راهنمای انتخاب رنگ قهوه ای در منزل

اگر رنگی برای طراحی داخلی خانه می خواهید که خود و خانواده تان را به آرامش و آسایش دعوت کند انتخاب رنگ قهوه ای در منزل بهترین گزینه برای شما خواهد بود. قهوه ای رنگی قوی، خوش چهره و تنومند است که نمایی از طبیعت و مواد طبیعی مانند چوب را به نمایش درمی آورد. از رنگ قهوه ای می توانید برای تاکید بیشتر بروی رنگ های برجسته تر مانند لیمویی، سبز و یا نارنجی نیز استفاده کنید. رنگ قهوه ای برای کم کردن تن های رنگ های قوی تر در دکوراسیون اتاق هم تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد. رنگ قهوه ای به دکوراسیون خانه شما غنا می بخشد و احساسی گرم و دلپذیر را در فضای اتاق بوجود می آورد. این رنگ از لحاظ تندی از رنگ مشکی در سطح پایین تری قرار می گیرد در نتیجه برای ایجاد دلپذیری بیشتر در دکوراسیون خانه بهتر است از تناژهای مناسب رنگ قهوه ای استفاده کنید، برای مثال در یک دکوراسیون شیک می توانید از رنگ سفید کرمی برای دیوارها و رنگ قهوه ای برنزی برای یگر مناطق خانه مثلا در پرده ها، مبلمان و کفپوش ها استفاده کنید. با این کار دکوراسیونی مدرن و مجلل را در ترکیب با فضایی هنری و روشن در دکوراسیون خانه بوجود آورده اید.

قهوه ای رنگ چوب است، رنگ پایداری که به هر صورت در اکثر خانه ها وجود دارد، در نتیجه بسیاری از ما این فرصت را داریم که تنها با تناژهای مناسب بروی دیوار ترکیبی زیبا را در محیط خانه ایجاد کنیم. رنگ قهوه ای تناژهای بسیار متفاوتی دارد و بسیاری از سلایق و نیازها را پوشش می دهد و صد البته تنوع را در زمینه رنگ برای طراحی داخلی و خارجی منزل شما فراهم می کند. برای مثال رنگ قهوه ای معمولی (نه پر رنگ و نه کم رنگ بلکه حد میانه) در فضای محیط وقتی با دیوارهای رنگ سبز ترکیب می شود حسی دلپذیر و خوشایند  بوجود می آورند. همچنین می توانید با رنگ کردن دیوار خانه به رنگ قهوه ای شکلاتی پر رنگ، زمینه ای پچیده را برای بنمایش گذاشتن اثاثیه های خانه که به رنگ خنثی هستند ایجاد کنید. در شکل های زیر زیباترین نمونه های استفاده از رنگ قهوه ای در تناژهای متفاوت را مشاهده می کنید.

brown-colors-modern-interior-design-decor (1)

brown-colors-modern-interior-design-decor (2)

موضوعات مرتبط:

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

مدل های مختلف مبل تختخواب شو و کاناپه تخت تاشو زیبا و شیک

روشهای تزیین اتاق خواب / عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب

brown-colors-modern-interior-design-decor (4) brown-colors-modern-interior-design-decor (5) brown-colors-modern-interior-design-decor (6)

brown-colors-modern-interior-design-decor (7)

رنگ قهوه ای در منزل

brown-colors-modern-interior-design-decor (8)

موضوعات پر بازدید:

مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf

انواع مدل دوش حمام جدید و جالب – حمام مدرن

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

brown-colors-modern-interior-design-decor (9)

brown-colors-modern-interior-design-decor (10)

brown-colors-modern-interior-design-decor (11)

brown-colors-modern-interior-design-decor (12)

رنگ قهوه ای در منزل

brown-colors-modern-interior-design-decor (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمای انتخاب رنگ قهوه ای در منزل
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*