مدل های جدید ظروف و لوازم دکوری شیشه ای مناسب تمامی مکان ها

زمانی که در مورد لوازم دکوری شیشه ای صحبت می کنیم افراد حرفه ای در دکوراسیون داخلی ناخودآگاه یاد لوازم کاملا شفاف مدرن می افتیم که عمدتا نه از جنس شیشه بلکه از جنس پلاستیک ساخته می شوند اما از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با شیشه ندارند. تمامی طراحان معتقدند آینده صنایع طراحی داخلی به سمت استفاده از مواد آرکیلیکی می رود. لوازمی و ابزارآلاتی که توسط این ترکیب پلیمری ساخته می شوند بدون اغراق، زیبا و شیک هستند.

البته شیشه های آرکیلیکی را در صنعت به نام های دیگری از قبیل لوسایت (پلاستیک شفاف)، پرسپکس یا پلکسی گلاس نیز می شناسند. جالب است بدانید آرکیلیک با اینکه نوعی پلاستیک است اما از شیشه هم شفافیت بیشتری دارد. البته آرکیلیک از پلاستیک مقاوم تر است و دوام بیشتری هم دارد و به همین دلیل قیمت بالایی دارند.

اما لوازمی که از آرکیلیک ساخته می شوند به محض قرار گیری در دکوراسیون خانه ، فضا را بزرگ تر از آنچه هست نمایش می دهند. زیرا طبیعت شفاف و روشن آنها، این اجازه را به محیط اطراف می دهند که خود را از درون این وسایل نشان دهند. درست مثل اینکه وسیله ای در آنجا قرار نگرفته و فقط هاله ای از آنها مشخص است. به همین دلیل است که لوازم دکوری و به طور کلی اسباب خانه آرکیلیکی بی نهایت برای فضاهای کوچک و تنگ مناسب هستند. البته آرکیلیک را می شود به رنگ های مختلفی درآورد همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید بعضی از لوازم به رنگ های شاخصی در آمده اند تا طرح های آرکیلیکی را از یکنواختی درآورند. چنین وسایلی در دکوراسیون داخلی خانه به راحتی می توانند بعنوان نقطه کانونی دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرند. (۱۳ دکوری دیوار شلف و قفسه های شناور در دکوراسیون مدرن)

modern-arcykic-decor-finds (1)

modern-arcykic-decor-finds (2)

modern-arcykic-decor-finds (3)

دکوری دیواری آنتیک مناسب دکوراسیون خانه های قدیمی و کلاسیک

modern-arcykic-decor-finds (4)

تبلیغ در اتاق

modern-arcykic-decor-finds (5)

modern-arcykic-decor-finds (6)

مدل خانه های مدرن با رنگ روشن در طراحی دکوراسیون داخلی

modern-arcykic-decor-finds (7)

modern-arcykic-decor-finds (8)

modern-arcykic-decor-finds (9)

لوازم دکوری شیشه ای

modern-arcykic-decor-finds (10)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید ظروف و لوازم دکوری شیشه ای مناسب تمامی مکان ها
4.5 (90%) 2 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*