مدل جدید میز آرایش با طراحی شیک برای اتاق خواب عروس و بانوان

زمانی که قصد خرید مدل جدید میز آرایش را دارید، همیشه باید طرح و رنگ های بکار رفته در دکوراسیون اتاق خوابتان را مدنظر داشته باشید و صرفا فقط به سلیقه خودتان نگاه نکنید. میز آرایش یک عنصر بسیار مهم و جدائی ناپذیر در دکوراسیون اتاق عروس و خانوم ها است و به هیچ وجه نمی شود در انتخاب آن کم دقتی به خرج داد. البته اکثر میز آرایش ها بهمراه سرویس خواب عروس خریداری می شوند اما هستند افرادی که بدنبال مدلی متفاوت و ایده آل می گردند تا تمام نیازهای آنها را هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ زیبایی برطرف کند. میز آرایش نوع بخصوصی است که می توانید آینه ای را بروی آن قرار بدهید یا از روی آن بردارید. آینه بسته به نیاز و اندازه میز شما می تواند بزرگ یا کوچک باشد همچنین جنس مواد سازنده میز و آینه آرایش عمدتا از چوب و بعضا فلز می باشد.

اندازه میز آرایش نقش مهمی را در انتخاب آن ایفا می کند. اگر می خواهد میز آرایش را جدا از سایر لوازم اتاق خواب تهیه کنید، باید ابتدا سایز آنرا مشخص کنید. اندازه میز آرایش باید دقیقا هماهنگ با دیگر وسایل موجود در اتاق خواب باشد بگونه ای در فضا خود را بیش از حد بزرگ نشان ندهد. بعلاوه باید محل قرار گیری مناسبی را برای آینه میز آرایش در نظر بگیرید، آینه هایی که چرخشی هستند گزینه مناسبی برای تمامی فضاها بوده از هر زاویه ای قابل استفاده هستند.

نکته مهم دیگر در انتخاب میز آرایش کشوهای دراور و میزان فضایی است که برای نگهداری وسایل آرایشی در اختیار شما قرار می دهد. ابتدا مشخص کنید که چه مقدار لوازم آرایشی قرار است درون کشو یا روی میز بعنوان دکور نگهداری شود تا انتخابی مناسب با نیازهایتان داشته باشید. برای مشخص کردن محل دقیق میز آرایش باید به میزان روشنایی آن محل توجه زیادی داشته باشید. همیشه محلی را انتخاب کنید که روشنایی کافی در طول روز و شب را برای بهتر دیدن فراهم کند.

 DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (8)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (15)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (14)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (7)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (9)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (10)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (11)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (12)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (13)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (6)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (5)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (4)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (3)

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (2)

مدل جدید میز آرایش

DRESSING-TABLE-DESIGN-IDEAS (1)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل جدید میز آرایش با طراحی شیک برای اتاق خواب عروس و بانوان
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*