مدل های شیک و جدید صندلی میز کامپیوتر و کار / عکس ۲۰۱۵

صندلی میز کامپیوتر و کار در اتاق خواب یا اتاق کار شاید در دسته کالاهای نچندان جذاب قرار بگیرند که با دکوراسیون اتاق هماهنگ نیستند اما با فهمیدن این موضوع که انتخاب درست یک صندلی چقدر می تواند در طراحی داخلی اتاق تاثیر گذار باشد شگفت زده خواهید شد. اگر بدنبال مدلی شیک با کارایی و دوام بالا یا مدلی قدیمی و کلاسیک می گردید در این مطلب با مدل هایی آشنا خواهید شد که در یک چیز با هم مشترک هستند و آن طراحی زیبا و شیک آنها است بگونه ای که در دکوراسیون اتاق مورد نظرتان مانند یک مروارید می درخشند.

اولین مدلی که بررسی خواهیم کرد یک نمونه معروف اما با طراحی قدیمی است. این صندلی اولین بار در سال ۱۹۵۸ دقیقا با همین شکل و شمایل تولید شد و از همان زمان تا کنون بدون تغییرات در استایل، همچنان در لیست خرید عده زیادی قرار می گیرد. راز این ماندگاری طولانی را می شود در طراحی ساده و ظریف این صندلی پیدا کرد. البته یک تغییر عمده فقط در جنس این صندلی ها اعمال شده و آن استفاده از پلاستیک های قابل بازیافت در ساخت صندلی است. جالب است بدانید ۹۵ درصد پلاستیکی که در این صندلی بکار رفته قابل بازیافت است. این مدل می تواند بیشتر برای افرادی که دائما با لپ تاپ کار می کنند بسیار مفید باشد.

Office-chair-design-ideas (11)

شاید شما هم فکر می کنید تمامی صندلی های کامیپوتر و میز طراحی باید چرخدار باشند اما اینگونه نیست. در حقیقت زیباترین مدل های صندلی از بین نمونه های بدون چرخ ساخته می شوند. مدلی که در زیر مشاهده می کنید صندلی بسیار راحتی است. قسمت نشیمنگاه از پارچه ها و ابرهای باکیفیت ساخته شده تا در کنار پایه های چوبی بلند، احساسی از یک صندلی باکیفیت و محکم و بادوام را در ذهن تداعی می کند.

Office-chair-design-ideas (16)

Office-chair-design-ideas (17)

صندلی زیر توسط یک شرکت مطرح سویسی طراحی شده و با نام “شایسته” (aptly) به بازار عرضه می شود. شفاف بودن این صندلی باعث شده در فضاهای کوچک به هیچ عنوان احساس اشغال کردن فضا را در ذهن ایجاد نکند تا همیشه مانند یک وسیله خوب و سر به زیر آماده خدمت رسانی باشد.

Office-chair-design-ideas (14)

و در ادامه مدل های دیگر:

Office-chair-design-ideas (19)

Office-chair-design-ideas (10)

Office-chair-design-ideas (8)

Office-chair-design-ideas (9)

Office-chair-design-ideas (12)

Office-chair-design-ideas (13)

Office-chair-design-ideas (18)

صندلی میز کامپیوتر

Office-chair-design-ideas (20)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های شیک و جدید صندلی میز کامپیوتر و کار / عکس ۲۰۱۵
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*