مدل روشویی سنگی پایه دار در طرح های بسیار شیک و لوکس

 

مدل روشویی سنگی چند وقتی است که با تقاضای زیاد بازار و خانه دارها مواجه شده است. قیمت این روشویی ها نسبت به مدل های معمولی چینی و پرسیلنی گران تر است اما این هزینه اضافه کاملا ارزشش را دارد چرا که هیچ چیز مانند یک روشویی شیک و زیبا نمی تواند دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را لوکس نشان دهد. مدل هایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را دارم همگی پایه دار بوده و از روشویی های کابینتی خبری نیست! مدل های کابینتی بسیار کارآمد هستند خصوصا برای فضاهای کوچک و تقریبا هر شخصی را وسوسه می کنند، اما فکر می کنم مدل های پایه داری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، کاملا نظر شما را تغییر داده و باعث شوند در تصمیم تان بازنگری کنید.

روشویی های پایه دار زمانی در تمام خانه ها مشاهده میشد. درست است که این روشویی زیبا بودند و هستند اما اگر با مشکل کمبود فضا روبرو بودید، چنین روشویی هایی، آپشنی برای پنهان کردن لوازم حمام و دستشویی در اختیارتان نمی گذاشت. اما حتی این عامل نیز باعث نشد روشویی های پایه دار بکل محو شوند، بلکه برعکس محبوبیت آنها را نیز افزایش داد. روشویی های پایه دار تنوع بسیار زیادی در طراحی دارند که ما در این پست می خواهیم به معرفی مدل روشویی سنگی پایه دار بپردازیم.

مدل-روشویی-سنگی (22)

هر سه مدلی که در شکل های زیر مشاهده می کنید از نوع مدل روشویی سنگی خود ایستا و مستقل هستند. طرح این روشویی های لوکس و زیبا توسط فردی بنام مارکو پیوا انجام شده و اصالتی ایتالیایی دارد. جالب اینجاست سنگ مرمری که روشویی ها با آن ساخته شده از جزیره مشهور سیسلی ایتالیا استخراج شده و همین مورد این محصول را صد در صد ایتالیایی کرده است. وقتی صحبت از مدل روشویی سنگی لوکس می شود، نمی توان چیزی را بالاتر از سنگ مرمر تصور کرد، سنگی با زیبایی شگفت آور و الگوهایی که هیچوقت تکراری نمی شوند.

مدل-روشویی-سنگی (1)

مدل-روشویی-سنگی (2)

مدل-روشویی-سنگی (3)

روشویی های جالب زیر بازهم طرحی بسیار خلاقانه را معرفی می کنند. همین نشان می دهد که برای خلق عناصر جدید در طراحی داخلی با هیچ محدودیتی مواجه نیستید، تنها چیزی که شما را محدود می کند، ذهن شماست. روشویی ابتدایی در شکل های زیر، به نام الماس شناخته می شود که واقعا ظاهری شبیه به الماس دارد. ترکیب سنگ مرمر با حاشیه های برنجی-طلایی، بجای روشویی، مجسمه ای هنری خلق کرده است. روشویی بعدی اما طرحی به مراتب کلاسیک و سنتی تر دارد. این روشویی نیز با سنگ زیبایی مرمر ساخته شده است.

مدل-روشویی-سنگی (4)

مدل-روشویی-سنگی (5)

برای آنهایی که فقط بدنبال طرح های خلاقانه و دیده نشده می گردند مدل های آورده شده در زیر می تواند بهترین گزینه باشد. مدل ابتدایی که از پایه هایی فلزی و سینک سنگی تشکیل شده به نام روشویی کاسه ای شناخته می شود. از اسم این روشویی مشخص است که با طرحی ساده، مدرن و صنعتی روبرو هستیم. قسمت سنگی سینک بازهم از مرمر ساخته شده و قسمت فلزی نیز مسی هستند، این طرح وقتی جالب تر می شود که بین این پایه های فلزی نیز قفسه هایی برای قرار دادن اشیاء ضروری قرار گرفته است. روشویی دوم مدلی بسیار عجیب است، پایه های آن از پولک های ماهی الهام گرفته و سنگ آن مرمری است.

مدل-روشویی-سنگی (6)

مدل-روشویی-سنگی (7)

مدل روشویی سنگی زیر را شاید بتوان زیباترین و چشم گیرترین مدل در بین تمام مدل های آورده شده در این پست دانست. روشویی های مرمری همیشه مدرن و لوکس هستند . بعلاوه هر کدام ظاهری کاملا متفاوت با یکدیگر دارند، شما نمی توانید سنگ مرمری را بیابید که گره و بافت های طبیعی موجود در آن کاملا با سنگ مرمر دیگر مشابه باشد. بنظرم بهترین راه برای نشان دادن زیبایی سنگ مرمر، بکاربردن آنها به صورت ساده و خالص است. مدل های بعدی روشویی های ساخته شده از سنگ های ساده و بدون بافت گرانیتی هستند.

مدل-روشویی-سنگی (9)

مدل-روشویی-سنگی (10)

مدل-روشویی-سنگی (11)

مدل-روشویی-سنگی (12)

مدل-روشویی-سنگی (8)

مدل-روشویی-سنگی (13)

مدل-روشویی-سنگی (14)

اگر می خواهید از روشویی های مرمری استفاده کنید و از طرفی نگران نوع و شکل زمینه طرح هستید، مثلا کاشی ها و سرامیک های نصب شده روی دیوار و کفپوش، باید بگویم که ساده ترین راه برای ترکیب چنین روشویی هایی، استفاده از طرح های ساده و بدون تزیین است. شکل زیر یک مثال خوب را نشان می دهد. طرح سینک روشویی کاملا با طرح دیوار و کف یکی است و به همین خاطر دیزاین کلی خیلی خوب به چشم دیده می شود. حتی در این صورت نیز سینک های لوکس مرمری، خیلی خوب و عالی خود را نشان می دهند، درست مانند یک نقطه کانونی منحصر بفرد.

مدل-روشویی-سنگی (15)

در ادامه سایر مدل ها را مشاهده می فرمایید:

مدل-روشویی-سنگی (16)

مدل-روشویی-سنگی (17)

مدل-روشویی-سنگی (18)

مدل-روشویی-سنگی (19)

مدل-روشویی-سنگی (20)

مدل-روشویی-سنگی (21)

مدل-روشویی-سنگی (23)

مدل-روشویی-سنگی (24)

مدل روشویی سنگی

مدل-روشویی-سنگی (25)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل روشویی سنگی پایه دار در طرح های بسیار شیک و لوکس
4.6 (92.5%) 8 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*