20 نمونه سرامیک کف آشپزخانه و ایده های جدید در نوع چینش آنها

 

برای پوشش کف خانه انتخاب های زیادی پیش رو دارید از چوب طیبعی گرفته تا کفپوش های چوب پنبه ای و سرامیکی. اما وقتی صحبت از آشپزخانه می شود، قطعا سرامیک کف آشپزخانه بهترین گزینه است. خوشبختانه سرامیک ها نیز در طرح های بسیار متنوع و متفاوتی طراحی و تولید می شوند. از نوع طراحی و رنگ گرفته تا کارایی و کیفیت، سرامیک ها بسیار متنوع اند. با وجود این همه متغیر در ساخت و طراحی کاشی و سرامیک باید قبل از انتخاب و خرید نکات زیادی را بررسی کنید.

مدل هایی که در این پست برای شما عزیزان خواننده سایت اتاق گردآوری شده، مناسب هر آشپزخانه ایی با هر فضایی هستند. بنابراین فرقی نمی کند که آشپزخانه تان کوچک باشد یا بزرگ، نمونه های سرامیک کف آشپزخانه در این پست می تواند منبعی خوب و عالی برای الهام گیری و ایده گیری باشد. لطفا تا پایان همراه سایت اتاق باشید.

سرامیک-کف-آشپزخانه (12)

برای آشپزخانه های لوکس و بزرگ گزینه اولی که به ذهن می آید سرامیک های سنگی طبیعی هستند. طرح های سنگ طبیعی برای گرم و دلپذیر نشان دادن فضای آشپزخانه های بزرگ بسیار مناسب اند. شکل زیر نوعی سرامیک سنگی را نشان می دهد که نوع چیدمانش نیز خلاقانه کار شده. یک طرف آشپزخانه کاشی ها به صورت مورب با اندازه های مربعی نصب شده و طرف دیگر کاشی های مستطیلی به صورت مستقیم. بین این دو چیدمان متفاوت یک سری کاشی کوچک مستطیلی نصب شده تا به زیبایی مرز بین دو قسمت مختلف آشپزخانه مشخص شود.

سرامیک-کف-آشپزخانه (1)

یک گزینه دیگر برای سرامیک کف آشپزخانه های کلاسیک مورد زیر است. سرامیک های مستطیلی بزرگ با رنگ طبیعی، زمینه ای عالی برای کل آشپزخانه بوجود آورده و باعث شده فضا هم لوکس دیده شود و هم صمیمی.

سرامیک-کف-آشپزخانه (2)

تبلیغ در اتاق

سرامیک-کف-آشپزخانه (16)

وقتی صحبت از سرامیک کف آشپزخانه می کنیم اصلا نمی شود حرفی از سنگ مرمر نزد. گزینه ای کلاسیک و بسیار لوکس که قرار گیری آن در آشپزخانه، زیبایی و کلاس آنرا تضمین می کند. اما برای اینکه طرحمان اندکی متفاوت تر و البته به روزتر باشد مدل زیر را معرفی می کنیم که انتخابی آینده نگرانه و فوق العاده شیک است. نکته جالب در مورد این سرامیک، حس و حال زنانه و لوکس آن است که کاملا با فضای آشپزخانه جور در می آید.

سرامیک-کف-آشپزخانه (3)

تزیین کف آشپزخانه با سرامیک های متفاوت از لحاظ الگو و رنگ ایده جالب و جدیدی است که امروزه بین خانه دارها خصوصا آنهایی که آشپزخانه اپن کوچک و باز دارند حسابی محبوب شده است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، چنین دیزاینی برای دکوراسیون های الکتیک یا التقاطی که از همه جور سبک و رنگی در آن استفاده می شود، بسیار مناسب هستند. برای آشپزخانه های مدرن که نیاز به رنگ و طرح های برجسته و شاخص دارند، چنین کاشی هایی خیلی عالی جواب می دهد.

سرامیک-کف-آشپزخانه (4)

سرامیک-کف-آشپزخانه (15)

این یکی شاید به مزاق خیلی ها خوش نیاید اما حقیقتا نمی شود دیزاین جالب و سرگرم کننده آنرا کتمان کرد. کاشی های زرد و سفید شطرنجی می تواند فضای آشپزخانه را خیلی صمیمی، دوستانه و همینطور سنتی نشان دهد.

سرامیک-کف-آشپزخانه (5)

سرامیک-کف-آشپزخانه (14)

اگر آشپزخانه تان کوچک است، بهتر است نگاه تان باید بیشتر متوجه کاشی های کوچک طرحدار باشد. مدل استفاده شده در شکل زیر، سرامیک کف سیاه و سفیدی است که طرحی هندسی دارد و خیلی خوب فضای مدرن آشپزخانه را روشن می کند. ظاهر خاص این کفپوش باعث شده آشپزخانه هویتی خاص و اغوا کننده بخود بگیرد.

سرامیک-کف-آشپزخانه (22)

سرامیک-کف-آشپزخانه (13)

سرامیک-کف-آشپزخانه (10)

آشپزخانه بیشتر فضایی زنانه و مخصوص خانوم ها بحساب می آید در نتیجه تمام قسمت های این مکان از سرامیک کف آشپزخانه گرفته تا لوستر سقف، باید طبق نظر و سلیقه آنها طراحی و انتخاب شود. یکی از ایده های جالب برای استفاده از طرح های زنانه در آشپزخانه، استفاده از سرامیک های طرح سنتی و کلاسیک مانند شکل های زیر است.

سرامیک-کف-آشپزخانه (8)

سرامیک-کف-آشپزخانه (7)

برای آشپزخانه های امروزی سرامیک های شش ضلعی اگر نگویم بهترین یکی از بهترین گزینه های پیش روست.

سرامیک-کف-آشپزخانه (9)

نصب سرامیک هایی با اندازه و رنگ متفاوت ایده ایست که امروزه نزد مردم محبوب شده است.

سرامیک-کف-آشپزخانه (17)

سرامیک-کف-آشپزخانه (20)

سرامیک-کف-آشپزخانه (11)

سرامیک-کف-آشپزخانه (19)

سرامیک-کف-آشپزخانه (18)

سرامیک کف آشپزخانه

سرامیک-کف-آشپزخانه (21)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
20 نمونه سرامیک کف آشپزخانه و ایده های جدید در نوع چینش آنها
5 (100%) 5 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*