مدل میز کار و لپ تاپ کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کوچک

در زمان های نچندان دور میزهای کار و لپ تاپ در ادارجات و اتاق های کار و مطالعه داخل منزل بسیار بزرگ، بدقواره و جاگیر بودند اما امروزه مدل میز کار و لپ تاپ دچار تحولی شگرف شدن و هم از لحاظ استایل و هم از لحاظ کارایی پیشرفت قابل توجهی کرده اند. در گذشته بغیر از تعداد معدودی اکثر مدل های میز کار اداری تقریبا فقط در دو مدل تولید می شدند: اول مدل هایی که شبیه یخچال فریزی کوچک در گوشه اتاق بنظر می آمدند و دیگری مانند کابینت های آشپزخانه که عمدتا نصف فضای اتاق را اشغال می کردند. البته آنها برای دوره و زمان خودکار و کاغذ مناسب بودند و نیازهای مصرف کننده را برطرف می کردند اما زمانه نه فقط در مورد میزها بلکه درباره همه چیز تغییر کرده است.

میزهای امروزه فقط لازم است فضایی کافی برای قرار دادن لپ تاپ و مقداری لوازم نوشتاری را فراهم کنند و به همین خاطر هست که اکثر طراحان و شرکت های صنعتی تمرکز خود را بیشتر بروی زیبایی و دیزاین این مدل میزها می گذارند. در زیر با تعدادی از بهترین مدل های امروزی میز های کار و مطالعه آشنا خواهیم شد.

مدل میز زیر طرحی خطی و مستقیم دارد و فضای ذخیره سازی زیادی در اختیار قرار می دهد بدون اینکه به ظاهر میز صدمه ای بزند. با قرار دادن شلف و قفسه های ساده در قسمت کنار پایه میز در عین سادگی به شیکی ظاهر میز کمک زیادی کرده است.

laptop-desk-design-ideas (10)

میز زیر از استایلی کاملا قدیمی بهره می برد اما طراح با هوشمندی تمام شکل و شمایلی مدرن و امروزی به آن بخشیده است. حتما شما هم متوجه خواهید شد که این میزها با طراحی ساده خیلی سریع جلب توجه می کنند و براحتی با بیننده ارتباط برقرار می کنند. در ساخت میز زیر از چوب گردو و بلوط استفاده شده که در ترکیب با صندلی سفید به سبک اسکاندیناویایی دوچندان زیباتر می شوند.

laptop-desk-design-ideas (9)

در ادامه مدل های دیگر میزهای کار را مشاهده خواهد کرد.

laptop-desk-design-ideas (1)

laptop-desk-design-ideas (2)

laptop-desk-design-ideas (3)

laptop-desk-design-ideas (4)

laptop-desk-design-ideas (8)

laptop-desk-design-ideas (7)

laptop-desk-design-ideas (6)

laptop-desk-design-ideas (11)

laptop-desk-design-ideas (12)

laptop-desk-design-ideas (13)

laptop-desk-design-ideas (15)

laptop-desk-design-ideas (14)

مدل میز کار و لپ تاپ

laptop-desk-design-ideas (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل میز کار و لپ تاپ کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کوچک
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
mamadreza

عالی بود
ایده های فوق العاده ای گرفتم
ممنون از مطلب خوبتون

ارسال یک دیدگاه

*