مدل میز ناهارخوری دایره شکل با طرح های بسیار جدید و شیک

میز ناهارخوری، عنصر اصلی و مرکزی در اتاق غذاخوری یا هال پذیرایی است، مکانی که ما در آنجا همراه مهمانانمان با شادی به میل کردن غذاهای لذیذ می پردازیم در این مطلب به معرفی مدل میز ناهارخوری دایره شکل و گرد می پردازیم که در نوع خود از بهترین ها هستند.  امروزه با توجه به کوچک تر شدن فضای خانه های آپارتمانی و پایین آمدن قدرت خرید افراد معمولا در واحد های آپارتمانی هنگام چینش دکوراسیون، اتاقی مشخص و جدا برای محل غذاخوری در نظر گرفته نمی شود و بیشتر خانواده ها سعی می کنند این فضای محدود را به کارهای مهم تر مثلا تخصیص دادن اتاق به کودکان یا در نظر گرفتن مکانی برای استراحت مهمانان تبدیل کنند. در نتیجه اتاق غذاخوری به حالت یکپارچه با اتاق پذیرایی در می آید که صرفا با قرار دادن میزی مکان آنرا مشخص می کنند. در چنین شرایطی که فضا از الویت اول برخوردار است استفاده از مدل میزهای دایروی و گرد اهمیت زیادی پیدا می کند زیرا اینگونه میزها برتری ها و مزایای زیادی را برای افرادی که در خانه های کوچک زندگی می کنند بهمراه دارد.

میزهای دایروی و گرد یکی دیگر از انواع مختلف میز ناهارخوری (از قبیل مستطیلی، مربعی و بیضوی) هستند که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این نوع میزها برای افرادی که علاقمند محیط غذاخوری دوستانه، صمیمی و گرم هستند بهترین و مناسب ترین گزینه است. همانطور که می دانید گفت و گو و بحث کردن دور یک میز گرد هم ساده تر از انواع دیگر است و هم لذت بیشتری نسبت آنها دارد زیرا همه افرادی که برای میل کردن غذا به دور یک میز گرد نشسته اند می توانند یکدیگر را به راحتی ببینند و در نزدیکی یکدیگر قرار بگیرند. معمولا میزهای گرد کوچک با قطر 60 سانتی متر برای صبحانه و صرف غذای دو نفره مناسب تر هستند که برای فضاهای کوچک و تنگ نیز ایده آل می باشند. میز های گرد با قطر بیشتر در حدود 120 سانتی متر هم برای اتاق غذاخوری معمولی و خودمانی 4 یا 6 نفره مناسب هستند.

همانطور که در مطالب پیشین گفتیم میزهای گرد بیشتر مناسب فضاهای سنتی و کلاسیک هستند اما در دکوراسیون مدرن هم می شود از آنها استفاده کرد و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد. اگر می خواهید که اتاق غذاخوری سنتی و باشکوه در منزلتان داشته باشید باید به سراغ میزهای گرد با قطر زیاد در حد 1.5 متر و یا بیشتر باشید که با توجه به میزان فضای موجود و سلیقه افراد تا 1.85 متر هم قابل افزایش است. در شکل های زیر مدل های بسیار جدید  از میزهای ناهار خوری دایره شکل مربوط به سال 2015 را مشاهده خواهید کرد.

 stylish-spherical-eating-desk-design (1)

stylish-spherical-eating-desk-design (2)

stylish-spherical-eating-desk-design (3)

مطالب مرتبط:

انواع مدل میز ناهار خوری چوبی و میز تلویزیون سنتی در چیدمان مدرن

انواع مدل اپن آشپزخانه جدید و مدرن شیک

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

stylish-spherical-eating-desk-design (4)

stylish-spherical-eating-desk-design (5)

stylish-spherical-eating-desk-design (6)

stylish-spherical-eating-desk-design (7)

stylish-spherical-eating-desk-design (8)

stylish-spherical-eating-desk-design (9)

stylish-spherical-eating-desk-design (10)

stylish-spherical-eating-desk-design (11)

stylish-spherical-eating-desk-design (12)

مطالب پر بازدید:

تزیین راه پله خانه دوبلکس با رنگ و نصب موکت و لوازم دکوری

مدل تخت خواب تاج دار شیک و زیبا ۲۰۱۵

دکوراسیون داخلی مغازه مدرن / عکس

stylish-spherical-eating-desk-design (13)

میز ناهارخوری دایره شکل

stylish-spherical-eating-desk-design (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
 مدل میز ناهارخوری دایره شکل با طرح های بسیار جدید و شیک
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*