50 مدل سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری جدید و شیک

متاسفانه سبد لباس یکی از وسایل حمام است که توجه بسیار کمی به آن می شود، خصوصا مدل های پلاستیکی که می شود گفت محبوب ترین مدل ها نزد مردم هستند. سبد لباس پلاستیکی به دلیل قیمت مناسب و تنوع زیاد طرح و رنگ ها انتخاب اول بسیاری از خانه دارها برای حمام هستند اما خوب است نگاهی هم به مدل های چوبی، پارچه ای و حصیری نیز بیاندازید که جلوه ای بسیار جذاب و تازه به دکوراسیون حمام می دهند. در این مطلب تعدادی از بهترین مدل های سبد لباس جمع آوری شده که هر کدام زیبایی و فواید خاص خود را دارند.

بارها در سایت اتاق گفته ام که توجه به جزئیات در تزیین دکوراسیون داخلی موضوع بسیار مهمی است و در حقیقت همین جزئیات است که دکوراسیون یک حمام را لوکس و شیک، و یا ساده و معمولی نشان می دهد. سبد رخت چرک و لباس نیز یکی از همین وسایل جزئی است که اغلب مورد بی توجهی قرار می گیرد غاقل از اینکه در صورت انتخاب درست همین سبد های ساده ظاهر حمام را متحول خواهند کرد.  در شکل های زیر با بهترین مدل های سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری آشنا خواهید شد. لطفا تا پایان همراه سایت اتاق باشید.

مشاهده انواع قیمت کمد لباس

سبد-لباس-پلاستیکی (41)

سبد-لباس-پلاستیکی (49)

ابتدا با چند مدل سبد لباس چوبی و حصیری شروع می کنیم که برای حمام های مدرن و لوکس بهترین انتخاب هستند. سبدهای حصیری و چوبی عمدتا دست ساز هستند. مدل اول سبدی را نشان می دهد که از علف های طبیعی آفریقایی ساخته شده و رنگ قهوه ای روشنش آنرا برای قرار گیری در گوشه حمام های مدرن بسیار مناسب می کند. اما یک نکته منفی دارد و آن قیمت بسیار بالای این سبد دست بافت است، 735 هزار تومان مبلغی نیست که هر فردی توانایی پرداخت آنرا داشته باشد. شکل های دوم و سوم نیز سبد هایی هستند که هر کدام با نوع متفاوتی از حصیر یا خیزران ساخته شده اند، مدل دوم اندکی ضخیم تر بوده و مدل سوم نازک تر و روشن تر است.

سبد-لباس-پلاستیکی (1)

سبد-لباس-پلاستیکی (2)

سبد-لباس-پلاستیکی (3)

سبد-لباس-پلاستیکی (4)

سبدهای حصیری آستردوزی شده را می شود خارج از حمام نیز استفاده کرد مثلا در اتاق خواب. سبد استوانه ای زیر ذست بافت بوده و بخاطر وجود حفره روی دربش به راحتی می توان داخلش را دید، بنابراین برای آگاهی از میزان لباس های انباشته شده داخل سبد، دیگر نیازی به برداشتن درب وجود ندارد.

سبد-لباس-پلاستیکی (5)

شکل های پایین دو مدل سبد لباس چوبی متفاوت را نشان می دهد. اولین مدل از چوب درختچه بامبو ساخته شده و در رنگ های سیاه و قهوه ای موجود است. مدل دوم اما بسیار خلاقانه طراحی شده است. پایه های این سبد نیز از جنس درخت بامبو است اما مورد جالب توجه قابلیت جمع شدن این پایه هاست. چنین مدل هایی برای حمام های کوچک زمانی که به آنها نیازی نیست بسیار بصرفه و مناسب خواهند بود.

سبد-لباس-پلاستیکی (6)

سبد-لباس-پلاستیکی (7)

صحبت از حمام های کوچک شد، دو مدلی که در زیر مشاهده می کنید طوری طراحی شده اند که دقیقا در سه کنج دیوار جای می گیرند.

سبد-لباس-پلاستیکی (8)

سبد-لباس-پلاستیکی (9)

سبد لباس پلاستیکی شاید خیلی معمولی و ساده بنظر برسد اما این مدل ها نیز پیشرفت های زیادی داشته اند. شکل اول سبدی پلاستیکی را نشان می دهد که چرخ دار بوده و حمل لباس ها به سمت ماشین لباسشویی را آسان تر از همیشه می کند. چرخ های این مدل طوری طراحی شده که مزاحمتی برای ایستادن سبد ایجاد نمی کند.

سبد-لباس-پلاستیکی (10)

سبد-لباس-پلاستیکی (11)

سبدهای پلاستیکی برای قرار گیری در کمدهای کشویی کابینت حمام و سرویس بهداشتی بسیار مناسب هستند. شکل زیر یکی از همین مدل ها را نشان می دهد. اما اگر بدنبال سبد لباس پلاستیکی کوچک می گردید که حملش آسان بوده و جای کمی بگیرد شکل دوم دقیقا همان چیزی است که دنبالش می گردید.

سبد-لباس-پلاستیکی (12)

سبد-لباس-پلاستیکی (13)

سبد-لباس-پلاستیکی (52)

سبد-لباس-پلاستیکی (53)

سبد پلاستیکی باید دارای حفرهای زیاد باشد تا به تمامی لباس هوا رسانی شود. در صورت که سوراخ های سبد کوچک باشند لباس های خیس خشک نشده و بوی خیلی بدی را داخل حمام پخش می کنند. شکل زیر یک سبد پلاستیکی زیبا را نشان می دهد که سوراخ های زیادی برای عبور دادن جریان هوا دارد.

سبد-لباس-پلاستیکی (14)

شاید باورش سخت باشد اما سبد دوم نیز پلاستیکی است ولی طرحی بسیار شبیه به سبد های حصیری و چوبی دارد. دلیل این شباهت زیاد استفاده از نخ های پلاستیکی است که همانند سبدهای حصیری به یکدیگر بافته شده اند. شکل های سوم و چهارم نیز تعدادی سبد لباس فلزی را نشان می دهد که روکش ضد زنگ خورده و در نتیجه برای قرار گیری داخل حمام مناسب هستند.

سبد-لباس-پلاستیکی (15)

سبد-لباس-پلاستیکی (16)

سبد-لباس-پلاستیکی (17)

و در نهایت می رسیم به مدل های پارچه ای که اگر تنوعشان نسبت به مدل های پلاستیکی و حصیری بیشتر نباشد، قطعا کمتر نیست. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید از ترکیب پارچه های پلی استری ساخته شده و ظاهر درخشانش نیز بهمین خاطر است. شکل های بعدی طرح های متفاوت سبدهای پلی استری را نشان می دهد.

سبد-لباس-پلاستیکی (18)

سبد-لباس-پلاستیکی (19)

سبد-لباس-پلاستیکی (20)

سبد-لباس-پلاستیکی (37)

اگر توانایی خرید سبدهای چوبی را ندارید در عوض مدل های پارچه ای طرح چوب را تهیه کنید. خوبی سبدهای پارچه ای همین تنوع بسیار زیاد آنها در طرح و رنگ در کنار کیفیت بالا و قیمت پایین است.

سبد-لباس-پلاستیکی (51)

سبد-لباس-پلاستیکی (21) سبد-لباس-پلاستیکی (22)

سبد-لباس-پلاستیکی (23)

سبد-لباس-پلاستیکی (24)

سبد-لباس-پلاستیکی (25)

سبد-لباس-پلاستیکی (26)

سبد-لباس-پلاستیکی (27)

سبد-لباس-پلاستیکی (28)

سبد-لباس-پلاستیکی (29)

سبد-لباس-پلاستیکی (30)

سبد-لباس-پلاستیکی (31)

سبد-لباس-پلاستیکی (32)

سبد-لباس-پلاستیکی (33)

سبد-لباس-پلاستیکی (35)

سبد-لباس-پلاستیکی (36)

سبد-لباس-پلاستیکی (38)

سبد-لباس-پلاستیکی (40)

سبد-لباس-پلاستیکی (39)

سبد-لباس-پلاستیکی (42)

سبد-لباس-پلاستیکی (43)

سبد-لباس-پلاستیکی (47)

سبد-لباس-پلاستیکی (46)

سبد-لباس-پلاستیکی (45)

سبد-لباس-پلاستیکی (48)

سبد-لباس-پلاستیکی (54) سبد لباس پلاستیکی

سبد-لباس-پلاستیکی (55)

 

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
50 مدل سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری جدید و شیک
4.8 (95.56%) 9 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*