لوازم دکوری منزل به شکل پرنده مناسب تمامی اتاق ها

استفاده از موضوع و مفهوم پرندگان بعنوان لوازم دکوری منزل تاریخ دور و دراز و البته رنگارنگی دارد، از نقاشی های کهن درون غارهای انسان های نخستین گرفته تا کاغذ دیواری های کلاسیک ویکتوریایی، تماما اثبات کننده اهمیت، قدمت و توجه زیاد انسان به موضوع پرندگان است. این حیوانات زیبا در مبحث طراحی داخلی جایگاه بسیار ویژه ای دارند و برای مدت زمان مدیدی زینت بخش بسیاری از دکوراسیون ها بوده اند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی تعدادی از زیباترین دکوری های منزل با موضوع پرندگان در سرتاسر دنیا بپردازیم که در انواع شکل ها، رنگ ها و سایزها طراحی و ساخته شده اند. البته بعضی از این لوازم دکوری در کنار دکوری بودن، کاربردی نیز هستند و برای خانه دارها به یک ابزار مناسب و سودمند تبدیل می شوند.

جغدها همواره محضر نمادهایی همچون دانایی، زیبایی، امنیت، بینش و رمز و راز بوده اند اما این پرنده زیبا برای افرادی که علاقه زیادی به آنها دارند ارزش دیگری خواهد داشت که البته برای بسیاری غیرقابل دسترس است. مدلی که در زیر مشاهده می کنید شکلی شبیه به مدل های واقعی دارد و طوری طراحی شده که شخصیت بزرگ این پرنده را نشان بدهد. هر کدام از این جغدها 10 سانتی متر ارتفاع دارند که آنها را برای استفاده در تمامی اتاق های منزل مناسب می کند.

decorative-tools-for-interior-decoration (4)

decorative-tools-for-interior-decoration (11)

همانطور که در بالا گفتیم بعضی از این لوازم دکوری جنبه کاربردی هم دارند. با استفاده از مدل زیر می توانید ادویجات خود مانند نمک و فلفل را در جفت های زیبای مرغ عشق نگهداری کنید یا اینکه از آنها بعنوان وسیله ای دکوری بروی میز ناهارخوری استفاده کنید.

decorative-tools-for-interior-decoration (8)

مدل زیر یک چراغ خواب زیباست که حتی بزرگترها هم می توانند عاشق آن شوند. این چراغ خواب با لمس کردن روشن می شود و از باطری شارژی استفاده می کند. این مدل قابلیت حمل پذیری بالایی دارد بنابراین می توانید آنرا در شب های تاریک به همه جای منزل حمل کنید، بخصوص نیمه شب هایی که به سرویس بهداشتی احتیاج دارید!

decorative-tools-for-interior-decoration (10)

در ادامه مدل های دیگر را مشاهده خواهید کرد:

decorative-tools-for-interior-decoration (5)

decorative-tools-for-interior-decoration (3)

decorative-tools-for-interior-decoration (2)

decorative-tools-for-interior-decoration (1)

decorative-tools-for-interior-decoration (6)

decorative-tools-for-interior-decoration (7)

decorative-tools-for-interior-decoration (9)

decorative-tools-for-interior-decoration (14)

decorative-tools-for-interior-decoration (13)

لوازم دکوری منزل

decorative-tools-for-interior-decoration (12)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
لوازم دکوری منزل به شکل پرنده مناسب تمامی اتاق ها
نوشته های مرتبط
2 دیدگاه برای این نوشته
احمد غلامی

سلام، میخاستم بدونم این چراغ خواب شیشه ای که توش پرندست ولمسی وشارژی هست رو چطور سفارش بدم؟

مهدی

سلام دوست عزیز از اینکه از وبسایت ما دیدن می کنید بسیار خوشحالیم؛ اما سایت اتاق صرفا سایتی برای معرفی محصولات ویژه هست و فروشگاهی در زمینه دکوراسیون داخلی ندارد.

ارسال یک دیدگاه

*