مدل کابینت سفید در دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و امروزی

مدل کابینت سفید برای آشپزخانه های مدرن و امروزی بخصوص آنهایی که فضای کوچک دارند، اگر بهترین نباشند یکی از بهترین گزینه ها هستند. البته دکوراسیون کلی خانه نیز در انتخاب کابینت های آشپزخانه نقش تعیین کننده ایی دارد اما از همان جایی که رنگ سفید راحت ترین و مطمئن ترین رنگ برای هر خانه ایی محسوب می شود در مورد آشپزخانه و کابینت هم همینگونه است. همانطور که گفتیم کابینت سفید برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب هستند به این خاطر که با روشن کردن فضا، آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد. اگر آشپزخانه شما نورگیری مناسبی داشته باشد ترکیب نور آفتاب با کابینت سفید فضایی شگفت انگیر بوجود می آورد که هر فردی از بودن در آن احساس آرامش و شادی خواهد کرد.

البته در کابینت های سبک کلاسیک، رنگ سفید آن تاثیر و چشم گیری لازم را ندارد و بهتر است کابینت های سبک کلاسیک به همان طرح چوب کمرنگ یا پر رنگ باشند تا نهایت تاثیر گذاری خود را در دکوراسیون آشپزخانه بگذارند. اما در مورد مدل کابینت های مدرن با طرح ها و جنس های گوناگون رنگ سفید بی شک یکی از بهترین گزینه هاست زیزا در نشان دادن چهره مدرن آشپزخانه بی نهایت تاثیر گذار هستند. کابینت های مدرن به رنگ سفید بیشتر حس سادگی و مینیمالستی خود را بنمایش می گذارند که از نکات برجسته هر کابینت مدرنی است.

کابینت های سفید در طرح های گلاس سطوح براق خود را بخوبی بنمایش می گذراند و در صورت نورپردازی صحیح در آشپزخانه خود به دلیل خاصیت بازتابندگی و منعکس کنندگی بالا، به منبع نور در آشپزخانه تبدیل می شوند و آنرا روشن تر جلوه می دهند. البته در انتخاب کابینت های های گلاس باید از جنس های باکیفیت استفاده کنید تا برای تمییز کردن لک های روی کابینت مشکلی نداشته باشید. در شکل های زیر با تعدادی از زیباترین مدل های کابینت سفید آشنا خواهید شد.

white-kitchen-cabinet-designs (1)

white-kitchen-cabinet-designs (2)

white-kitchen-cabinet-designs (3)

white-kitchen-cabinet-designs (4)

white-kitchen-cabinet-designs (5)

تبلیغ در اتاق

white-kitchen-cabinet-designs (6)

white-kitchen-cabinet-designs (7)

white-kitchen-cabinet-designs (8)

white-kitchen-cabinet-designs (9)

download (10)

white.cabinets-models (1)

white.cabinets-models (2)

white.cabinets-models (3)

white.cabinets-models (4)

white.cabinets-models (5)

white.cabinets-models (6)

white.cabinets-models (7)

white.cabinets-models (8)

white.cabinets-models (9)

white.cabinets-models (10)

مدل کابینت سفید

white.cabinets-models (11)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل کابینت سفید در دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و امروزی
4.7 (93.33%) 6 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*