عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

می پسندم
1+

وقتی وارد خانه یا اتاقی می شوید حتما با چندین میز روبرو می شوید که یا در وسط هستند یا در کناره ها . در اینجا به معرفی چند عدد از بهترین میزهای دکوراتیو در زمینه طراحی و کاربردی بودن می پردازیم. از یک میز می توان برای کارهای دیگر هم استفاده کرد از میزهای چایی خوری گرفته تا میزهای غذا خوری چندکاره همه با طراحی ها نو و زیبا می تواند چیزی بیشتر از یک میز را به شما ارائه دهد.

شاید عجیب ترین نوع میز در جهان همین میز باشد. چرا که در ابتدا هیچکس حتی به فکرش هم نمی رسد که فرش زیرپایش قابلیت تبدیل به میز چای یا قهوه خوری را هم دارد. برای این کار کافی است لبه فرش را برگردانید تا میز در مقابل دیدگان همه ظاهر شود.

creative dual purpose tables stumble upon coffee table 2 thumb 630xauto 47125 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

creative dual purpose tables stumble upon coffee table 3 thumb 630xauto 47127 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

laminat032 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان  

نام دیگری میزی که معرفی خواهیم کرد خودش گویای کارایی آن خواهد بود. میز پیک نیکی بهترین وسیله برای آوردن فضای سرسبز خارج به محیط خانه خود است مخصوصا برای آپراتمان های کوچکی که فاقد حیاط یا تراس هستند. میزی که بروی آن از چمن های طبیعی و تازه استفاده شده است. عکس ها خود گویای زیبایی این میزها هستند.

creative dual purpose tables stumble upon coffee table 2 thumb 630xauto 471251 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

pic nyc table thumb 630xauto 47189 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

میز کاربردی دیگر کاملا مخصوص عاشقان موسیقی طراحی شده است. دیگر با داشتن این میز نیازی به اسپیکر و استفاده از برق و سیم های متعدد و دست و پا گیر برای میز خود نخواهید. به سادگی اسمارت فون خود را به جایگاه مخصوص متصل کنید و از گوش دادن به موسیقی در حین کار لذت ببرید.

creative dual purpose tables iphone soundbox table 2 thumb 630xauto 47155 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

pic nyc table thumb 630xauto 471891 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

اگر در خانه خود از حیوانات خانگی نگهداری می کنید این میز جوابگوی نیازهای شما برای بازیگوشی حیوانتان خواهد بود. گربه ها  از قایم شدن و کنجکاوی در حفره های این میز هیچوقت خسته نخواهند شد.

creative dual purpose tables cat table 1 thumb 630xauto 47129 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

creative dual purpose tables cat table 2 thumb 630xauto 47131 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

این میز اندکی آینده نگرانه است اما شاید بهترین گزینه برای تمامی افراد باشد. با افزایش وابستگی افراد به وسایل هوشمند در زندگی تصور آینده ایی نچندان دور که همگی از این گونه میزهای لمسی در خانه خود داشته باشند چندان هم بی ربط نیست.

creative dual purpose tables cat table 1 thumb 630xauto 471291 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

creative dual purpose tables touch table 2 thumb 630xauto 47135 عجیب ترین و زیباترین میزهای دکوراتیو تولید شده در جهان

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*