40 مدل سطل زباله خانگی که دلتان نمی آید در آنها آشغال بریزید

 

معمولا کسی دوست ندارد زباله ها را خالی کند یا سطل زباله را تمیز کند. بنابراین دلیلی هم وجود ندارد که سطل زباله خانگی شیک و زیبا بنظر برسد. به همین خاطر هم هست که خیلی ها توجهی به مدل سطل زباله نمی کنند و صرفا به مدل های پلاستیکی ارزان قیمت بسنده می کنند. سطل زباله یک وسیله لازم و ضروری برای خانه، اتاق خواب و محیط کار است، پس شرایط ایجاب می کند که مدل سطل نیز طوری انتخاب شود که زباله های ما را به زیباترین شکل ممکن پنهان کرده و جلوه ای مرتب و منظم به دکوراسیون بدهد. تقریبا برای هر اتاق منزل، یک عدد سطل زباله نیاز است. در حمام وجود یک سطل زباله مسی رنگ خیلی زیبا در زمین کاشی کاری شده خودنمایی خواهد کرد.

در اتاق کودک که همیشه یکی از بهم ریخته ترین مکان های خانه است وجود یک سطل آشغال جالب و جادار ضروری است. در شکل های زیر با 40 مدل سطل زباله خانگی بسیار شیک روبرو خواهید شد که به بهترین شکل ممکن زباله ها را در خود مخفی می کنند و البته کار با آنها نیز بسیار ساده تر و تمیز انجام خواهد گرفت. لطفا تا پایان مطلب همراه سایت اتاق باشید.

سطل-زباله-خانگی (32)

سطل-زباله-خانگی (38)

سطل-زباله-خانگی (21)

در سایت اتاق همیشه توجه خاصی به مدل های خلاقانه می شود، مدل زیر نیز یکی از همین طرح های خلاقانه است. سطل زباله خانگی زیر طرحی شبیه به یک کاغذ مچاله شده دارد که داخل هر سطل آشغالی پیدا می شود. جنس بدنه این سطل از پلی اتیلن بوده که به هر فرمی درمی آید. همانطور که در عکس ها مشخص این مدل را می توانید در سه رنگ سفید، قرمز و سیاه سفارش دهید.

سطل-زباله-خانگی (1)

سنگ مرمر یکی از گران قیمت ترین مواد موجود در طبیعت است. سطل های زباله ای که در زیر مشاهده می کنید ظاهری بسیار شبیه به سنگ مرمر دارد و به همین خاطر برای افرادی که دکوراسیونی لوکس می خواهند اما هزینه کافی برای خرید مدل های طبیعی را ندارند بسیار مناسب خواهد بود. مدل دوم نیز همین شرایط را برای چوب ایجاد کرده است.

سطل-زباله-خانگی (2)

سطل-زباله-خانگی (3)

مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید از استیل ضد زنگ ساخته شده و رنگی یکدست سفید دارد. این مدل توسط یک آرشیتکت با اندازه گیری بسیار دقیق طراحی و ساخته شده است. اما شکل دوم را هیچ جوره نمی شود در جایی مخفی کرد. این سطل زباله خانگی بقدری زیبا و شیک طراحی شده که همه آنرا در اتاق های عمومی خانه بنمایش خواهند گذاشت. بدنه فلزی این مدل با رنگ یکدست مشکلی و دستگیره های زرد رنگ ظاهری کاملا مدرن به خود گرفته است.

سطل-زباله-خانگی (4)

سطل-زباله-خانگی (5)

اگر دنبال سطل زباله های چینی با نقش و نگار سنتی می گردید دو مدل آورده شده در زیر بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. مدل های چینی نیز مانند مدل های پلاستیکی و استیل برای قرار گیری در حمام و دستشویی مناسب هستند.

سطل-زباله-خانگی (6)

سطل-زباله-خانگی (7)

لوازم خانگی مسی از آن دست لوازمی هستند که هیچوقت قدیمی نمی شوند. حتما سعی کنید هر طور که شده برخی لوازم مسی را در دکوراسیون خود وارد کنید. شکل زیر یک سطل زباله تماما مسی را نشان می دهد که برای قرار گیری در اتاق نشیمن و اتاق خواب فوق العاده مناسب خواهند بود.

سطل-زباله-خانگی (8)

بر خلاف مدل بالا اگر از ظاهری نرم و لطیف خوشتان می آید بهتر است سراغ طرح های پارچه ای یا حداقل شبیه پارچه ای بروید. مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید یک سطل زباله خانگی سنگی اما با ظاهری شبیه چرم دوخته شده است.

سطل-زباله-خانگی (9)

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که خانه ای کوچک و نقلی داشته و حتی فضایی مناسب برای قرار دادن یک سطل زباله بزرگ ندارید. خوب در چنین شرایطی مدلی مانند شکل زیر بهترین راه حل را پیش روی شما خواهد گذاشت. این سلطل زباله علی رغم اندام باریک و کوچکش تا 20 لیتر زباله را در خود نگه می دارد که برای اتاق های بزرگ مانند نشیمن یا اتاق خواب بیشتر از حد نیاز هم هست.

سطل-زباله-خانگی (10)

اگر سطلی بزرگ اما اندکی عریض تر می خواهید مدل های زیر با رنگ های متفاوت گزینه بهتری بشمار می روند. این مدل نیز از استیل ضد زنگ ساخته شده اند و برای محیط های مرطوب مانند حمام و دستشویی نیز مناسب هستند.

سطل-زباله-خانگی (11)

اما شاید جالب ترین مدل این مطلب متعالق به مدل زیر باشد. این سطل زباله خانگی هوشمند بوده و هم به صورت شارژی یا اتصال مسقیم به برق کار می کند. کافی دستتان را مقابل سطل حرکت دهید تا درب آن به صورت خودکار بازشود. همچنین روی بدنه سطل چراغ هشداری وجود دارد که بسته شدن درب را به مصرف کننده اعلام می کند.

سطل-زباله-خانگی (12)

سطل-زباله-خانگی (14)

سطل-زباله-خانگی (13)

سطل-زباله-خانگی (15)

سطل-زباله-خانگی (16)

سطل-زباله-خانگی (17)

سطل-زباله-خانگی (18)

سطل-زباله-خانگی (19)

سطل-زباله-خانگی (22)

سطل-زباله-خانگی (20)

سطل-زباله-خانگی (23)

سطل-زباله-خانگی (24)

سطل-زباله-خانگی (25)

سطل-زباله-خانگی (28)

سطل-زباله-خانگی (27)

سطل-زباله-خانگی (26)

سطل-زباله-خانگی (29)

سطل-زباله-خانگی (30)

سطل-زباله-خانگی (31)

سطل-زباله-خانگی (34)

سطل-زباله-خانگی (33)

سطل-زباله-خانگی (35)

سطل-زباله-خانگی (36)

سطل-زباله-خانگی (37)

سطل-زباله-خانگی (40)

سطل زباله خانگی

سطل-زباله-خانگی (39)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
40 مدل سطل زباله خانگی که دلتان نمی آید در آنها آشغال بریزید
4.9 (98.33%) 12 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*