مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

می پسندم
11+

بروز شده در تاریخ ۹۶/۸/۲۵

در این مطلب قصد داریم تعدادی از زیباترین نمونه های مدل پرده پذیرایی و اتاق نشیمن را معرفی کنیم تا ایده های خوبی برای انتخاب پرده پذیرایی و اتاق نشیمن به شما عزیزان معرفی کرده باشیم. تقریبا همه طراحان داخلی معتقدند که پرده ها اگر درست انتخاب بشوند تاثیر زیادی بروی زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی می گذارند. زمانی که به تزئین پنجره می رسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها در صورت انتخاب نادرست می توانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن آنها را بگیرند.  

پارچه پرده مهم ترین فاکتور در انتخاب مدل پرده های پذیرایی و اتاق نشیمن است چرا که مواد بکار رفته در پرده تعیین می کنند چه مقدار پرده شما در طول زمان شکل و زیبایی خود را حفظ می کند. اگر خیلی سنگین باشند ممکن است موقع کشیدن پرده ها چین ها به خوبی خودشان را نشان ندهند و اگر هم خیلی سبک باشند ممکن است قواره خوبی هنگام آویزان شدن نداشته باشند. همانطور که می دانید پرده ها بر اساس نور آفتاب درخشش خود را از دست می دهند. بنابراین انتخاب پرده با پارچه های روشن برای اتاق هایی که نور زیادی جذب می کنند هوشمندانه نیست چرا که پرد های روشن زودتر درخشندگی خود را از دست می دهند البته اگر قصد دارید پرده های خود را در مدت زمان کوتاهی مرتب عوض کنید در اینصورت مشکلی در انتخاب پردهای رنگ روشن وجود نخواهد داشت.

استفاده از پارچه های کتانی، ابریشم، ابریشم مصنوعی و پارچه های مخملی انتخاب های بسیار مناسبی برای مدل پرده های پذیرایی و اتاق نشیمن هستند. از بین نوع های بالا، پارچه های ابریشمی مصنوعی از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و در اتاق های پذیرایی و نشیمنی که نور زیادی در خود دارند خیلی دیرتر خراب می شوند. البته پارچه های مخملی به دلیل ضخیم تر بودن به گرم شدن اتاق در فصل زمستان کمک زیادی می کنند و از ورود سرما از طریق پنجره به داخل اتاق جلوگیری می کنند.

Bes Modern Living Curtains 7 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Bes Modern Living Curtains 4 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

decor4295 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Dining Room Curtain Ideas مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Bes Modern Living Curtains 6 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

MyHouse curtain Polaryarn brown مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

prd 6361104  harperblack مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

dining room curtains مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

cl12 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

download8 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Bes Modern Living Curtains 3 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

embroidered pastoral curtain blackout curtains مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

ideas for dining room curtains مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Bes Modern Living Curtains 5 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Fabulous small curtain for living room window 1 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

living room curtains for decorating the room living room picture915 x 799 168 kb jpeg x مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Modern Curtain Design Ideas in Brown Solor For Small Window Curtain And Drapery Ideas For Modern Living Room Windows مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Modern Living Room Curtains Design With Gold and Black Color Curtain And Drapery Ideas For Modern Living Room Windows 1 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

برای انتخاب پرده اتاق خواب سوای رنگ و طرحی که باید مورد علاقه شما باشد به مقاوم بودن جنس آن هم توجه کنید وگرنه مجبورید هرازگاهی پرده های رنگ و رو رفته تان را کنار بگذارید. برای انتخاب یک پرده مقاوم یک ترفند ساده یادتان می دهیم. کافی است پارچه را از جایی که بریده شده کمی بکشید. اگر تار و پود پارچه به سرعت از هم جدا شد، بهتر است بی خیال خریدن آن شوید. چون در این صورت خیلی زود باید به سراغ یک پرده دیگر بروید.

اگر هم خیلی علاقه مند به خرید آن بودید ایرادی ندارد فقط باید حتما پشتش آستر بزنید تا دیگر آفتاب نتواند کاری با تار و پود پرده تان داشته باشد. معمولا جنس آسترها از کتان یا تترون است و زیر پرده های حریر نصب می شود. رنگ پارچه آستری باید یک درجه روشن تر یا یک درجه تیره تر از رنگ پارچه اصلی پرده باشد تا طرح و رنگ پرده اصلی در آن گم نشود یا پنجره اتاق، نمای نامرتبی پیدا نکند. برای انتخاب رنگ و طرح اتاق خواب هم باید سوای علاقه خودتان نیم نگاهی به در و دیوار اتاق و باقی دکوراسیون فضا داشته باشید. برای داشتن یک اتاق رویایی می توانید از دانتل و حریر سفید استفاده کنید.درست است که دانتل ها نازک هستند اما برای زوج های جوان فضایی دوست داشتنی ترتیب می دهند.

modern curtain designs in sri lanka مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Bes Modern Living Curtains 2 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

Delightful Black Curtain for Living Room Window With Decorative Pattern مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

1 399x500 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

51 399x500 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن

 اگر هم با نور زیاد رابطه ای ندارید و می خواهید اتاق خواب تان همیشه تاریک و تیره باشد، بهترین انتخاب مخمل است؛ آن هم در رنگ های گرم. این وسط تنها مشکل یک دست شدن محیط است که می توان با کمی ایده آن را هم اصلاح کرد. بهترین کار استفاده از دو پارچه مخمل با رنگ مکمل هم است؛ مثلا صورتی و خاکستری، قهوه ای تیره و زرد و. . . پرده هایی با طرح های هندسی فضای اتاق را مدرن تر می کنند و پرده هایی با ترکیب رنگ های مختلف حالت رسمی اتاق را از بین می برند. این روزها خیلی ها استفاده از پارچه های رنگی ساده در کنار هم را برای اتاق ترجیح می دهند و البته پرده گلدار به خصوص زمانی که با پس زمینه ای سفید انتخاب شده باشد همراه معدود گل های درشت. این نوع پرده دست تان را برای تغییر دکوراسیون بازمی گذارد و اجازه می دهد هرطور که خواستید رنگ روتختی یا فرش و. . . را تغییر دهید.
Bes Modern Living Curtains 1 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن
638 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن
82 399x500 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن
living room curtain مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*