طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

می پسندم
0

تاریخچه داستان های مصور به سال های بسیار دور بر میگردد. تقریبا از سال ۱۷۰۰ در ژاپن شروع شدند و در اوایل ۱۸۰۰ میلادی به اروپا راه یافتند و نهایتا درسال ۱۹۳۳ در آمریکا رواج پیدا کردند و رفته رفته از داستان ها کوتاه در روزنامه ها جدا و به صورت کتاب های مستقل امروزی درآمدند. کمیک بوک ها تا کنون سه دوره متفاوت طلایی، نقره ایی و برنزی را پشت سر گذاشته اند تا به محبوبیت بی حد و اندازه عصر حاضر برسند. با افزایش فیلم های ساخته شده براساس داستان هایی با محوریت ابرقهرمانان روز به روز به علاقمندان این سری اضافه می شود تا جایی که وسایل و لوازم متعددی با موضوع ابرقهرمانان در بازار بصورت گسترده تولید می شوند. در این قسمت به معرفی طراحی دکوراسیون خانه ایی می پردازیم که تم بکار رفته در آن از داستان های کمیک بوکی قرض گرفته شده است خانه ایی که متعلق به زوجی جوان است که از علاقمندان پرباقرص داستان های مصور هستند.

این خانه در شهر تینان در جنوب شرقی کشور تایوان قرار گرفته و توسط شرکت IvanHouseDesign طراحی شده است. با یک نگاه به داخل خانه متوجه می شویم که چقدر کار و توجه به جزییات برای فراهم کردن کامل خواسته های مشتری انجام شده است. بلافاصله پس از ورود به خانه با دیواری به رنگ آبی روشن، نور خورشید و آجرهای کلاسیک سفید رنگ برخورد می کنیم که در کنار یکدیگر فضایی گرم و خوش را برای مهمانان بوجود می آورد. عناصر طبیعی مانند گیاهان گلدانی در دکوراسیون خانه با دیوار سبز رنگِ دیوار بقل آشپزخانه ترکیب می شود تا فضایی الهام بخش را شکل می دهند.

156 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

236 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

339 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

موضوعات مرتبط:

عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب نوجوان مدرن و شیک

انواع طرح و مدل تخت نوزاد / عکس دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

ایده های جذاب طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک

432 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

530 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

اما عناصر کمیکی در طراحی دکوراسیون خانه هم در نهایت شیکی و زیرکی ساخته شده اند. از ماسک های آویزان شده،  قالی و کوسن هایی به شکل ابرقهرمانان گرفته تا سپر کاپیتان امریکا که بنظر می رسد محکم به دیوار برخورد کرده است همه و همه مهمانان را به کاووش در سرتاسر خانه دعوت می کند. اما استفاده زیرکانه در جایی مشخص می شود که متوجه می شویم سپر کاپیتان امریکا در حقیقت لامپ روشنایی راهرو است تا عنصر خلاقیت هم در طراحی این خانه به کمال برسد.

631 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی 6s3 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

731 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

828 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

924 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

عشق به داستان های کمیکی در همه جای دکوراسیون خانه دیده می شود حتی  در طراحی آشپزخانه. با اندکی دقت متوجه می شوید که اوپن آشپزخانه به صورت بال هواپیما طراحی شده تا تمامی نگاه ها را بخود جلب کند و البته مقداری فضایی صنعتی به محیط بدهد.

1022 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

موضوعات پربازدید:

چگونه اتاق نشیمن مدرن داشته باشیم – دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کتابخانه دیواری / عکس شلف دیواری چوبی و ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf

1218 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

1313 طراحی دکوراسیون خانه با استفاده از داستان های کمیک بوکی

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*