راهنمای انتخاب مدل رنگ آشپزخانه مطابق با مد روز / عکس 2016

انتخاب مدل رنگ آشپزخانه موضوعی است که اصولا در مراحل اولیه ساخت یا بازسازی آشپزخانه چندان مورد توجه قرار نمی گیرد زیرا زمانی که درباره بازسازی آشپزخانه خود فکر می کنیم، بیشتر ما با گزینه های امتحان پس داده ای مانند کابینت های سفید یا چوبی، کانترهای گرانیتی یا کوارتزی و یا استفاده از استیل ضد زنگ در دکوراسیون آشپزخانه روبرو می شویم و نوع رنگ انتخابی در مراحل بعدی مشخص می شود.

اما همینکه تحقیقات را در این زمینه شروع کنید متوجه می شوید که بیشتر آشپزخانه های شیک و زیبای امروزی، آنهایی هستند که از رنگ های متعدد و نامرسوم با عناصر متفاوت طراحی و تزیین شده اند. اگر استایل طراحی شما مینیمالیستی و مدرن یا روستیک باشد، رنگ آشپزخانه برای کابینت ها، دیوار پشت ظرفشویی و سایر اکسسوری ها، عمدتا از بین رنگ های کم شدت خاکستری یا برجسته و هایگلاس قرمز انتخاب می شوند.

یکی از رنگ هایی که کمتر در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد زرد است. زرد درست مانند اشعه های نور خورشید، لذت بخش و انرژی دهنده است، جالب است بدانید تحقیقات علمی نشان داده که رنگ زرد اشتهای افراد را تحریک می کند که کاملا مناسب فضای آشپزخانه است. زرد رنگ بی نظیری برای روشن کردن هر آشپزخانه ای است بخصوص آنهایی که در فضاهای کوچک و تاریک قرار دارند.

kitchen-color-design-ideas (1)

آبی تیره همیشه رنگی خیره کننده و در عین حال تسکین دهنده است. آبی تیره در آشپزخانه های امروزی نامرسوم بوده و کمتر از آن استفاده می شود. ترکیب آبی تیره با رنگ سفید و قهوه ای در آشپزخانه جلوه بسیار شیک و باشکوهی در محیط ایجاد می کند که کمتر در جایی دیده شده است.

kitchen-color-design-ideas (3)

خاکستری در آشپزخانه های مدرن و کمینه گرای امروزی بهترین گزینه است. خاکستری همیشه شیک، سطح بالا و بی پیرایه است و به راحتی با رنگ های سفید و چوبی در آشپزخانه ها ترکیب می شود.

kitchen-color-design-ideas (2)

در ادامه مدل های دیگر را مشاهده خواهید کرد:

kitchen-color-design-ideas (1)

kitchen-color-design-ideas (2)

kitchen-color-design-ideas (3)

kitchen-color-design-ideas (4)

kitchen-color-design-ideas (5)

kitchen-color-design-ideas (6)

kitchen-color-design-ideas (7)

kitchen-color-design-ideas (8)

kitchen-color-design-ideas (9)

kitchen-color-design-ideas (10)

kitchen-color-design-ideas (11)

kitchen-color-design-ideas (12)

kitchen-color-design-ideas (13)

kitchen-color-design-ideas (14)

مدل رنگ آشپزخانه

kitchen-color-design-ideas (15)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمای انتخاب مدل رنگ آشپزخانه مطابق با مد روز / عکس 2016
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
    0 دیدگاه برای این نوشته
    ارسال یک دیدگاه

    *