مدل تاج تخت خواب در طرح های بافتی و مخملی بسیار زیبا و شیک

مدل تاج تخت خواب تاثیر زیادی نه تنها بروی خود جلوه تخت بلکه بروی دکوراسیون کل اتاق خواب می گذارد تا جایی که حتی می تواند بعنوان نقطه کانونی در دکوراسیون نیز بکار رود. از نظر بسیاری از طراحان، اتاق خواب یک مکان مقدس بحساب می آید، مانند بهشتی که در آن استراحت می کنید و از تمامی سر و صداهای یک روز شلوغ و خسته کننده راحت می شوید. اگر شما هم چنین نظری را نسبت به اتاق خواب خود دارید و از طرفی بدنبال طرحی هستید که فضای اتاق را به رویاهیتان نزدیک تر کند، شاید تاج تخت خواب پارچه ای و مخملی تنها چیزی باشد که اتاق خوابتان به آن نیاز دارد تا از مکانی ساده به مکانی مجلل و شاهانه تبدیل شود.

تاج های مخملی در طرح و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند، این مدل ها به راحتی به دیوار بالای تخت خواب نصب می شوند و براحتی هم از آن جدا می شوند به همین خاطر استفاده از آنها برای هر فرد مبتدی، آسان و راحت است. این تاج های زیبا از نمونه های کوچک و ساده گرفته تا مدل های بلند و برجسته و حتی مدل هایی که خودتان هم می توانید آنها را درست کنید، وجود دارند و همگی گزینه مناسبی برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب بشمار می روند.

مدلی که در زیر مشاهده می کنید یکی از زیباترین طرح ها بوده و همچنین از قیمت پایین تری نسبت به سایر تاج ها برخوردار است. این تاج به دلیل اینکه ارتفاع کمی دارد استفاده از آن هم نسبت به مدل تاج هایی که بروی پایه قرار می گیرند بسیار راحت تر است.

Tufted-Headboard-design-ideas (15)

تاج بلند تخت خواب، فضای اتاق را کاملا احساسی و لطیف می کند، اگر شما هم دنبال چنین ایجاد کردن چنین فضایی در اتاق خواب خود هستید می توانید مدلی مانند شکل زیر تهیه کنید. این تاج بلند بافتی دکمه دکمه دارد اما خود دکمه ها کاملا پنهان هستند زیرا افراد زیادی هستند که طرح های مشخص دکمه ها را نمی پسندند.

Tufted-Headboard-design-ideas (13)

***

Tufted-Headboard-design-ideas (1)

Tufted-Headboard-design-ideas (2)

Tufted-Headboard-design-ideas (3)

Tufted-Headboard-design-ideas (4)

Tufted-Headboard-design-ideas (5)

Tufted-Headboard-design-ideas (6)

Tufted-Headboard-design-ideas (7)

Tufted-Headboard-design-ideas (8)

Tufted-Headboard-design-ideas (9)

Tufted-Headboard-design-ideas (10)

Tufted-Headboard-design-ideas (11)

Tufted-Headboard-design-ideas (12)

Tufted-Headboard-design-ideas (14)

مدل تاج تخت خواب

Tufted-Headboard-design-ideas (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل تاج تخت خواب در طرح های بافتی و مخملی بسیار زیبا و شیک
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*