۵ طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۱۷

می پسندم
3+

 

استفاده از کابینت های شیشه ای حتی در سال جدید هم طرفداران زیادی دارد، از این رو مناسب دیدم در این پست به معرفی پنج طرح جدید شیشه درب کابینت آشپزخانه بپردازم که محبوبیت زیادی در سال ۲۰۱۷ کسب کرده و در دکوراسیون خانه های امروزی حضوری چشم گیری دارند.

مدتی است که لوازم شیشه ای خیلی کم در دکوراسیون خانه های امروزی دیده می شود، اما خاصیت شیشه این است که همیشه جذاب و با کیفیت می ماند و هیچ وقت از مد نمی افتد، بنابراین شیشه برای برخی افراد جایگاه بسیار ویژه ای دارد. کابینت هایی با درب های شیشه ای، یا قفسه های شیشه ای، بخاطر شفافیت و جایگاهی که برای بنمایش گذاشتن لوازم دکوری فراهم می کنند در هیچ دکوراسیونی تکراری نخواهند شد. قفسه های شیشه ای به زیباترین شکل ظروف دکوری آشپزخانه را بنمایش می گذارند بدون اینکه خیلی جلب توجه کنند. البته اگر شما جز افرادی هستید که علاقه ای به کابینت و قفسه های شفاف ندارید، مدل هایی از درب های شیشه ای تولید شده اند که در عین محدود کردن دید، درخشش بی نظیر شیشه را به دکوراسیون اضافه می کنند. در شکل های زیر به معرفی مدل های جدید شیشه درب کابینت خواهم پرداخت که تمامی سلیقه ها را پوشش خواهند داد.

شیشه درب کابینت 21 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 20 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

اولین مدل شیشه درب کابینت، مدل های شفاف هستند که به تبع همه چیز داخل کابینت را نمایان می کنند. اگرچه چنین مدل هایی برای افراد بسیاری بنظر نامناسب می آید، برخی هم شیشه های شفاف را یک مزیت بزرگ می دانند. کابینت های شیشه ای شفاف به شما اجازه می دهند همه چیز را بنمایش بگذارید و در عوض خیالتان از بابت گرد و غبار روی ظروف راحت باشد. بعلاوه شیشه های شفاف برای آشپزخانه های مدرن و آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب هستند چرا که با روشن نشان دادن فضا، آنرا بزرگ تر از چیزی که هست نشان می دهد.

شیشه درب کابینت 1 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 2 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 3 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 4 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

مدل دوم کابینت های شیشه ای نیمه شفاف هستند، این مدل شیشه درب کابینت برای افرادی که علاقمند به کابینت های شیشه ای هستند اما دوست ندارند همه لوازم داخل کابنیت برای همه قابل دیدن باشد بسیار مناسب است. شیشه های کدر که به شیشه های یخ زده هم معروف هستید ظاهری شیک و خنک داشته برای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب هستند. اگرچه شیشه های کدر یخی، بهم ریختگی داخل کابینت را خیلی خوب پنهان می کنند، اما خیلی کدر نیستند و به همین خاطر برخی جزئیات مانند رنگ و اندازه لوازم از پشت شیشه مشخص است.

شیشه درب کابینت 5 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 6 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 7 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه های بافت دار شکل های بسیار مختلفی دارند، اما در اینجا فقط با مدل های محبوب و همه پسند کار داریم. در انتخاب شیشه درب کابینت بافت دار باید خیلی با احتیاط عمل کنید چرا که برخی از مدل ها خیلی زود دمده شده و در نهایت شما با آشپزخانه ای از مد افتاده تنها می مانید. بهتر است شیشه های را انتخاب کنید که طرحی ساده و کلاسیک دارند. شکل های زیر تعدادی از این طرح ها را نشان می دهد. به یاد داشته باشید که شیشه های بافت دار، هم از لحاظ ظاهری بسیار زیبا هستند و هم دید داخل کابینت را مسدود می کنند.

شیشه درب کابینت 8 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 9 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 10 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه های دانه دار جز مدل های جدیدی هستند که تازه به بازار راه یافته اند. این نوع شیشه ظاهری فوق العاده خاص در آشپزخانه ایجاد می کند که با هیچ مدل دیگری قابل مقایسه نیست. دانه های حبابی شکل ریز و درشتی در ظاهر این شیشه ها وجود دارد که با توجه به نوع مدل اندازه آنها فرق خواهد کرد. چنین شیشه هایی برای آشپزخانه هایی با دکوراسیون سنتی و کلاسیک بسیار مناسب هستند اما در آشپزخانه های مدرن نیز می توانند جذاب و جالب باشند. شیشه های دانه دار برای مخفی کردن لوازم داخل کابینت چندان مناسب نیستند اما نسبت به شیشه های شفاف، دید کمتری دارند.

شیشه درب کابینت 11 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 24 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 12 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

و در نهایت می رسیم به شیشه های سربی. همانطور که از اسمشان مشخص است، این شیشه ها مقدار زیادی سرب در ترکیب خود دارند. وجود مقدار زیاد فلز سنگین داخل ترکیب شیشه، ظاهری بسیار خاص و شفافیتی بی نظیر به این شیشه ها می دهد که فقط در ساخت لوازم دکوری لوکس استفاده می شوند. شیشه های سربی کاملا شیک و لوکس بنظر می رسند اما پیدا کردن کابینت های شیشه ای-سربی بسیار سخت بوده و قیمت بسیار بالایی هم دارند. بجای شیشه های سربی می توان از شیشه های رنگ آمیزی شده استفاده کرد.

شیشه درب کابینت 13 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 14 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 25 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 15 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 16 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 17 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 18 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 19 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت 22 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

شیشه درب کابینت

شیشه درب کابینت 23 5 طرح جدید و محبوب شیشه درب کابینت آشپزخانه در سال 2017

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*