مدل کمد لباس دیواری با درب ریلی شیشه ای در دکوراسیون منزل

به روز رسانی شده در تاریخ 95/5/21

تمامی خانه ها، چه آنهایی که اجاره می کنید و چه آنهایی که خریداری می کنید، هر کدام از نوع مدل کمد لباس بخصوصی استفاده می کند زیرا این وسیله یکی از حیاتی ترین مکان هایی است که در طراحی داخلی خانه منظور می شود. کمد لباس دیواری معمولا اندازه زیادی از دیوار خانه را اشغال می کنند به همین دلیل طراحی آنها بخصوص طراحی قسمت بیرونی درب کمدها از اهمیت بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی برخوردار است. در این مطلب به معرفی مدل هایی جذاب از کمد لباس می پردازیم که از دربهای ریلی آینه ای استفاده می کنند. این طرح جذاب علاوه بر اینکه مکانی مناسب برای چک کردن مناسب بودن لباس و آرایش های سریع مناسب است از لحاظ زیبایی نیز جلوه ای بسیار زیبا به محیط اطراف خود می دهد.

اما درب های ریلی آینه ای ضمن اینکه برای باز و بسته شدن هیچ فضایی از خانه را اشغال نمی کنند، به بزرگ تر نشان داده شدن فضا نیز کمک بسیار زیادی می کنند. در اتاق خواب ها و اتاق نشیمن هایی که فضای کوچکی دارند یا از منبع نور طبیعی بی بهره هستند استفاده از آینه های تمام قد تاثیر بسیار زیادی در روشن کردن و البته بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواب می کند.

استفاده از مدل کمد لباس آینه در اتاق خواب منطقی و عقلانی بنظر می رسد اما قرار دادن آنها در مکان هایی که انتظار آنرا نداریم به همان اندازه جالب و هیجان انگیز است. برای مثال همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید استفاده از کمدهای آینه ای در قسمت ورودی خانه یک ویژگی بسیار زیبا و البته مدرن را در ابتدای ورود به خانه اضافه کرده که نگاه همگان را به خود جلب خواهد کرد. اگر نورپردازی مناسب نیز در این منطقه انجام شود دیگر همه چیز برای ورود به یک خانه شاد و دلباز فراهم شده است.

مدل-کمد-لباس (1)

مدل-کمد-لباس (2)

اما بدون شک وقتی صحبت از کمد های لباس با درب های شیشه ای می شود بهترین مکان برای قرار گیری آن در اتاق خواب است. البته درب های شیشه ای زمان های قدیم بروی کمدهایی با طراحی کلاسیک وجود داشته اند، شاید به همین دلیل فکر کنید این ایده مناسب دکوراسیون های مدرن و امروزی نباشد اما هنگامی که چنین درب هایی را بروی کمد هایی با طراحی مدرن استفاده میکنید متوجه زیبایی واقعی و تاثیر گذاری زیاد انها خواهید شد. در شکل های زیر مدل های متنوعی از کمد های لباس مدرن با دربهای آینه ای و کشویی در اتاق خواب را مشاهده می کنید.

مدل-کمد-لباس (5)

مدل-کمد-لباس (14)

مدل-کمد-لباس (10)

مدل-کمد-لباس (13)

مدل-کمد-لباس (12)

شاید یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از کمد لباس در حمام باشد زیرا هیچ چیز مدرن تر از یک ورودی آینه کاری شده در حمام نیست. بعلاوه با وجود این کمدها، تمامی لباس ها بعد از استحمام به راحتی در دسترس شما خواهند بود. وجود درب های شیشه ای علاوه بر اینکه فضای حمام را بزرگ و روشن نشان می دهد، چهره ای بسیار جذاب و مدرن نیز در آن ایجاد می کند که با همراهی لوازم مناسب مانند وان حمام مدرن یا روشویی و دوش حمام استیل و براق می تواند به نهایت زیبایی برسد. البته عامل مهم دیگر نورپردازی است که باتوجه به درب آینه ای روشنایی و زیبایی بیشتری در دکوراسیون آن ایجاد می کند.

مدل-کمد-لباس (6)

مدل-کمد-لباس (7)

در شکل زیر بازهم مدل کمد لباس آینه ای در قسمت هال ورودی منزل قرار گرفته که فضای کوچک هال ورودی را بزرگ تر و روشن تر جلوه داده است. درب های کمد کاملا ساده و مستقیم و بدون حاشیه خاصی طراحی شده تا کاملا در محیط غرق شده و اثری جز منعکس کردن نور و فضای اطرافش از خود باقی نگذارد. با این کار نوعی حس خطای دید بوجود می آید که در بینندگان حسی از بزرگ و باز بودن فضای هال ورودی خانه ایجاد می کند. از آنجایی که اولین برداشت مهمانان از سبک دکوراسیون داخلی خانه شما از همین قسمت شروع می شود، وجود چنین ویژگی مثبتی می تواند تفکری مثبت در ذهن بازدیدکنندگان از خانه ایجاد کند.

مدل-کمد-لباس (4)

 همانطور که می دانید دیوارهای آجری امروزه طرفداران بسیاری در دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند که حقیقتا هم ظاهری گرم و خواستنی در فضای خانه پخش می کنند اما ترکیب دیوار آجری با کمد آینه ای محیطی بسیار شیک با طراحی ظریف و امروزی پدید می آورد. دیوارهای آجر گرمای سبک کلاسیک را در خود دارند در حالی که درب های آینه کمد لباس، ظاهری مدرن به دکوراسیون می دهد، در نتیجه با کنار هم قرار دادن این دو عنصر، دکوراسیون ترکیبی و تلفیقی از هر دو سبک را به سادگی هر چه تمام تر ایجاد کرده اید.

مدل-کمد-لباس (8)

در ادامه سایر مدل های شیک کمد لباس آینه ای را مشاهده خواهید فرمود:

مدل-کمد-لباس (15)

مدل-کمد-لباس (12)

مدل-کمد-لباس (3)

مدل-کمد-لباس (11)
Mirrored-closet-doors-desing-ideas (1)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (3)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (4)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (5)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (6)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (7)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (8)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (9)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (10)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (11)

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (12)

مدل کمد لباس

Mirrored-closet-doors-desing-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل کمد لباس دیواری با درب ریلی شیشه ای در دکوراسیون منزل
5 (100%) 3 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*