مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل

کمد لباس مانند دروارها و کشوها، مکانی برا ذخیره و نگهداری لباس ها و بطور کلی وسایلی هستند که خصوصی محسوب می شوند. در طراحی مدل های جدید کمد لباس هر چه به جلوتر می رویم به طرح های بسیار متنوع و زیبایی برمیخوریم که در دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسیک تهیه و تولید می شوند. جالب است بدانید کمد های لباس در زمان های قدیم بین پادشاهان و ملکه ها رواج پیدا کرده و آنها اولین افرادی بودند که برای نگهداری لباس های خود از کمد های مخصوص لباس استفاده می کردند. قبل از انتخاب یا طراحی کمد لباس منزلتان باید ابتدا در مورد سبک و استایل آن (مدرن و کلاسیک) تصمیم گیری کنید.

اگر بیشتر طرفدار سبک کلاسیک هستید و دکوراسیون منزلتان هم تمی کلاسیک دارد می توانید از مدل کمد هایی به سبک کلاسیک که شکلی شبیه به طرح های قرن 17 میلادی دارند استفاده کنید. کمدهایی که معمولا درب های رخت آویز نیمه بلند برای آویزان کردن لباس های رسمی دارند و بروی آنها در قسمت حاشیه درب ها طرح هایی حکاکی شده است (چیزی شبیه به کابینت های کلاسیک آشپزخانه). همچنین در قسمت زیر درب رخت آویز، کشوهایی درواری قرار دارند که برای تا کردن لباس های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر  قصد استفاده از طرح های مدرن را دارید. باید از کمد هایی استفاده کنید که درب هایی ساده و صاف دارند و عموما با پوششی گلاسی تزئین شده اند تا نمایی براق و درخشان داشته باشند. در چنین کمد هایی معمولا از ترکیب چوب و شیشه استفاده می شود. شیشه جلوه ایی کاملا شیک و مدرن به کمد لباس شما خواهد داد. سعی کنید کمد ها در گوشه ای از اتاق قرار بدهید و فضای مناسب برای آنها را از قبل به دقت اندازه گیری کرده باشید.

مشاهده انواع قیمت کمد لباس

Wardrobe-design-ideas (1)

Wardrobe-design-ideas (2)

Wardrobe-design-ideas (3)

Wardrobe-design-ideas (4)

Wardrobe-design-ideas (5)

Wardrobe-design-ideas (6)

Wardrobe-design-ideas (7)

Wardrobe-design-ideas (8)

Wardrobe-design-ideas (9)

Wardrobe-design-ideas (10)

Wardrobe-design-ideas (11)

Wardrobe-design-ideas (12)

مدل های جدید کمد لباس

Wardrobe-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید کمد لباس و کفش برای دکوراسیون داخلی اتاق منزل
4.6 (92%) 5 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*