مدل های جدید درب ورودی ساختمان در طرح های فلزی و چوبی

لازمه هر خانه و ساختمان زیبایی وجود یک درب ورودی زیبا است. درب ورودی ساختمان خانه هایی که در شهرهای بزرگ ساخته می شوند، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بروی نمای خارجی ساختمان خانه خواهد گذاشت. اگر توجه کرده باشید در اکثر روستاها افراد کمی از درب ورود استفاده می کنند و بیشتر ساختمان ها پلانی باز و بدون درب ورودی به حیاط خانه دارند. قرار دادن درب ورودی در حیاط و یا محیط اطراف ساختمان علاوه بر ایجاد امنیت و فضای خصوصی بیشتر در داخل خانه، نمای خارجی خانه را زیباتر و جذاب تر نیز نشان می دهد که خود یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

اما مدل های بسیار متنوعی از درب های ورودی در طرح ها و شکل های گوناگون وجود دارند که انتخاب آنها را کمی سخت می کند. به همین دلیل در این مطلب سعی کرده ایم تعدادی از جدید ترین مدل های درب ورودی حیاط و پارکینگ خانه را جمع آوری کنیم تا راهنمای خوبی هر چند به میزان کم در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

همانطور که می دانید اکثر مدل های درب ورودی رنگی تیره و سیاه دارند و عمدتا از جنس فلز و در موارد کمی هم از چوب ساخته می شوند. استایل طراحی آنها هم در انواع باز و بسته وجود دارد. اگر بیشتر خواستار ایجاد فضایی خصوصی در حیاط ساختمان خود هستید می توانید از مدل های بسته استفاده کنید تا هیچگونه دیدی به داخل خانه وجود نداشته باشد اگر این مسأله برایتان اهمیتی ندارد و بیشتر خواستار طرحی مدرن و امروزی هستید انتخاب مدل هایی با طراحی باز که دید بیشتری به داخل خانه دارند گزینه مناسب تر و شیک تری خواهند بود. درب هایی که طرحی باز دارند به دلیل اینکه از شکلی ساده و مینمالیستی استفاده می کنند برای ساختمان هایی با نمای مدرن و امروزی بسیار مناسب هستند. در شکل های زیر با مدل هایی جدید از اینگونه درب ها آشنا خواهید شد.

 Luxury-gate-design-ideas (1)

Luxury-gate-design-ideas (2)

Luxury-gate-design-ideas (3)

Luxury-gate-design-ideas (4)

Luxury-gate-design-ideas (5)

Luxury-gate-design-ideas (6)

Luxury-gate-design-ideas (7)

Luxury-gate-design-ideas (8)

Luxury-gate-design-ideas (9)

Luxury-gate-design-ideas (10)

Luxury-gate-design-ideas (11)

Luxury-gate-design-ideas (12)

Luxury-gate-design-ideas (13)

Luxury-gate-design-ideas (14)

Luxury-gate-design-ideas (15)

Luxury-gate-design-ideas (16)

Luxury-gate-design-ideas (17)

Luxury-gate-design-ideas (18)

Luxury-gate-design-ideas (19)

درب ورودی ساختمان

Luxury-gate-design-ideas (20)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید درب ورودی ساختمان در طرح های فلزی و چوبی
4.5 (90%) 6 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*