مدل تاب تفریحی برای تزیین حیاط و دکوراسیون خارجی منازل

یکی از بهترین وسایل برای بازی و تفریح کودکان در فضای خارج خانه استفاده از مدل تاب تفریحی شیک و زیبا در حیاط خانه است. البته تاب فقط مکانی برای تفریح کودکان نیست، بسیاری از بزرگسالان نیز از تاب برای مطالعه، استراحت کردن و آرامش گرفتن در حیاط خلوط خود استفاده می کنند. اگر سِت تاب در حیاط خود را از مدل های چوبی انتخاب کنید، محیطی روستیک، کلاسیک و سنتی در فضای اطراف تاب ایجاد کرده اید و اگر از بین مدل های فلزی و آهنی مدلی را برگزینید اتسمفری معاصر در چیدمان اطراف تاب خود بوجود آورده اید. در این مطلب فاکتورهایی که برای خرید یک تاب مناسب برای محیط خارج خانه مناسب هستند را به صورت خلاصه بررسی خواهیم کرد و در پایان با آوردن نمونه هایی از مدل های تاب بازی، مطالعه و استراحت در قالب عکس، الگوهایی مناسب برای ایده گیری شما معرفی خواهیم کرد.

اولین نکته در خرید تاب بازی در حیاط خانه توجه به جنس مواد سازنده تاب است. تاب ها از مواد مختلفی از قبیل  چوب، آهن و پلاستیک ساخته می شوند. جنس تاب خود را باید بر اساس سبک دکوراسیون حیاط خودتان انتخاب کنید. برای مثال یک تاب ساخته شده از پلاستیک مقاوم به سفید یا قهوه ای برای حیاطی به سبک سنتی با دیوارهای آجری گزینه بسیار مناسب و کامل کننده ای خواهد بود. اگر می خواهید نمایی کلاسیک در حیاط خانه داشته باشید می توانید از تاب های چوبی نیز استفاده کنید که با طرح و الگوی خود، دکوراسیون منزل شما را کامل خواهند کرد. برای مثال می توانید از  تاب های ساخته شده از چوب بلوط برای حیاطی که از دیوارهای آجری تیره رنگ ایجاد شده است استفاده کنید. بلوط به دلیل داشتن رنگ روشن کنتراست و تضاد جالبی در مقابل رنگ های تیره بوجود خواهد آورد.

مورد مهم دیگر توجه به آب و هوای منطقه است. قبل از خرید تاب برای حیاط خانه باید شرایط آب و هوایی منطقه خودتان را هم مد نظر قرار بدهید. به طور کلی تاب های ساخته شده از پلاستیک مقاوم بهترین گزینه برای شرایط آب و هوایی گوناگون هستند. اما اگر بدنبال تاب های چوبی یا فلزی برای حیاط خانه خود هستید و از طرفی هم آب و هوایی برفی و بارانی در منطقه دارید می توانید از پوشش های ضد آب و مقاوم در برابر تعیرات آب و هوایی استفاده کنید. در ادامه عکس هایی زیبا از مدل های تاب در حیاط منازل را مشاهده خواهید کرد.

backyard-swing-design-ideas (1)

backyard-swing-design-ideas (2)

backyard-swing-design-ideas (3)

backyard-swing-design-ideas (4)

backyard-swing-design-ideas (5)

backyard-swing-design-ideas (6)

backyard-swing-design-ideas (7)

backyard-swing-design-ideas (8)

backyard-swing-design-ideas (9)

backyard-swing-design-ideas (10)

backyard-swing-design-ideas (11)

backyard-swing-design-ideas (12)

مدل تاب تفریحی

backyard-swing-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل تاب تفریحی برای تزیین حیاط و دکوراسیون خارجی منازل
4.6 (92%) 10 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*