32 مدل تخت خواب یک نفره نوجوان / دکوراسیون اتاق خواب جوان تک نفره

بروز شده در تاریخ 29 /8 / 96

تخت خواب ها هم مانند هر وسیله دیگری دوره زمانی مناسب به خود را دارند و بعداز آن کارایی خود را تا حدود زیادی از دست  می دهند. تخت خواب ها هم همینطور هستند، این بازه زمانی برای تخت ها حدود 10 سال است. یعنی اینکه اگر شما بهترین و باکیفیت ترین تخت را هم انتخاب کنید بعداز گذشت 10 سال نیاز به خرید یک تخت خواب جدید دارید. در این مطلب به طور خلاصه فاکتورهای مورد نیاز برای خرید و انتخاب انواع مدل تخت خواب یک نفره را شرح می دهیم و با تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های تخت خواب تک نفره و دکوراسیون اتاق خواب جوان آشنا می شویم.

فاکتور اول در خرید تخت خواب یک نفره و کلا هر تخت خوابی اندازه آن است. ابتدا باید مشخص کنید که چقدر فضا در اتاقتان دارید، سپس به سلیقه خود نگاه کنید و از بین تخت خواب های کوچک یا بزرگ هر کدام را که بیشتر می پسندید انتخاب کنید. حتی الامکان سعی کنید اندازه تخت طوری انتخاب شود که وقتی در اتاق خواب جوان قرار می گیرند طرفین تخت فضای کافی برای رفت و آمد و قرار دادن وسایل دیگر وجود داشته باشد. برای آشنایی با تخت کوچک بهتر است بدانید تخت خواب تک نفره به اندازه 75 سانتی متر عرض در 190 سانتی متر طول در دسته تخت خواب های یک نفره کوچک قرار می گیرند. وقتی اندازه تخت را مشخص کردید باید به سراغ استایل مناسب خود از بین مدل های سنتی و مدرن بر اساس دکوراسیون اتاق خواب جوان خود بروید و تختی که بازتاب کننده سلیقه تان است را انتخاب کنید.

مرحله بعدی خرید تختخواب یک نفره در فروشگاه است. بیشتر مشتریان هنگام خرید تخت مورد نظر خود کمتر از 2 دقیقه را صرف امتحان تخت خواب خود می کنند. شما قرار است ساعت های زیادی را در تخت خوابتان بگذرانید پس ارزش این را دارد که زمان بیشتری را به بررسی موشکافانه جزئیات تخت خواب تک نفره مورد نظر خود در فروشگاه صرف کنید. برای آشنایی با مدل های متنوع تخت خواب یک نفره تعدادی از آنها را در زیر برای شما آورده ایم.

1

انواع مدل تختخواب یک نفره شیک و جدید

2

Z 4

4

5

6

7

8

تخت خواب تک نفره چرم مشکی

9

10

11

12

13

279_1378_33--dayiran

   سرویس-کودک-نوجوان5318-my7shop

jino01-jasminwood

Belona3.-khabshop

 g30_1-kamjachoob

maxim3khabshop

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
32 مدل تخت خواب یک نفره نوجوان / دکوراسیون اتاق خواب جوان تک نفره
4.6 (92.94%) 34 votes
نوشته های مرتبط
3 دیدگاه برای این نوشته
مرتضی

بسیار زیبا و شیک هستن مرسی

sina

man ye model takht didiam to siteton chetori mishe tahiye kard?

حسن هاشمی

تخت ها زیبا هستن اینادو از کجا میشه سفارش داد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

ارسال یک دیدگاه

*