مدل های جدید سینک روشویی روکار مناسب حمام و سرویس بهداشتی

امروزه در اکثر خانه ها مدرن از سینک روشویی روکار استفاده می شود که عمدتا بروی کابینتی در حمام و سرویس بهداشتی خانه نصب می شود، در این مطلب به معرفی تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های ساخته شده از این سینک های روشویی می پردازیم. این سینک های زیبا در رنگ ها و شکل های گوناگونی تولید می شوند. رنگ هایی که اکثرا شاد هستند از آبی و سبز گرفته تا نارنجی، دکوراسیون هر مکانی را تحت تاثیر حضور خود قرار می دهند. تعدادی از این روشویی های روکار توسط شرکت المپیا ایتالیا در 25 شکل متفاوت تولید می شوند، البته تفاوت ها اندک است اما به میزانی که هر طرح با طرح دیگر کاملا متمایز نشان می دهد.

خرید یک سینک روشویی مناسب یکی از طاقت فرساترین کارهای هر شخص خانه داری است. زیرا مدل ها و شکل های  بسیار متنوعی از سینک ها در بازار وجود دارند که انتخاب مدلی مشخص را سخت می کنند. بعلاوه در کنار وجود اشکال مختلف، سینک ها در ساختشان از موادی متفاوتی مانند سرامیک، شیشه، پرسلین، چوب، فلز و … استفاده می کنند که هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد. سینک های روشویی روکار عمدتا بروی کابینت های مخصوص حمام و سرویس بهداشتی نصب می شوند و از این لحاظ فضای بسیار مناسبی برای ذخیره سازی و نگهداری لوازم فراهم می کنند. البته سینک هایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد قابلیت نصب به صورت توکار (جا گرفته درون کابینت روشویی) را نیز دارا هستند، اما زیبایی استفاده از چنین روشویی های زیبایی به صورت ایستاده روی سطح کانتر کابینت ها است. شیوه ای که کمتر کسی در دکوراسیون خود استفاده می کند و همین می تواند دلیلی بر تک بودن دیزاین حمام و سرویس بهداشتی منزل شما ایجاد کند.

سایز مشخصی برای سینک روشویی در بازار وجود ندارد اما معمولا نمونه های منحنی شکل و دایروی استاندارد و با کیفیت، دارای قطری بین 40 تا 50 سانتی متر و عمقی 10 سانتی متری هستند در حالی که مدل های مستطیلی یا مربعی اندازه ای بزرگتر (قطر 60 سانتی متری) دارند.

 countertop-washbasin-design-ideas (1)

countertop-washbasin-design-ideas (2)

countertop-washbasin-design-ideas (3)

countertop-washbasin-design-ideas (4)

countertop-washbasin-design-ideas (5)

countertop-washbasin-design-ideas (6)

countertop-washbasin-design-ideas (7)

countertop-washbasin-design-ideas (8)

countertop-washbasin-design-ideas (9)

countertop-washbasin-design-ideas (10)

countertop-washbasin-design-ideas (11)

countertop-washbasin-design-ideas (12)

countertop-washbasin-design-ideas (13)

سینک روشویی روکار

countertop-washbasin-design-ideas (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید سینک روشویی روکار مناسب حمام و سرویس بهداشتی
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
2 دیدگاه برای این نوشته
nikeebiskitwala@gmail.com

…………..i like your basin design and also color . i want to get your product link

مهدی

Thank you for visiting our website Nikee ; sadly we don’t offer products for sale. Otag.ir is just a website that showcases the most beautiful ideas in designing and architecture world.

ارسال یک دیدگاه

*