مدل لوستر بالای میز ناهارخوری در سبک های مدرن، امروزی و کلاسیک

لوستر بالای میز ناهارخوری از اصلی ترین عناصر طراحی و تزئین دکوراسیون هر اتاق غذاخوری ای است. هنگامی که به طراحی و تزئین اتاق غذاخوری خانه می پردزایم معمولا فقط به میز و صندلی ناهارخوری و رنگ دیوارها توجه می کنیم. بقدری خودمان را مشغول چیدمان وسایل می کنیم که گاهی اوقات عناصر مهم در دکوراسیون اتاق غذاخوری مانند لوسترها را از یاد می بریم. نورپردازی به معنای قرار دادن تعدادی لامپ صرف اینکه کار فقط انجام شده باشد نیست، باید منبع روشنایی و نورپردازی در اتاق غذاخوری کاملا شایسته و درخور دکوراسیون شما باشد بخصوص اگر محل مشخصی در طراحی داخلی برای اتاق غذاخوری در نظر گرفته نشده باشد و به صورت مشترک با سایر اتاق ها مانند نشیمن و پذیرایی در یک فضای سرتاسری قرار گرفته باشند.

نورپردازی صحیح در کنار سبک طراحی لوستر یا هر منبع روشنایی دیگری در خانه، بروی جلوه، حالت و ظرافت اتاق یا محل غذاخوری خانه تاثیر شگرفی می گذارد. لوستر انتخاب شده برای این مکان باید بگونه ای باشد که نور را به صورت یکسان و برابر در تمامی قسمت های اتاق پخش کند بطوریکه هیچ نقطه و گوشه تاریکی در اتاق دیده نشود.

استفاده از لوستر در اتاق غذاخوری یک راه کاملا مناسب برای روشن کردن تمامی قسمت های اتاق است. بعلاوه لوسترهای جلوه ای دراماتیک و کلاسیک در فضای اتاق پخش می کنند و همانند الماسی در دکوراسیون خانه می درخشد و توجهات را به سمت میزناهارخوری جذب می کند. در انتخاب لوستر مناسب همیشه باید به هماهنگ بودن آن با دکوراسیون موجود در اتاق غذاخوریتان توجه زیادی داشته باشید حتی اگر از آن مدل بخصوص خوشتان نمی آید. در اکثر موارد انتخاب یک لوستر گران قیمت با طراحی باشکوه برای دکوراسیون اتاق غذاخوری مناسب نیست زیرا براحتی می توانند بر محیط غلبه کنند و آنرا زننده نشان دهند. نکته ارتفاع مناسب در نصب لوستر است. توجه داشته باشید که لوستر باید در ارتفاعی نصب شود که نور آن دقیقا و مستقیما بروی میز ناهارخوری بیافتد تا تاثیر اصلی خود را بروی دکوراسیون و روشن کردن همه جانبه میز بگذارد.

 Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (1)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (2)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (3)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (4)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (5)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (6)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (7)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (8)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (9)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (10)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (11)

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (12)

لوستر بالای میز ناهارخوری

Dining-Room-Chandeliers-dedsign-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل لوستر بالای میز ناهارخوری در سبک های مدرن، امروزی و کلاسیک
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*