45 طرح و مدل میز ال سی دی LCD + راهنمای خرید و عکس

به روز رسانی شده در تاریخ 1397/4/4

تقریبا امروزه تلویزیون ال سی دی به جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون هر خانه ای تبدیل شده است و روز به روز به تعداد افرادی که از تلویزیون های ال سی دی در خانه خود استفاده می کنند افزوده می شود. هر خانواده ای که قصد اسباب کشی به خانه ای جدید دارد و یا بدنبال تعویض دکوراسیون قدیمی خود است حتما یکی از وسایلی که برای خانه شان تهیه می کنند تلویزیون ال سی دی نو و شیک است. در این مطلب به معرفی چندین نمونه از زیباترین مدل های میز ال سی دی جز جدایی ناپذیر هرتلویزیون ال سی دی، میز مربوط به این دستگاه است. حتی بعضی از خانواده ها حساسیت بیشتری بروی مدل میز ال سی دی بخرج می دهند تا خود تلویزیون!. مدل میز ال سی دی علاوه بر جنبه زیبایی که بر دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی خانه می گذارد کاربرد بسیار مهمی هم دارد. حتی اگر تلویزیون ال سی دی شما به دیوار هم متصل شده باشد باز هم به مدل های میز ال سی دی شیک و کاربردی نیاز دارید. باید توجه داشته باشید که هر تلویزیونی به میز مخصوص خود نیاز دارد برای تلویزیون های بزرگ نیاز به میزهای بزرگتر و طویل تر است و یا برای تلویزیون های جدید که طرح محدبی دارند انتخاب میزی هماهنگ با طرح محدب آنها می تواند ترکیب جالبی را بوجود بیاورد.

امروزه با پیشرفت در زمینه ی طراحی و ساخت تلویزیون ها یکی از جدید ترین آن ها تلویزیون ال سی دی است که به یکی از لوازم مهم در دکوراسیون داخل خانه تبدیل شده است. تلویزیون ال سی دی علاوه  بر اینکه کاربرد های مختلفی دارد به یکی از بهترین وسایل ها برای زیبایی دکوراسیون داخل خانه تبدیل شده است. در انتخاب ال سی دی نیز توجه کنید این تلویزیون را با توجه به محیط خانه ی خود انتخاب کنید یکی از بهترین وسایلی که باعث میشود تا ال سی دی شما زیباتر به نظر برسد میز ال سی دی است که این دو یک وسایل جدا ناپذیر است. امروزه در بیشتر خانه ها ال سی دی وجود دارد. اولین چیزی که در هنگام خرید ال سی دی به آن فکر میکنید میز آن است. میز تلویزیون در انواع مختلفی ساخته میشوند میز ال سی دی دیواری و پایه دار باید با توجه به سبک دکوراسیون خانه ی خود آن را انتخاب کنید. ال سی دی و میز آن یکی از وسایل های مهم در دکوراسیون اتاق پذیرایی است.ما در این مطلب به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین ال سی که مناسب خانه ی شما است را انتخاب کنید.

گذشته از این مورد باید میزی که برای تلویزیون ال سی دی خود انتخاب می کنید با سبک دکوارسیون محیط نشیمن و پذیرایی شما هارمونی داشته باشد. برای سبک مدرن می توانید از میز های چوبی یا فلزی با طرح کاملا ساده و خطوط ظریف استفاده کنید و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک، میزهایی با پایه های طرح دارد و پیچیده را بکار ببرید. برای تلویزیون هایی که به دیوار متصل می شوند هم بهتر است میز ها و قفسه هایی استفاده کنید که بدون پایه هستند و به دیوار متصل می شوند. با انتخاب اینگونه مدل میز ال سی دی هارمونی و هماهنگی بین دکوراسیون نشیمن خانه را حفظ کرد، بگونه ایی که حس شناور گونه در محیط بوجود می آورید.

تعداد زیادی از ال سی دی ها بهمراه خود میز تلویزیون ارائه می شوند و اکثریت افراد هم به انتخاب همان مدل میزها بسنده می کنند که در بازار لوازم دکوراسیون ایران معمولا از کیفیت بالایی برخوددار نسیتند و از طرح های فلزی و شیشه ای ساده و غیرجذاب استفاده می کنند در نتیجه تاثیر چندانی بروی زیبایی و شیکی دکوراسیون خانه نخواهند گذاشت. پیشنهاد ما استفاده از مدل میز ال سی دی سفارشی است که مزایای بسیار زیادی دارند. سعی کنید مدل میز تلویزیون مورد علاقه خود را طراحی کنید و با دادن طرح با افراد متخصص بهترین میز را در دکوراسیون خانه خود داشته باشید. جنس میز هم می تواند از چوب طبیعی یا ام دی اف باشد که به هزینه ایی که برای مدل میز تلویزیون می کنید بستگی دارد. مدل میز تلویزیون سفارشی کمی گرانتر از مدل های آماده تمام می شود اما بدانید که ارزشش را دارد. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین طرح های طرحهای میز ال سی دی را مشاهده خواهید کرد.

تمامی نمونه میز تلویزیون هایی که در زیر آورده شده است از چوب یا ام دی اف ساخته شده اند. بنابر این به راحتی توسط یک نجار ماهر قابل ساخت است. کافیست تصویر میز تلویزیون مورد علاقه خود را به یک نجار ماهر نشان دهید.

این مطلب را نیز حتما بخوانید: میز ال سی دی ام دی اف شیک و زیبا مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن

تبلیغ در اتاق

 

 

 

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (7)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (6)

نمونه میز ال سی دی شیک و مدرن

نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی ایرانی و خارجی مدرن و شیک

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (5)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (4)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (11)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (12)

میز تلویزیون همراه با نورپردازی پشت میز تلویزیون

راهنمای طراحی دیوار پشت تلویزیون با ایده های جذاب و شیک

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (13)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (1)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (2)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (10)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (9)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (8)

در نمونه زیر بصورت عملی همراه با اندازه ها روش ساخت یک میز تلویزیون شیک با عکس توضیح داده شده است.

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی (3)

best-tv-stands-designs (1)

best-tv-stands-designs (2)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی + نمونه تصاویر (2)

این مطلب را نیز حتما بخوانید: شلف و قفسه اتاق نشیمن بهمراه چیدمان اطراف تلویزیون

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی + نمونه تصاویر (1)

راهنمای انتخاب مدل میز ال سی دی + نمونه تصاویر (3)

best-tv-stands-designs (3)

best-tv-stands-designs (4)

best-tv-stands-designs (5)

best-tv-stands-designs (6)

best-tv-stands-designs (7)

best-tv-stands-designs (8)

best-tv-stands-designs (9)

best-tv-stands-designs (10)

best-tv-stands-designs (11)

best-tv-stands-designs (12)

best-tv-stands-designs (13)

جدیدترین مدل ها و طرح های میز LCD

best-tv-stands-designs (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
45 طرح و مدل میز ال سی دی LCD + راهنمای خرید و عکس
4.8 (96.43%) 28 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*