مبل استیل و مبل راحتی طرح دار جدید در انواع ترک و داخلی

 

رنگ سفید و کرم را می شود در تمام خانه ها و آپارتمان های جدید دید، بنابراین بهتر است حتی برای افزودن اندکی جذابیت هم که شده مبلمان خود را متفاوت انتخاب کنید. مبل راحتی طرح دار با رنگ های متنوع و شاد یکی از بهترین راه ها برای افزایش جذابیت دکوراسیون خانه است. درست است که رنگ های خنثی ممکن است برای خیلی ها شیک و دلپسند باشد اما خیلی ها هم این رنگ ها را خسته کننده می دانند. چنین افرادی حتی به کوسن ها و بالشتک های کوچک رنگی بسنده نکرده و دوست دارند طرح های گلدار و رنگارنگ در دکوراسیون خانه خودنمایی بیشتری داشته باشند.

افرادی که خواهان تنوع بیشتر در دکوراسیون منزلشان بوده و از طرح های تماما خنثی و بی انرژی بدشان می آید قطعا باید نگاهی به مبلمان طرح دار و گلدار اتاق نشیمن و پذیرایی شیک بیاندازند. تزیین دکوراسیون منزل با مبل راحتی طرح دار ایده ای بسیار جذاب و جالب است، کاقی است که فقط یک قطعه صندلی یا مبل راحتی کوچک طرح دار را در گوشه اتاق نشیمن قرار بدهید تا تاثیر شگرف آنرا در دکوراسیون ببینید. در شکل های زیر با تعدادی از زیباترین مدل های طرح دار مبلمان آشنا خواهید شد.

مبل-راحتی-طرح-دار (4)

ست مبلمان راحتی قطعه مرکزی هر اتاق نشیمنی است و انتخاب پارچه ای که هم زیبا باشد و هم رنگارنگ و طرح دار، قطعا نگاه ها را به خود جلب خواهد کرد. نیازی نیست که پارچه ها همه شبیه هم باشند، حتی می توانید طرح های متفاوت را با هم ترکیب کنید. البته اگر تجربه این کار را نداشته و برای اولین بار است که از مبل راحتی طرح دار استفاده می کنید بهتر است به همان یک طرح ثابت اکتفا کنید. همان یک طرح ثابت هم می تواند کل دکوراسیون را متحول کند.

مبل-راحتی-طرح-دار (1)

مبل-راحتی-طرح-دار (14)

مبل-راحتی-طرح-دار (15)

تبلیغ در اتاق

مبل-راحتی-طرح-دار (3)

مبل-راحتی-طرح-دار (16)

توصیه دیگر این است که علاوه بر انتخاب طرح های جالب و کمتر دیده شده، شکل خود مبلمان راحتی نیز غیر طبیعی و جالب باشد. چنین شکل های غیر طبیعی را می شود در مبل های فوق مدرن دید. برای طرح های معمولی تر بهتر است از مدل هایی به سبک امروزی یا معاصر استفاده کنید. پس از خرید ست مبل راحتی طرح دار خود، باید آنرا در فضایی بزرگ قرار بدهید. شکل های زیر تعدادی مبل راحتی با شکل های عجیب و جالب را نشان می دهد که برای افراد با ذائقه خاص بسیار مناسب خواهند بود.

مبل-راحتی-طرح-دار (2)

مبل-راحتی-طرح-دار (25)

مبل-راحتی-طرح-دار (26)

مبل-راحتی-طرح-دار (27)

مبل-راحتی-طرح-دار (17)

خوب تا انیجا کار بیشتر مبل های معرفی شده مدرن و امروزی بودند اما بهتر است سری هم به دنیای مبلمان کلاسیک و سنتی بزنیم که طرح های گلدار در آنها نیز بسیار زیبا هستند. برای مثال مدلی که در شکل اول پایین مشاهده می کنید، بدنه اش کاملا شبیه مبل های کلاسیک بوده و با لطف تکیه گاه تماما چرمی در ترکیب با نشمینگاه طرح دار ظاهری اسپرت و جالب بوجود آورده است. البته با این ترکیب، یعنی قسمت بالای مبل حالتی ساده و کلاسیک و قسمت پایینی طرحدار، ظاهر مبلمان را به سبک مدرن نزدیک تر می کند.

مبل-راحتی-طرح-دار (6)

مبل-راحتی-طرح-دار (5)

مبل-راحتی-طرح-دار (11)

مبل-راحتی-طرح-دار (13)

مبل-راحتی-طرح-دار (18)

مبل-راحتی-طرح-دار (12)

اگر جز آن دسته افرادی هستید که خیلی اهل ریسک نیستند، احتمالا علاقه چندانی به مبل های راحتی تماما طرح دار نیستید. منظورم این است که دوست ندارید تمام مبل های اتاق نشیمن تان گلدار و طرحدار باشند. خوب در چنین شرایطی یک راه حل مناسب استفاده از صندلی های تک نفره طرحدار است که در کنار مبلمان راحتی معمولی و ساده قرار می گیرند. با این روش می توانید مثلا یک یا دو تکه بزرگ مبل راحتی خود را ساده و خنثی استفاده کنید و در کنار آنها دو عدد صندلی راحتی یا استیل طرح دار قرار بدهید.

مبل-راحتی-طرح-دار (8)

مبل-راحتی-طرح-دار (10)

مبل-راحتی-طرح-دار (9)

مبل-راحتی-طرح-دار (20)

مبل-راحتی-طرح-دار (21)

مبل-راحتی-طرح-دار (19)

همانطور که در بالا گفتم روش ترکیب مبل راحتی طرح دار با دکوارسیون اتاق نشیمن یکی از کارهای نسبتا سخت است که توصیه می شود اگر برای اولین بار است چنین کاری را می خواهید انجام بدهید حتما تحقیقات زیادی انجام داده و با افراد حرفه ای مشورت کنید. اما به طور کلی اگر دکوارسیون و تم غالب در اتاق نشیمن تان، خنثی است، مثل رنگ های سفید، کرم، قهوه ای یا خاکستری، در اینصورت مبل های طرح دار خیلی راحت تر با دکوراسیون منزل ترکیب خواهد شد.

مبل-راحتی-طرح-دار (22)

مبل-راحتی-طرح-دار (23)

مبل-راحتی-طرح-دار (24)

مبل راحتی طرح دار

مبل-راحتی-طرح-دار (7)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مبل استیل و مبل راحتی طرح دار جدید در انواع ترک و داخلی
4.3 (86.67%) 6 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*