مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبل تخت خوابشو اصولا برای آپارتمان های و خانه های کوچک طراحی شده اند و هر چه به جلوتر می رویم دستیابی به آنها آسان تر و محبوبیت آنها در بین افرادی که در خانه های کوچک و حتی بزرگ زندگی می کنند بیشتر و بیشتر می شود. در حقیقت مبل های تاشو بعنوان یک راه حل کاملا کاربردی برای ایجاد فضای باز و آزاد در خانه است بدون اینکه ذره ای از زیبایی دکوراسیون خانه کاسته شود. مدل هایی که در این قسمت مشاهده خواهید کرد سوفیستا (Sofista) نام دارند که یک مبل راحتی کاملا مدولار بوده و برای یک اتاق نشیمن و پذیرایی تغییر پذیر بسیار ایده آل است.

این مدل از سه قسمت تشکیل شده که هنگام قرار گیری در کنار یکدیگر یک کاناپه راحتی کامل بهمراه دسته مبل را بوجود می آورد اما پس از جداسازی به یک نیمکت دراز و طویل برای خوابیدن و دو صندلی راحتی جدا تبدیل می شوند. همه اینها در کنار هم باعث بوجود آمدن یک محصول نهایی بی نهایت کاربردی شده است. خود این مبل از طرحی کاملا ساده، مینیمالیستی و شیک استفاده می کند که در کنار رنگ خنثی این مبل باعث شده با هر دکوراسیون داخلی مدرنی به راحتی هماهنگ شود. چنین مبلی محدود به فضا نیست و می تواند برای دکوراسیون خانه های بزرگ نیز کاملا مناسب و مفید باشد.

بدون شک بهترین نکته مثبت این مدل مبل کار کردن آسان با آن است. شما خیلی راحت می توانید فقط با تکان دادن و جابجا کردن دو تکه در کوتاه ترین زمان ممکن تخت خواب خود را بوجود بیاورید بدون اینکه نیاز به انجام دادن پروسه ای پیچیده باشد. فقط کافی است دو تکه کنار مبل که بعنوان دسته مبل هم عمل می کنند به بیرون بکشید تا تنها در چند ثانیه سِت کاملا جدیدی از مبلمان را در دکوراسیون خانه خودتان بوجود آورده باشید. البته برخلاف سادگی این مبل نباید انتظار قیمت پائینی از آن داشته باشید زیرا کیفیت و راحتی بی نظیری را ارائه می دهند. در بازارهای داخلی نمونه هایی مشابه قیمتی برابر با 5 میلیون تومان دارند.

modular-sofa-design-ideas (6)

modular-sofa-design-ideas (5)

modular-sofa-design-ideas (1)

modular-sofa-design-ideas (2)

مطالب پر بازدید:

میز و مبلمان راحتی جدید مناسب منزل و فضاهای کوچک

دیزاین و تزیین دکوراسیون اتاق خواب با تغییرات ساده

مدل مبل و کاناپه راحتی ترکی با طرح و مدل های جدید

modular-sofa-design-ideas (3)

modular-sofa-design-ideas (4)

modular-sofa-design-ideas (7)

modular-sofa-design-ideas (8)

modular-sofa-design-ideas (9)

مدل مبل تخت خوابشو

modular-sofa-design-ideas (10)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*