مدل میز تحریر نوجوانان در طرح های دخترانه و پسرانه

 

تمام نوجوانان، چه دختر و چه پسر مسائل زیادی را در اتاق خواب خود تجربه خواهند، در این دوره سنی آنها لازم دارند تمام وسایل مورد نیازشان در اتاق موجود باشد. مدل میز تحریر نوجوانان با طراحی ارگونومیک و زیبا یکی از همین نیازهای اساسی هر نوجوانی است. یکی از لوازم مورد علاقه هر نوجوانی داشتن یک میز تحریر و صندلی مناسب برای انجام تکالیف و کارهای مدرسه است. در این پست با نمونه هایی آشنا خواهید شد که طرح های خلاقانه جدید مناسب برای اتاق نوجوانان کنجکاو و در پی دانش را معرفی می کند.

بیشتر مدل هایی که در این پست مشاهده خواهید کرد کم جا بوده و برای اتاق های کوچک بسیار مناسب هستند. از آنجایی که بسیاری از نوجوان های امروزی در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند، اتاق آنها نیز به طبع فضای زیادی نداشته و گاهی اوقات حتی جا برای قرار دادن لوازم ضروری اتاق وجود ندارد. با مشاهده مدل های این پست، ایده های جدیدی برای خرید مدل های کم جا بدست خواهید آورد. مدل های دخترانه و پسرانه فرق چندانی از لحاظ طراحی ندارند و شاید تنها وجه تمایز آنها رنگ بکار رفته در بدنه مدل میز تحریر نوجوانان باشد.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (20)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (32)

برای اتاق های کوچک توصیه می کنم از میزهای باریک ولی طویل استفاده کنید. این میزها علاوه بر اینکه فضای بسیار کمی از اتاق اشغال می کنند، برای انجام تکالیف و کار با کامپیوتر فضای کاملا ایده آلی در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. شکل ظاهری این میزها بسیار مدرن بوده و برای دکوراسیون های امروزی فوق العاده عالی جواب خواهند داد. البته چنین میزهایی فضای شلف و ذخیره سازی ندارند، بجای خرید میزهای کشو دار که اغلب فضای زیادی هم اشغال می کنند می توانید میزهای باریک و ساده را خریداری کرده و فضای بالای میز را با قفسه ها و شلف ها دیواری تزیین کنید.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (8)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (1)

تبلیغ در اتاق

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (9)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (17)

اگر بتوانید فریم تخت خواب را به میز تحریر نصب کنید، ظاهر کلی اتاق خواب خیلی تر و تمیز و مرتب دیده خواهد شد. چنین میزهایی اغلب به طور سفارشی قابل تهیه هستند. طوریکه فریم تخت خواب در ادامه به میز تحریر تبدیل شده و دکوراسیونی یکپارچه و بهم پیوسته در اتاق خواب ایجاد می کند. با این کار میز و تخت خواب با همدیگر در یک گوشه اتاق قرار گرفته و فضای خالی زیادی برای رفت و آمد راحت نوجوان در اتاق فراهم می شود. زیبایی و کارایی دو عاملی هستند که در خرید مدل میز تحریر نوجوانان حتما باید اولویت اول را داشته باشند.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (4)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (2)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (6)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (22)

در مطالب قبلی پیرامون اهمیت فضای گوشه ها در خانه صحبت گردیم. گوشه ها در اتاق نشیمن و آشپزخانه از جمله فضاهای بسیار مهمی هستند که اغلب بلا استفاده باقی مانده و استفاده حداکثری از این فضا نمی شود. شرایط در اتاق خواب هم همینطور است. وقتی با محدودیت فضا روبرو باشیم باید نگاه خود را معطوف به گوشه های اتاق کنیم. قرار دادن یک میز دو لبه برای کنج دیوار اتاق، ایده ایست که نه تنها بسیار زیبا و هوشمندانه بنظر می رسد، بلکه کار کردن با آنها نیز از میزهای مرسوم راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (5)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (7)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (10)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (11)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (19)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (23)

وقتی صحبت از استایل و شکل ظاهری مدل میز تحریر نوجوانان می شود، معمولا پسرها به اندازه دخترها به این موضوع اهمیت نمی دهند اما همانطور که در عکس های این مطلب مشاهده کردید، تمامی مدل ها چه دخترانه و چه پسرانه طرح هایی خلاقانه و بسیار شیک را شامل می شوند. الویت ابتدایی نوجوانان در اتاق خوابشان درس خواندن، سرگرمی، موسیقی و خیلی کارهای دیگر است. بنابراین یک میز تحریر مناسب نیاز به فضای ذخیره سازی زیاد و همینطور مکانی برای قرار دادن لوازم سرگرمی مانند کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ دارند.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (3)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (12)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (13)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (14)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (15)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (16)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (24)

میز تحریر نوجوانان حتما نباید خیلی جدی و رسمی مانند میزهای اداری انتخاب شود. برای مدل های دخترانه سراغ طرح های کاملا دخترانه و شیک بروید، همین شرایط هم در اتاق های پسرانه صادق است. البته اگر اتاقی مدرن و مینیمال دارید، توصیه ما خرید میزهای ساده و تزیین آنها با طرح های پسرانه یا دخترانه است. برای اتاق های دخترانه ایی که با رنگ هایی مانند بنفش، نارنجی، زرد یا صورتی تزیین شده اند، میزهایی با رنگ سفید یا قهوه ای چوبی خیلی زیبا خودنمایی خواهد کرد.

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (21)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (25)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (26)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (27)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (28)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (29)

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (30)

مدل میز تحریر نوجوانان

مدل-میز-تحریر-نوجوانان (31)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل میز تحریر نوجوانان در طرح های دخترانه و پسرانه
4.8 (95.71%) 14 votes
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
قاسم

سلام . این طرح و مدل های شما فکر نکنم توبازار ایران پیدا بشن ! خیلی شیک بودن . ای کاش یکی از این اتاق ها رو داشتم .

ارسال یک دیدگاه

*