون مدرن و البته روستیک بسیار مناسب است زیرا هم سادگی طرح های مدرن را دارد و هم گرمای طرح های روستیک را. تسمه آویزی گلدان نیز از چرم کاملا طبیعی ساخته شده که نشان از استحکام و دوام بالای آن دارد. رنگ این تسمه در انواع قرمز، سبز، آبی، سیاه و قهوه ای موجود است تا با هر دکوراسیونی در منازل مسکونی و مکان های تجاری هماهنگ شود.

مدل-گلدان-آویز (3)

مدل زیر یک راه حل بسیار ساده برای نگهداری گل و گیاه با حداقل میزان اشغال فضا پیش رویمان قرار می دهد، آن هم نه برای یک گل بلکه برای بیش از سه گیاه مختلف. این گلدان هوشمندانه تا سه برابر فضای بیشتری برای نگهداری گل و گیاه دارد و از طرفی فضای کمتری نیز اشغال می کند. وجود سه طبقه عمودی که به صورت موازی بالای یکدیگر قرار گرفته اند فضای کافی برای نگهداری گیاهانی مانند کاکتوس در اختیارتان قرار می دهد. رنگ نقره ای و فلزی بدنه این گلدان برای دکوراسیون صنعتی و لوکس نیز بسیار مناسب است.

مدل-گلدان-آویز (4)

حتما شما هم به داشتن گلخانه ای سرسبز و شاد در آشپزخانه خود فکر کرده اید اما به دلیل محدودیت فضا اقدامی در این زمینه انجام نداده اید. بعضی آشپزخانه ها به حدی کوچکند که حتی یک فضای خالی در شلف و قفسه برای قرار دادن گلدان نیز پیدا نمی شود، در چنین شرایطی گلدان های آویزان به کمک تان خواهد آمد. جنس این گلدان ها از سرامیک ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این گلدان مخزنی مهندسی شده و بسیار جالب دارد که به آرامی و کم کم آب را به گیاه می رساند، همچنین پنل قرار گرفته درون گلدان نیز خاک را محکم سرجایش نگه می دارد.

مدل-گلدان-آویز (5)

در ادامه با 19 مدل گلدان آویز شیک دیگر آشنا خواهید شد:

مدل-گلدان-آویز (10)

مدل-گلدان-آویز (11)

مدل-گلدان-آویز (12)

مدل-گلدان-آویز (13)

مدل-گلدان-آویز (14)

مدل-گلدان-آویز (15)

مدل-گلدان-آویز (16)

مدل-گلدان-آویز (17)

مدل-گلدان-آویز (18)

مدل-گلدان-آویز (6)

مدل-گلدان-آویز (7)

مدل-گلدان-آویز (8)

مدل-گلدان-آویز (9)

مدل-گلدان-آویز (20)

مدل-گلدان-آویز (21)

مدل-گلدان-آویز (22)

مدل-گلدان-آویز (23)

مدل-گلدان-آویز (24)

مدل گلدان آویز

مدل-گلدان-آویز (25)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
معرفی 25 مدل گلدان آویز مناسب دکوراسیون آپارتمان های کمجا
4.9 (97.6%) 25 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*