طراحی داخلی اتاق کودک با رنگ های فوق العاده شاد و روشن

طراحی داخلی اتاق کودک با تمامی لوازمی که اساسا یک کودک برای گذراندن اوقات خود به آنها نیاز دارد یکی از مهم ترین وظایفی است که والدین باید انجامش بدهند. اما نمونه اتاق هایی که در این مطلب معرفی خواهیم کرد چیزی بیش از یک سرپناه مخصوص کودکان را فراهم خواهد کرد.با رنگ ها، الگوها، شکل ها و مبلمان جالب و شادی که در دکوراسیون این اتاق ها بکار رفته، نشان از یک اتاق با طراحی کاملا خلاقانه و هوشمندانه دارند. در کنار این طرح های جالب و سرگرم کننده این اتاق خواب ها فضایی راحت، آرام و دنج برای مطالعه و استراحت فراهم می کنند. مطمئنا هر پدر و مادری برای فرزندش خواهان چنین اتاق خواب هایی است.

مدل اولی که معرفی خواهیم کرد اتاقی است با دکوراسیونی کاملا دخترانه. اتاقی که به محض قرار گیری در آن شما را از شلوغی ها و سروصداهای زندگی شهری جدا و وارد دنیای جدیدی می کند. چیدمان فضای اتاق به صورت کاملا دقیقی صورت گرفته و از رنگ زرد بعنوان تم اصلی طراحی خود استفاده می کند. رنگ زرد در ایجاد تحرک و شادی در کودکان بسیار تاثیر گذار است. زمانی که این رنگ با استیکرهای گرافیکی ساده ترکیب می شود، محیطی پیچیده و در عین حال شاد، جذاب و سرگرم کننده فراهم می کند. درست مانند محیطی که بچه های شهری امروزی به آن نیاز دارند.

colorful-kid-room-design-ideas (2)

colorful-kid-room-design-ideas (5)

colorful-kid-room-design-ideas (6)

colorful-kid-room-design-ideas (13)

colorful-kid-room-design-ideas (11)

colorful-kid-room-design-ideas (9)

مدل دوم استفاده از رنگ های متنوع در کنار یکدیگر را کاملا به سطح جدید و تعریف نشده ای برده است. در عین اینکه از رنگ های زیادی در این اتاق استفاده شده است بازهم رنگ زرد رنگ غالب خودنمایی می کند. وجود قالیچه با اشکال هندسی و رنگهای متنوع، انرژی زیادی به محیط اتاق بخشیده است. شلف ها و میز کامپیوتر و مطالعه در دکوراسیون اتاق نقش مهمی ایفا می کنند و در کنار فراهم کردن فضایی برای کار و نگهداری لوازم، بسیار زیبا و شیک خود را در دکوراسیون نشان می دهند.

colorful-kid-room-design-ideas (3)

colorful-kid-room-design-ideas (4)

colorful-kid-room-design-ideas (12)

colorful-kid-room-design-ideas (8)

در مدل سوم تنها یک چیز خودنمایی می کند. مدل تخت خوابی که در این اتاق استفاده شده است نمونه اش قبل از این در هیچ کجای دیگر دیده نشده و بی نهایت خلاقانه و صد البته زیبا و متحیر کننده است.

colorful-kid-room-design-ideas (7)

colorful-kid-room-design-ideas (1)

طراحی داخلی اتاق کودک

colorful-kid-room-design-ideas (10)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
طراحی داخلی اتاق کودک با رنگ های فوق العاده شاد و روشن
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*