طراحی و تزئین دکوراسیون پشت بام خانه با ایده های تازه و زیبا

پشت بام خانه یک فرصت استثنائی برای افرادی است که در یک خانه کوچک زندگی می کنند، اگر در آپارتمانی با تعداد واحد های کم زندگی می کنید می توانید با تزئین و طراحی دکوراسیون پشت بام خانه فضایی بسیار مناسب برای جمع شدن و مهمانی های خودمانی و لذت بردن از هوای آزاد را فراهم کنید. بخصوص در روزهای گرم فصل بهار و تابستان استفاده از چنین فضای مناسبی بسیار لذت بخش خواهد بود. علاوه بر مهمانی ها در این مکان می توانید به مطالعه کتاب یا نوشیدن قهوه و چای در یک غروب تابستانی بپردازید و از منظره اطراف لذت ببرید. اما برای افزایش استفاده بیشتر از این مکان ایجاد یک چیدمان و دکوراسیون زیبا در پشت بام خانه بسیار ضروری خواهد بود.

ایجاد محیطی مانند اتاق غذاخوری، باغچه ای زیبا و سرسبز و باربیکیو در پشت بام خانه چند نمونه از بی شمار ایده هایی است که می توانید در این مکان پیاده کنید. اگر در اطراف خانه خود از وجود منظره ای زیبا بهره می برید می توانید با ایجاد یک محیط غذاخوری بهمراه میز ناهارخوری در پشت بام و تزئین آن با شمع و گل های زیبا، یک شام لذت بخش در یک شب خنک بهاری و تابستانی لذتی دوچندان از زندگی خود ببرید. البته اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید، نور و روشنایی در شهر منظره ای بسیار شگفت انگیز بوجود خواهد آورد که هر شخصی از دیدن آن خسته نخواهد شد.

برای ایجاد محیطی لوکس در پشت بام می توانید از کفپوش ها و حتی دیوارپوش های چوبی استفاده کنید و در کنار آن با قرار دادن مبلمانی با طراحی مدرن یا کلاسیک محیطی کاملا راحت و شیک در این مکان بوجود آوردید. البته همانطور که گفتیم ایجاد مکانی سرسبز در پشت بام خانه با استفاده از گیاهان و گل های رنگارنگ به سرزندگی و نشاط این مکان دوچندان اضافه خواهد کرد. در شکل های زیر مدل های متنوعی از پشت بام های شیک و زیبا در ساختمان های مسکونی را مشاهده خواهید کرد که خود به مکانی کاملا مناسب برای گذراندن بهترین لحظات زندگی شده اند.

 Rooftop-terrace-decoration-design (1)

Rooftop-terrace-decoration-design (2)

Rooftop-terrace-decoration-design (3)

Rooftop-terrace-decoration-design (4)

Rooftop-terrace-decoration-design (5)

Rooftop-terrace-decoration-design (6)

Rooftop-terrace-decoration-design (7)

Rooftop-terrace-decoration-design (8)

Rooftop-terrace-decoration-design (9)

Rooftop-terrace-decoration-design (10)

Rooftop-terrace-decoration-design (11)

Rooftop-terrace-decoration-design (12)

Rooftop-terrace-decoration-design (13)

دکوراسیون پشت بام خانه

Rooftop-terrace-decoration-design (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
طراحی و تزئین دکوراسیون پشت بام خانه با ایده های تازه و زیبا
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*