نحوه طراحی داخلی و چیدمان آپارتمان کوچک 20 متری / عکس

این آپارتمان کوچک با مساحت فقط 20 متر مربع با طراحی داخلی و چیدمان خلاقانه خود می تواند موقعیتی مناسب برای ایده گیری طراحان جوان باشد تا آنها را در طراحی و استفاده از فضاهای کوچک راهنمای کند. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این خانه بیشتر طراحی و چیدمان زنانه دارد و برای دختران و زنانی که تنها زندگی می کنند مناسب است. در این خانه هم مانند تمامی طراحی های دیگر در فضای کوچک از یک اتاق برای چندین کار استفاده می شود که در این آپارتمان کوچک اتاق نشیمن و اتاق خواب  یکی هستند و با جابجایی کوچکی در چیدمان آپارتمان تبدیل به اتاق خواب یا نشیمن می شود.

توجه کنید در دکوراسیون منزل تمامی دیوارهای اتاق از کمد ها و کابینت های بزرگ تشکیل شده که علاوه بر فضای زیادی که در اختیار مالک برای نگهداری وسایل خود قرار می دهد به خود خانه هم حس مدرن بودن می دهد. همچنین طراح با استفاده از پرده کشویی در قسمت ورودی برای جداسازی محیط ابتکار عمل جالبی بخرج داده است.

این پرده ها یا دیوار های کشویی جدا کننده که از آینه تشکیل شده اند به راحتی به اطراف کشیده می شوند و قسمت هایی ازآپارتمان کوچک را که قابل استفاده نیستند می پوشاند و فضایی صمیمی و خودمانی بوجود می آورد.

پشت این دیوار/پرده کشویی آشپزخانه قرار دارد. حتی میز غذاخوری آشپزخانه هم حالتی ریلی دارد و جمع شونده دارد و در صورتی که به آن نیازی نداشته باشید کاملا محو می شود و فضای باز آشپزخانه برای پخت و پز در اختیار شما قرار می گیرد. مورد دیگری هم که قابلیت جمع شدن دارد تخت خواب است که تقریبا در هر فضای کوچکی از اینگونه تخت ها استفاده می شود.

رنگ بنفشی که در همه جای آپارتمان نفوذ کرده کاملا با احتیاط استفاده شده است حتی در حمام هم این مورد رعایت شده تا فضا بیش از حد دخترانه نشود اما همچنان حس زنانه بودن خود را حفظ کند. 

6

طراحی داخلی آپارتمان کوچک شیک و زیبا

5

موضوعات مرتبط:

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک ۲۹ متری – چیدمان

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس

4

چیدمان نشیمن در این آپارتمان کوچک

3

طراحی داخلی آپارتمان کوچک 20 متری

2

 

7

نحوه چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه در این آپارتمان کوچک

8

موضوعات مرتبط:

انواع مدل میز ناهار خوری چوبی و میز تلویزیون سنتی در چیدمان مدرن

کابینت چوبی – مدل کابینت آشپزخانه – دکوراسیون چوبی

بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

9

 

10

 

11

 

1

چیدمان آپارتمان کوچک – اتاق خواب

14

طراحی داخلی آپارتمان کوچک – سرویس بهداشتی و حمام

13

 

12

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
نحوه طراحی داخلی و چیدمان آپارتمان کوچک 20 متری / عکس
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*