مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها

گیاهان هیچگاه از اطراف ما انسان های دور نمی شوند و همه سعی می کنیم حتی یک عدد گیاه و گلدان هم که شده در یکی از اتاق های منزل خود نگاه داریم. به همین دلیل انتخاب مدل جا گلدانی که به شیوه ای مناسب گیاهان و گلدان های ما را بنمایش بگذارد و در عین حال زیبایی خود گل را هم دو چندان کند موضوعی مهم خواهد بود. امروزه استفاده از گل و گیاه در داخل منازل با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش است و علاقه مردم به نگهداری از گونه های مختلف گل و گیاه هیچوقت به اندازه زمان حاضر نبوده است.

به همین دلیل وجود مدل گلدان های شیک در مدل های متنوع ایستاده، دیواری و زمینی در مرکز توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. در حقیقت تنها چیزی می تواند از خود گیاه زیباتر بنظر آید، همین نحوه بنمایش گذاشتن آنها در مکان های مخصوص خواهد بود. در این مطلب با تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های جا گلدانی آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی بروی شیک نشان دادن دکوراسیون داخلی منازل مسکونی خواهند داشت. همانطور که مشاهده می کنید بعضی از این جا گلدانی های ایستاده از ایده هایی بسیار ساده نشئت گرفته اند.

یکی از بهترین گزینه ها برای جا گلدانی ها استفاده از مدل هایی با پایه های هندسی می باشد. پایه های هندسی یک ویژگی نمایان در جا گلدانی ها بحساب می آیند و در چیدمان یک اتاق بی نهایت زیبا خود را نشان خواهند داد. اگر به دنبال مدل های خلاقانه تر می گردید شاید جا گلدانی هایی که طرحی شبیه به سه پایه یک دوربین عکاسی را دارند بهترین گزینه برای شما باشند. این پایه ها توسط نوعی آهن پودر شده ساخته شده اند و از لحاظ زیبایی و استحکام در نوع خود بهترین هستند. مسلما قرار دادن هر گلدانی بروی این پایه از سبک های کلاسیک گرفته تا مدل های مدرن و امروزی همگی زیبایی خود گیاه را بیشتر از آنچه که هست جلوه می دهند.

Plant-stands-design-ideas (1)

Plant-stands-design-ideas (2)

Plant-stands-design-ideas (3)

Plant-stands-design-ideas (4)

Plant-stands-design-ideas (5)

Plant-stands-design-ideas (6)

Plant-stands-design-ideas (7)

Plant-stands-design-ideas (8)

Plant-stands-design-ideas (9)

Plant-stands-design-ideas (10)

Plant-stands-design-ideas (11)

Plant-stands-design-ideas (12)

Plant-stands-design-ideas (13)

Plant-stands-design-ideas (14)

Plant-stands-design-ideas (15)

Plant-stands-design-ideas (16)

مدل جا گلدانی

Plant-stands-design-ideas (17)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها
4.8 (96%) 5 votes
نوشته های مرتبط
2 دیدگاه برای این نوشته
سپیده

میشه مدل های جدیدترم بزارید

سارا

از این مدلای چوبی چند طبقه جدید لطفا عکس و ایده بدید

ارسال یک دیدگاه

*