راهنمای چیدمان و تزئین دکوراسیون حیاط منزل با هزینه ای کم

تزئین دکوراسیون حیاط منزل یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن شخصیت و سلیقه شما به دیگران است. برای اینکه هزینه نهایی ساخت یک حیاط زیبا و شاد به کمترین میزان خود برسد راه های زیادی پیش روی شما وجود خواهد داشت. راه هایی که نمایی مانند یک حیاط لوکس را خواهند داشت اما در مقابل از هزینه بالایی برخوردار نخواهند بود. در واقع دلیلی وجود ندارد هزینه ایجاد یک حیاط مدرن و زیبا گران تمام شود. به لطف پیشرفت علم طراحی، ایجاد حیاط هایی با باغچه های زیبا که در گذشته هزینه ای چند ده میلیونی نیاز داشتند، در دسترس عده بیشتری از مردم قرار گرفته اند. طراحان محیط باز به دنبال استفاده از وسایل خلاقانه ای بوده که در کنار قمت کمتر از هزینه نگهداری پایین تری نیز برخوردار هستند.   

نکته مهم توجه به فضایی است که در حیاط منزل در اختیار دارید. فارغ از کوچکی یا بزرگی حیاط منزل اگر علاقمندید بیشتر اوقات خود را در حیاط بگذارید باید دقیقا مشخص کنید به چه چیزهایی در حیاط احتیاج خواهید داشت تا لذت بیشتری از بودن در این مکان ببرید. مشخص کردن این عوامل به پروسه طراحی جهت مشخص و معلومی می دهد.

معمولا یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه های تزیین حیاط منزل، استفاده از کفپوش های شیک است. اگر منطقه ای خالی و بدون استفاده در حیاط خانه خود دارید می توانید با پوششی زیبا جلوه ای شیک و لوکس به دکوراسیون حیاط خود بدهید. یکی از بهترین مدل های استفاده از کفپوش هایی موزاییکی به اندازه های کوچک یا بزرگ در کنار یکدیگر و کاشتن گیاه خزه بین مرزهای آنها است، با این روش علاوه بر کم کردن هزینه از طریق نیاز کمتر به موزاییک برای پوشش کف حیاط، جلوه ای بسیار جذاب و زیبا در این مکان ایجاد خواهد شد. کفپوش های موزاییکی معمولا پایین ترین هزینه را در پی خواهند داشتن اما به میزان کم هم می توانید در قمست نشیمن حیاط، از کفپوش های چوبی یا طرح چوب استفاده کنید.

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (1)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (2)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (3)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (4)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (5)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (6)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (7)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (8)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (9)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (10)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (11)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (13)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (14)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (15)

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (16)

دکوراسیون حیاط منزل

outdoor-modern-landscape-with-cheap-budget (17)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمای چیدمان و تزئین دکوراسیون حیاط منزل با هزینه ای کم
4.3 (85%) 4 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*