مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی از جمله وسایلی است که بدون توجه به کوچک یا بزرگی فضای موجود، حتما وجودشان در دکوراسیون حمام و دستشویی ضروری است. در حمام وسایلی مانند، حوله ها، صابون، شامپو، مسواک، خمیر دندان و … حضورشان ضروری بوده و در نتیجه ایجاد مکانی مناسب برای نگهداری آنها به امری لازم تبدیل خواهد شد. اگر مکان مناسبی برای ذخیره سازی این وسایل در دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی خود در نظر نگیرید مطمئنا با مشکل کمبود فضا در حمام و بهم ریختگی دکوراسیون روبرو خواهید شد. قفسه ها و کمدهای نگهداری در حمام، به شما کمک خواهند کرد دکوراسیونی تمیز، شیک و به قول معروف جمع و جورتر با فضای آزاد زیاد داشته باشید. در این مطلب نمونه عکس هایی از قفسه ها و کمدهای نگهداری لباس و وسایل ضروری حمام و سرویس بهداشتی را آماده کرده ایم تا شاید مدلی که با سلیقه و شرایط شما هماهنگ باشد را پیدا کرده و قادر باشید وسایلی از قبیل مواد شوینده، حوله ها و لباس هایتان را در نهایت تمیزی و شیکی درون آنها نگهداری کنید.

شاید تنها مکانی که شدیدا به قفسه های نگهداری نیاز دارند و حضورشان در آن ضروری است همین حمام و سرویس بهداشتی باشد زیرا همونطور که در بالا گفتیم وسایل زیادی وجود دارد که قرار است در این مکان نگهداری شوند. اگر چنین قفسه هایی را در حمام خود نداشته باشید خیلی راحت همه چیز از کنترلتان خارج خواهد شد. ایده های بسیار زیادی برای ایجاد یک محیط ذخیره سازی خوب و مناسب در حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد که در زیر به معرفی تعدادی از انها می پردازیم:

یکی از این ایده ها نصب کردن قفسه خیلی ساده درست بالای سینک دستشویی است. با این کار سریعا می توانید به همه چیز دسترسی داشته باشید.

bathroom-storage-design-ideas (9)

استفاده از قفسه های دیواری در حمام که بعضا برای نگهداری ادویه جات در آشپزخانه هم بکار گرفته می شوند، می تواند ایده مناسبی برای نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی باشد.

bathroom-storage-design-ideas (1)

اگر در حمام یا دستشویی هیچ فضایی برای آویزان کردن حوله ها و پارچه ها در نظر نگرفته اید و از طرفی با محدودیت فضا نیز ربرو هستید می توانید میله آویزهایی را پشت درب حمام نصب کنید که هم از لحاظ هزینه ای بصرفه هستند و هم نصب بسیار راحتی دارند.

bathroom-storage-design-ideas (2)

در شکل های زیر نمونه های مختلف دیگر را مشاهده خواهید کرد.

bathroom-storage-design-ideas (1)

bathroom-storage-design-ideas (3)

bathroom-storage-design-ideas (4)

bathroom-storage-design-ideas (5)

bathroom-storage-design-ideas (11)

bathroom-storage-design-ideas (10)

bathroom-storage-design-ideas (8)

bathroom-storage-design-ideas (7)

bathroom-storage-design-ideas (6)

قفسه لباس و اکسسوری حمام

bathroom-storage-design-ideas (12)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*