مدل های شیک طراحی داخلی ادارجات به شیوه ای هوشمندانه

هر از چند گاهی ایجاد تغییر در طراحی داخلی ادارجات برای ایجاد حس تازگی و داینامیک بودن، لازم و واجب است. اگر شما هم به فکر تغییری هر چند اندک در دکوراسیون شرکت خصوصی خود هستید باید به یک سری نکات توجه کنید که در این مطلب بصورت خلاصه تعدادی از آنها را بیان می کنیم.

اولین چیزی که در دکوراسیون شرکت نیاز به تغییر و جابجایی دارند میز و صندلی ها نیستند، بلکه این کارمندان شرکت هستند که به این تغییر نیاز دارند. اگر تعدادی از کارمندان باید از یک فضای مشترک استفاده کنند طوری چیدمان داخلی را طراحی کنید که کارمندان به اندازه کافی به یکدیگر نزدیک باشند تا نیازی به پیاده روی طولانی در شرکت و حتی تلفن زدن وجود نداشته باشد. همچنین بعضی از مواقع گرد هم آوری و انتقال کارمندان بخش هایی که جداگانه در حال کار بروی پروژه های خلاقانه و جدید هستند به فاصله های نزدیکتر کنار هم، تاثیر مثبت خواهد داشت.نتایج تحقیقات نشان می دهد زمانی که افراد را در کنار هم جمع می کنید، میزان ترشح هورمون کورتیزول بالا می رود و در نتیجه افراد تشویق به فکر کردن و خلق ایده های جدید و بدیع می شوند. بنابراین پیش از هر گونه اقدامی سعی کنید آگاهانه جلو بروید.

مورد مهم بعدی ایجاد فضای کار و تفریح کنار یکدیگر است. جالب است بدانید داخل تمامی شرکت های گوگل در گوشه و کنار جهان، آیتم های جالبی مانند میز پینگ پونگ، پیست ماشین های کنترل از راه دور و بسیاری دیگر از لوازم سرگرمی مختلف و رنگارنگ در کنار محیط کار کارمندان ایجاد شده است. البته درست است که این کار بیشتر مناسب شرکت های بزرگ است زیرا ایجاد چنین فضاهایی در محیط های کوچک ممکن نخواهد بود. اما می شود به مقدار کم از ایده های جذاب و سرگرم کننده استفاده کرد.

استفاده از رنگ های شاد و همچنین گل و گیاه در دکوراسیون داخلی باعث افزایش روحیه در کارمندان می شود. طراحان محیط های اداری توصیه می کنند تا جای ممکن فضاهای خالی در ادارجات را توسط گیاهان پر کنید زیرا ثابت شده است که این کار در کنار افزایش عملکرد باعث کاهش استرس نیز می شود. در شکل های زیر نمونه هایی از طرح های موفق دکوراسیون داخلی شرکت های اداری را مشاهده خواهید کرد.

Interior_Office_Design-ideas (1)

Interior_Office_Design-ideas (2)

Interior_Office_Design-ideas (3)

Interior_Office_Design-ideas (4)

Interior_Office_Design-ideas (5)

Interior_Office_Design-ideas (6)

Interior_Office_Design-ideas (7)

Interior_Office_Design-ideas (8)

Interior_Office_Design-ideas (9)

Interior_Office_Design-ideas (10)

Interior_Office_Design-ideas (11)

Interior_Office_Design-ideas (12)

Interior_Office_Design-ideas (13)

Interior_Office_Design-ideas (1)

طراحی داخلی ادارجات

Interior_Office_Design-ideas (2)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های شیک طراحی داخلی ادارجات به شیوه ای هوشمندانه
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*