مدل بالش و روتختی شیک مناسب تخت خواب های یک و دو نفره

شاید باورش سخت باشد اما پارچه هایی که برای پوشاندن تخت خواب استفاده می کنیم اگر مهم ترین نباشند یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون در مرتب نشان دادن فضای اتاق هستند. مدل بالش و روتختی نیز یکی از همین محصولات نساجی است که مرتب و شیک بودن آنها، حالت اتاق خواب را تعیین می کند. همانطور که در مطالب پیشین درباره چیدمان مرتب در خانه گفتیم، در یک اتاق خواب اگر تخت خواب مرتب باشد، تمام فضای اتاق فارغ از اینکه چقدر بهم ریخته باشد باز هم منظم و پاکیزه بنظر خواهد رسید. حال در این شرایط چند عدد بالش و کوسن و همچنین یک روتختی شیک و زیبا می تواند فضا را کاملا دگرگون کرده و لوکس نشان دهد.

اما در انتخاب بالش ها و روتختی مناسب، علاوه بر استاندارد بودن جنس و زیبایی کالا، عواملی از قبیل رنگ و چاپ آن هم بسیار مهم هستند. جالب است بدانید بهترین پارچه مورد استفاده در بالش ها و روتختی ها، پارچه های ساده، تک رنگ و بدون چاپ هستند. سفید بهترین رنگ برای این دو کالا است زیرا هم فضای اتاق را بسیار پاکیزه و مرتب نشان می دهد و هم باعث روشن شدن فضای اتاق خواب و در نتیجه بزرگ تر نشان داده شدن آن می شوند. به همین دلیل در نمونه مدل های خارجی عمدتا از رنگ سفید استفاده می شود و هیچ عامل اضافی روی آنها وجود ندارد. (مدل های جدید تخت خواب دونفره در اندازه های کوچک و بزرگ)

مناسب ترین رنگ ها برای کالای خواب، رنگ های راکتیو است. این رنگ ها علاوه بر اینکه حداقل میزان حساسیت را ایجاد می کنند ماندگاری بسیار بالایی نیز دارند. یکی دیگر از عوامل مهم در چنین پارچه هایی قابلیت شست وشوی مکرر آنهاست. جالب است بدانید رنگ سفید پس از هر بار شست وشو بیش از پیش شفاف و براق می شود؛ در کنار مزایای بالا بالش ها و روتختی هایی با پارچه های سفید و باکیفیت، از قیمت پایین تری نسبت به سایر رنگ ها برخوردار هستند و در عین حال کارایی بیشتری هم ارائه می دهند.

modern-duvet-covers-and-sets-designs (9)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (10)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (11)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (1)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (2)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (3)

نکاتی مفید و جذاب برای داشتن دکوراسیون جدید و بهاری در منزل

modern-duvet-covers-and-sets-designs (4)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (5)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (6)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (7)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (8)

مدل های جدید تخت خواب تاشو در دکوراسیون اتاق های کوچک

modern-duvet-covers-and-sets-designs (12)

modern-duvet-covers-and-sets-designs (14)

مدل بالش و روتختی

modern-duvet-covers-and-sets-designs (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل بالش و روتختی شیک مناسب تخت خواب های یک و دو نفره
4 (80%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*