مدل کوسن فانتزی و جدید با بهترین و زیباترین طراحی ممکن

 مدل کوسن فانتزی از عناصری هستند که در عین کوچکی و کم اهمیتی (بنظر تعدادی از افراد) تاثیر بسیار زیادی بروی دکوراسیون اتاق نشیمن و بخصوص اتاق خواب می گذارند. با اضافه کردن طرح ها و بافت های گوناگون می توانید به سبک دکوراسیون خانه خود بعد و جان تازه ای ببخشید. یکی از تاثیرگذارترین و در عنی حال راحت ترین روش برای اینکار هم استفاده از کوسن های فانتزی در دکوراسیون است. در انتخاب کوسن فانتزی می توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید و رنگ و طرح های مختلف را در کنار هم بچینید، البته تا زمانی که اندازه ها یکسان باشد.

بنابراین اگر از کوسن های فانتزی با رنگ و طرح های مختلف استفاده می کنید باید اندازه تمامی آنها یکسان و برابر باشد تا رنگ ها در کنار هم با صلح و آشتی زندگی کنند! سعی کنید به تلفیق و ترکیب بافت و طرح های متنوع بپردازید تا از این طریق به مقدار زیادی به جذابیت بصری دکوراسیون خانه خود بیافزایید و درست مانند یک تابلوی نقاشی زیبا به دکوراسیون خانه عمق ببخشید. این کار مانند همان کاری است که هنرمند هنگام خلق یک شاهکار هنری انجام می دهد. (مبلمان راحتی چرم به سبک مدرن و امروزی در رنگ های مختلف)

جالب است بدانید به طور کلی و بدون توجه به اینکه کوسن ها قرار است در کدام بخش قرار بگیرند، تعداد فرد بهترین نتیجه را بوجود می آورند. البته رعایت تقارن هم مزایای خود را دارد. برای مثال رعایت تقارن در چیدمان کوسن ها هر گونه مبالغه ای را در دکوراسیون ازبین می برد. گاهی با برداشتن و کم کردن یک کوسن می توانید در چشم های فرد زمانی که به چینش کوسن ها می نگرند حس خوبی را ایجاد و احساس حاکم بر دکوراسیون فضا را سیال و سبک کنید. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین نمونه های مدل کوسن فانتزی را مشاهده می کنید که چگونه با چیمانی مناسب جلوه ایی بی نظیر به دکوراسیون خانه داده است. (مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی)

fantasy-cushions-design-ideas (1)

fantasy-cushions-design-ideas (2)

fantasy-cushions-design-ideas (3)

blue-sofa-cushion-design

living-room-fancy-cushion-design

living-room-pillow

fantasy-cushions-design-ideas (4)

fantasy-cushions-design-ideas (5)

fantasy-cushions-design-ideas (6)

fantasy-cushions-design-ideas (7)

fantasy-cushions-design-ideas (8)

fantasy-cushions-design-ideas (9)

fantasy-cushions-design-ideas (10)

fantasy-cushions-design-ideas (11)

fantasy-cushions-design-ideas (12)

مدل کوسن فانتزی

fantasy-cushions-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل کوسن فانتزی و جدید با بهترین و زیباترین طراحی ممکن
نوشته های مرتبط
    0 دیدگاه برای این نوشته
    ارسال یک دیدگاه

    *