راهنمای کامل استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه بهمراه عکس

رنگ زرد انتخابی کلاسیک برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود اما شکی در این نیست که رنگ زرد در دکوراسیون خانه سبب سرزندگی و با نشاط شدن روح شما می شود. زمانی که دیوارهای خانه را با رنگ زرد نقاشی می کنید معمولا کار دشواری است که به درستی این کار را انجام بدهید و تناژی مناسب از این رنگ را استفاده کنید. معمولا در این شرایط رنگ زرد یا متمایل به سبز می شود یا زیاد از حد ملایم و رنگ و رو پریده از کار درمی آید. زردی زیباست که عمیق و قوی باشد و تماشای آن شما را با نشاط و پر انرژی کند. دوست داشتن این رنگ گرم و آفتابی و نشاط آورر کار سختی نیست.

زرد، رنگ لیمو و گل های شاداب است که حسی از تازگی و طبیعت را به فضا القا می کند. می توانید این رنگ را با ظرفی پر از لیموهای تازه و گلدانی از گل های نرگس در فضا هماهنگ کنید. بعلاوه ترکیب رنگ زرد با سیاه بسیار جذاب است. با استفاده از مبلمان با عناصر زرد، اتاقی سیاه و خسته کننده را به فضایی مدرن و براق تبدیل کنید. همچنین می توانید از رنگ زرد در دکوراسیون هال خانه استفاده کنید. برای مثال در قالب نقاشی راه راه های عمودی بر دیوار یا استفاده از کاغذ دیواری هایی که دارای طرح به رنگ زرد باشد.

برای اضافه کردن حس آرامش و گرما به گوشه ای در فضا که به عنوان مکانی برای مطالعه یا استراحت در نظر گرفته اید از اکسسوری ها یا عناصر زرد رنگ استفاده کنید، مطمئنا از نتیجه شگفت زده خواهید شد. همچنین اگر رنگ زرد را در کنار رنگ های ملایم و خنثی در فضا به کار ببرید به خوبی در فضا خواهند درخشید. زمانی که تصمیم دارید از رنگ زرد در آشپزخانه استفاده کنید تمام فضا را مملو از رنگ زرد نکنید، اگر دیوارها را به رنگ زرد رنگ آمیزی می کنید از کابینت های سفید بهره ببرید و چنانچه کابینت هایی زرد رنگ انتخاب می کنید دیوار را به رنگ سفید در آورید.

برای اتاق کار و اتاق کودکان هم رنگ زرد یکی از بهترین گزینه هاست چرا که اگر اتاق کار شما فاقد جذابیت باشد با وارد شدن رنگ زرد به فضا انرژی محیط چند برابر می شود. البته باید مراقب باشید تا زیاد از رنگ زرد استفاده نکنید تا باعث حواس پرتی شما شود. سعی کنید این رنگ را با سبز و قهواه ایی ترکیب کنید تا فکرتان به خلق ایده های جدید تشویق شود.

9_yellow-living-room-furniture-665x498

11_yellow-bedroom-furniture-665x498

14-Yellow-bedroom-665x448

مطالب مرتبط:

راهنمای انتخاب رنگ قهوه ای در منزل

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

راهنمای انتخاب رنگ دیوار – آشپزخانه ، اتاق خواب ، نشیمن ، اتاق کودک

17-Yellow-grey-living-room

20-Yellow-Living-Room-665x498

21-Yellow-Kitchen-665x566

24-Yellow-Grey-Black-Bedroom-665x443

28-Yellow-green-Living-Room-665x462

29-Yellow-Red-Living-Room-665x461

55809-shining-yellow-kitchen-house-design-house-decor-house-furniture_1440x900

Download-interior-design-home-in-yellow

مطالب پر بازدید:

محیط کار خلاقانه و الهام بخش – دکوراسیون دفتر کار خانگی

 مدل باغچه دیواری در دکوراسیون داخلی منزل / باغچه عمودی

چیدمان اتاق غذاخوری با مدل های متنوع میز ناهارخوری

yellow-bed-canopy

yellow-floor-665x498

رنگ زرد در دکوراسیون خانه

yellow-wallpaper-living-room-665x498

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمای کامل استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه بهمراه عکس
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*