راهنمای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک    

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و کلاسیک تا حدود بسیار زیادی توسط نوع، مدل و رنگ کابینت آشپزخانه مشخص می شود. از طرفی دکوراسیون خود آشپزخانه تاثیر زیادی بروی روحیه و حالت اعضای خانواده خواهد گذاشت زیرا شاید بشود آشپزخانه را دوست داشتنی ترین مکان خانه دانست. بهرحال ما زمان زیادی را در آشپزخانه به آماده کردن غذاهای خوشمزه می پردازیم و به همین وسیله خاطراتی را با بودن در کنار افرادی که دوستشان داریم ایجاد می کنیم.

بر کسی پوشیده نیست که طراحی آشپزخانه و حتی بازسازی آن هزینه بسیار زیادی را در پی خواهد داشت اما اگر کابینت های آشپزخانه تان در حالت خوبی قرار دارند، رنگ کردن آنها یک راه بسیار مناسب و کم هزینه برای بخشیدن روحی تازه به دکوراسیون آشپزخانه و حتی خود خانه است. در این مطلب با نمونه مدل های شیکی از کابینت های رنگ شده آشنا خواهید شد که می توانند منبعی خوبی برای الهام گیری شما باشند.

زمانی که تصمیم به رنگ کردن کابینت آشپزخانه خود می گیرد، محدودیتی در انتخاب های خود نخواهید داشت، شما می توانید فضای آشپزخانه را با استفاده از رنگ سفید و براق، روشن تر از همیشه کنید یا اینکه از رنگ های برجسته و چشم گیری مانند لاجوردی استفاده کنید حتی قادر خواهید بود از ترکیب دو رنگ بروی کابینت های خود استفااده کنید تا تنی دوگانه به آشپزخانه داده باشید.

برای مثال همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید رنگ های سفید و بژ تقریبا برای تمامی آشپزخانه ها مناسب هستند و با تمامی رنگ های دیوار و کاغذ دیواری ها در آشپزخانه به راحتی مچ می شوند. به همین خاطر رنگ سفید اغلب در الویت اول افرادی است که می خواهند آشپزخانه خود را بازسازی کنند.

kitchen-cabinte-paint-ideas (1)

kitchen-cabinte-paint-ideas (4)

برای دستیابی به تنی دوگانه در آشپزخانه خود می توانید از یک روش ساده استفاده کنید. کافی است رنگ کابینت های ردیف بالا را متفاوت با رنگ کابینت های ردیف پایین انتخاب کنید. گزینه های زیادی برای انتخاب رنگ وجود دارد اما معروف ترین رنگ ها ترکیب رنگ سیاه در ردیف پایین و رنگ سفید در ردیف بالا است. حتی می توانید از ترکیب رنگ های برجسته در طبقه پایین و رنگ های حنثی در طبقه بالا استفاده کنید. مانند نمونه های زیر.

kitchen-cabinte-paint-ideas (5)

kitchen-cabinte-paint-ideas (10)

kitchen-cabinte-paint-ideas (12)

kitchen-cabinte-paint-ideas (11)

kitchen-cabinte-paint-ideas (13)

kitchen-cabinte-paint-ideas (14)

kitchen-cabinte-paint-ideas (9)

kitchen-cabinte-paint-ideas (8)

kitchen-cabinte-paint-ideas (6)

kitchen-cabinte-paint-ideas (7)

kitchen-cabinte-paint-ideas (2)

رنگ کابینت آشپزخانه

kitchen-cabinte-paint-ideas (3)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک    
4.5 (90%) 6 votes
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
حمید

سلام،
خسته نباشید
۱اشپزخانه کوچک مربعی دارم،اما نمیتونم طرح و رنگ مناسبی پیدا کنم
لطفا بهم کمک کنید

ارسال یک دیدگاه

*