مدل اتاق دخترانه + عکس / دکوراسیون هایی به سبک امروزی و مدرن

در این مطلب در ادامه بحث های پیشین درباره دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، به معرفی مدل اتاق دخترانه + عکس می پردازیم تا ایده های بیشتری برای دکوراسیون اتاق خواب برای خود یا فرزندتان در ذهن داشته باشید. همانطور که می دانید اتاق خواب مکانی است که شما در آن شاد هستید و بنوعی بازتابنده شخصیت و اخلاقیات شما خواهد بود. برای اینکار حتما لازم نیست از متخصص برای طراحی اتاق خواب کمک بگیرید بلکه که با کسب کردن اطلاعات ابتدایی در زمینه دکوراسیون و احساسات مربوط به آنها می توانید تا حدودی همان چیزی را که مد نظر خود دارید انجام بدهید.

اولین مورد توجه به تِم رنگی و طرح رنگ اتاق خواب است. همانطور که در نمونه های زیر مشاهده می کنید بهتر است از ترکیب رنگ های متفاوت در تزیین دکوراسیون اتاق استفاده کنید. فقط بدنبال رنگ های لطیف و نرم نباشید، بسیاری از دختران به رنگ های برجسته مانند صورتی پر رنگ، سبز و آبی فیروزه ای علاقه دارند. هر چه اتاق خواب بزرگ تر باشد، رنگ های درخشان و غلیظ برای دیوارها و کفپوش ها مناسب تر هستند، در صورتی که برای اتاق های کوچکتر بهتر است از رنگ های خنثی بهمراه مبلمان با رنگ های روشن، نرم و لطیف استفاده کنید تا دکوراسیونی مناسب تر داشته باشید. در تزیین اتاق خواب دختر بچه ها سعی کنید از طرح ها خیلی بچگانه مانند اسب پونی، فرشتگان و عروسک ها بروی دیوارها و لوازم اتاق خودداری کنید این احساسات در کودکان زود بوجود می آیند و زود هم ناپدید می شوند. بجای اینکار سعی کنید این طرح ها را بروی روتختی ها؛ پرده ها، بالش ها و کوسن ها ایجاد کنید تا در هنگام تغییر شرایط احساسی فرزندتان در عوض کردن دکوراسیون اتاق خواب مشکلی نداشته باشید.

در اتاق خواب دخترانه حتما مکانی را برای قرار دادن لوازم دکوری و بنمایش گذاشتن آثار قدیمی و هنری در نظر بگیرید. دختر خانوم ها معمولا علاقه زیادی به آرشیو کردن و جمع آوری وسایل مورد علاقه شان دارند (برای مثال صدف های دریایی). لازم نیست حتما طرح پیچیده ای باشد، باکس ها و شلف های دیواری ساده این کار را براحتی انجام می دهند. در ادامه به تماشای تعدادی از بهترین های مدل اتاق خواب دخترانه می پردازیم.

bedroom-decorating-ideas-for-girls (1)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (2)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (3)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (4)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (5)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (6)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (7)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (8)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (9)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (10)

bedroom-decorating-ideas-for-girls (11)

مدل اتاق دخترانه + عکس

bedroom-decorating-ideas-for-girls (12)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل اتاق دخترانه + عکس / دکوراسیون هایی به سبک امروزی و مدرن
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*