بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

می پسندم
1+

دکوراسیون دیوار یکی از مهمترین بخشها در بحث طراحی داخلی و دکوراسیون منزل می باشد.  گاهی اوقات پیش می آید که پر کردن فضای خالی دیوار برای ما تبدیل به یک مشکل اساسی می شود. در این مطلب با تعدادی از بهترین راهکارها برای دکوراسیون دیوار آشنا می شویم.

۱- عکس: ساده ترین و سنتی ترین راه استفاده از عکس بروی دیوار است. این عکس ها می تواند عکس ها خانوادگی هم باشد که محیط را فراموش نشدنی می کنند.

119 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۲- نصب تابلو نقاشی بر دیوار : یک نقاشی هنری می تواند جلوه اتاق را به کلی عوض کند. استفاده از نقاشی ها با رنگ روشن در دکوراسیون دیوار می تواند محیط را نشاط آور کند.

212 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۳- نقاشی روی دیوار: مشاهده می کنید که نقاشی روی دیوار فضای داستان های افسانه ایی را به اتاق داده است.

315 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۴- قفسه کتاب در دکوراسیون دیوار : این مورد علاوه بر زیبایی که به اتاق می دهد سودمند نیز هست. هم می توانید از شرّ فضای خالی دیوار راحت شوید هم کتاب های مورد علاقه و مهم تان را بروی قفسه قرار دهید. اگر هم کتاب های زیادی برای نگهداری دارید می توانید از کتابخانه های بزرگتر در اتاق نشیمن یا اتاق خواب استفاده کنید.

موضوعات مرتبط:

طرح روی دیوار – مدلهای طراحی روی دیوار عجیب و نقاشی های زیبا

باکس دیواری – انواع مدل قفسه دیواری و شلف چوبی و طاقچه مدرن / عکس

410 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۵- نظرتان راجب سر گوزن شمالی چیست؟ این دکور را بیشتر در فیلم ها مشاهده می کنید چرا که هیچ چیزی مانند سر گوزن شمالی در دکوراسیون خانه بچشم نمی آید. برای داشتن این دکور دیوار لازم نیست به شکار گوزن بروید مدل های مصنوعی گوزن های شمالی در بازار به وفور پیدا می شوند.

510 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۶- کاسه و سبد های دکوری در دکوراسیون دیوار : راه حلی ساده، زیبا و دلنشین برای پر کردن فضای خالی دیوار مشکلمان را براحتی حل خواهد کرد.

69 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۷- گیاهان گلدانی روی دیوار : گذاشتن گیاهان گلدانی کوچک با شکل و رنگ های متفاوت بروی تاقچه محیط صمیمی و شادابی را برای افراد خانواده ایجاد می کند.

موضوعات مرتبط:

راهنمای انتخاب استیکر دیواری یا برچسب دیواری نشیمن – اتاق کودک

مدل میز تلویزیون بهمراه مدل کمد دیواری مدرن و زیبا

گیاهان آپارتمانی – آشنایی با انواع مدل گلدان گل و گیاه آپارتمانی / عکس

79 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۸- همانطور که در مطالب پیشین گفتیم استفاده از نوشته های معروف کتاب ها مانند قطعه ایی از شعر مورد علاقه تان روی دیوار می تواند باعث نیرو گرفتن شما بشوند.

88 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۹- نقشه ها/ آیتم هایی که باید یاد بگیرید: برای چیزی که می خواهید یاد بگیرد یا همیشه نیاز دارید مقابل دیدگانتان باشد تا آن موضوع را فراموش نکنید می توانید با آوردن آنها بروی دیوار اتاقتان همیشه در خاطرتان ثبت کنید. برای مثال نقشه کل جهان برای پیدا کردن تمامی نقاط ایده بسیار جالبی است.

97 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

۱۰- استفاده از آیتم های بی استفاده: خلاق بودن هیج صدمه و جببه منفی ایی ندارد. با نگاه کردن به اطراف متوجه وسایلی بظاهر بی استفاده می شوید اما از همان وسیله می توانید در دکوراسیون استفاده کنید مانند تزیین یوار با فلاپی دیسک ها در طرح دکوراسیون دیوار زیر.

106 بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

می پسندم
1+
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*