مدل روتختی دخترانه با طرح و رنگ های گوناگون و شیک

مدل روتختی دخترانه یکی از عناصر بسیار مهم و لازم در دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترخانوم ها است. روتختی های دخترانه کمی از مدل های پسرانه پیچیده تر هستند و به همین دلیل انتخاب آنها کمی سخت تر می شود و فرقی نمی کند که اتاق برای یک دختر بچه باشد یا یک نوجوان، انتخاب روتختی مناسب بازهم چالش برانگیز خواهد بود. طراحی و تزئین یک اتاق خواب مخصوص کودکان یکی از راه های اصلی و اساسی برای مستقل ساختن کودکان از همان سنین کودکی می باشد که بسیاری از والدین آنرا انجام می دهند. برای گرفتن نتیجه بهتر، دکوراسیون اتاق باید مطابق با خواسته های فرزند باشد تا او را مشتاق به گذراندن اوقاوت فراغت خود در اتاق خواب کند و از لحظات تنهایی و خصوصی خود لذت ببرد.

همانطور که می دانید قسمت اصلی هر اتاق خوابی، تخت خواب آن است. تخت خواب نه تنها مکانی برای برای استراحت و خوابیدن است بلکه احساس راحتی و آسایش را نیز در فرد ایجاد کند. برای کودکان بخصوص برای کودکان دختر، والدین نمی توانند مدل روتختی و تزئینات تخت کودک را انتخاب کنند، این کار باید کاملا به خود کودک سپرده شود. مدلی که آنها انتخاب می کنند نشان دهند نیازها و شخصیت آنها خواهد بود.

اما تزئینات تخت خواب دخترانه کاملا به شرایط سنی و شخصیت او بستگی دارد. در بین این دو عامل سن بیشترین تاثیر را بروی تزئین دکوراسیون تخت خواب می گذارد. اگر اتاق را برای دختری بالاتر از 12 سال سن آماده می کنید باید بیشتر تُن زنانه در تخت خواب بکار ببرید که معمولا این کار توسط رنگ روتختی به بهترین شکل ممکن انجام می شود. سعی کنید نیازهای آنها را برآورده کنید تا در اتاق خواب خود کاملا احساس راحتی و آرامش داشته باشند. در حقیقت قبل از هر گونه تغییری در دکوراسیون اتاق باید اول نظر او را جویا شوید و به آنها اجازه دهید با قوه تصور خودشان اتاق مورد نظرشان را طراحی کنند. در شکل های زیر با نمونه هایی از جدیدترین مدل های روتختی مناسب اتاق خواب دخترانه آشنا خواهید شد.

Bedding-for-Girls-design-ideas (1)

Bedding-for-Girls-design-ideas (1)

Bedding-for-Girls-design-ideas (2)

Bedding-for-Girls-design-ideas (3)

Bedding-for-Girls-design-ideas (4)

Bedding-for-Girls-design-ideas (5)

Bedding-for-Girls-design-ideas (6)

Bedding-for-Girls-design-ideas (7)

Bedding-for-Girls-design-ideas (8)

Bedding-for-Girls-design-ideas (9)

Bedding-for-Girls-design-ideas (10)

 مدل روتختی دخترانه

Bedding-for-Girls-design-ideas (11)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
 مدل روتختی دخترانه با طرح و رنگ های گوناگون و شیک
5 (100%) 5 votes
نوشته های مرتبط
5 دیدگاه برای این نوشته
فاطمه

قیمت روتختی دخترانه و نحوه ارسال را خواستم بدونم

مهدی

درود، متاسفانه مدل های آورده شده فروشی نیستند و صرفا جهت آشنایی شما عزیزان با مدل ها و طرح های جدید روتختی معرفی شده اند.

مریا

قیمت رو تختی دخترانه تون رو می خوام بدونم

هعییی

خب که چی. الان مدل گذاشتین که چی بشه وقتی فروش ندارین ؟
بعد میگین فروش هم ندارین !

مدل گذاشتین همه ببینن و حسرت بخورن کاش ازین مدل داشتن ؟ بعدش که چی ؟
واقعا متأسفم براتون.

مهدی

ما هم آرزمون این بود که چنین مدل هایی رو در فروشگاهی بزرگ عرضه می کردیم. اما خوب شما با دیدن این عکس ها، ایده های جدید میگیری. مثلا از یک طرح خوشت میاد، اون طرح رو ذخیره میکنی و به فروشگاه های معتبر شهرت که مراجعه کردی دقت میکنی تا مشابه یا دقیقا عین همین مدل رو خریداری کنی. اگر هم نبود میتونی به فروشنده ها سفارشی بدی تا یک طرح سفارشی دقیقا مطابق نظر خودت داشته باشی.
البته این نوید رو میدم که در آینده تعدادی از این مدل ها را با قیمت جدید و قابلیت سفارش در سایت قرار بدیم. لطفا پیگیر اخبار سایت باشید.

ارسال یک دیدگاه

*