دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

دکوراسیون ویترین فروشگاه مهم ترین عامل در جذب مشتری به داخل فروشگاه یا نمایشگاه است. حتما هنگام پیاده روی در سطح شهر، برایتان پیش آمده که ناگهان می ایسید و به ویترین فروشگاهی خیره می شوید و حتی برای دقیقه ها همانگونه به اجناس داخل ویترین نگاه می کنید، ممکن است بعداز مدتی هم به داخل فروشگاه رفته و جنس مورد نظر خود را خریداری کنید.

شکی نیست که دکوراسیون ویترین ها باید با سلیقه و شیک چیده شود و مالک فروشگاه از بهترین اجناس خود در ویترین استفاده کند اما شلوغ کردن بیش از حد ویترین مانع از دیده شدن برخی از اجناس می شود و ممکن است نظر هر رهگذری را بخود جلب نکند. باید از هرگونه تاکتیکی استفاده کرد تا نظر فروشنده به ویترین جلب شود حتی استفاده از قطعه ایی شعر بروی شیشه ویترین می تواند بینندگاه را به سمت ویترین و دیدن اجناس مجذوب کند. در این مطلب به بررسی ویترین فروشگاه های مهم در سطح جهان می پردازیم تا شاید ایده های مناسبی برای دکوراسیون مورد نظر خود پیدا کنید.

ویترین فروشگاه دوناکارن: فروشگاه پوشاک دوناکارن (DKNY) در نیویورک قرار دارد. این فروشگاه با استفاده از قاب استنسیل حاشیه شیشه، نظر بیننده را به فضای مرکزی باز و شفاف معطوف می کند؛ جایی که مانکن های بی سر به نمایش درآمده اند. این سبک از قاب بندی بی شباهت به قاب عکس های قدیمی یا طرح دستمال های کوچک رومیزی نیست.

1

1s

1ss

1sss

Shoppers On Fifth Avenue Ahead OF Consumer Comfort Figures

ویترین فروشگاه مارشال فیلدز: برای اینکه کالایی را به بهترین شکل ممکن در معرض دید خریدارها قرار دهیم روش های گوناگونی وجود دارد. یکی از این روش ها پوشاندن بخشی از فضا برای برجسته کردن کالایی خاص در میدان دید خریدار است.  یکی از نمونه های خوب این تکنیک را می توان ویترین فروشگاه مارشال فیلدز در شیکاگو یافت که در آن بخش نورپردازی شده و قابل رویت نیمه پایینی ویترین نظره بیننده را بخود جلب می کند.  

DSC_6320

Silk Road By Karim Rashid-Photo © Karim Rashid-19

abc_carpet_home

ویترین فروشگاه ای بی سی: هر دو فروشگاه آنتروپولوژی و ای بی سی که در پایین منطقه برادوی (Broadway) واقع شده اند. دکوراسیون فورشگاه آنتروپولوژی لباس ها را در پس زمینه ای از امواج خروشان اقیانوس نشان می دهد که اشعاری روی آنها شناورند. این اشعار بیننده را فرا می خوانند که نزدیک تر بیایند تا خواندن آنها زمینه ساز دیدین ویترین و درنهایت اجناس شود.

oo_anthropologie

Window4

DSC20808

anthropologie-store-windows-holiday-2012-L-OUnYno

ABCCarpet1

Screen shot 2010-12-13 at 11.54.22 AM

tn4_now_0

دکوراسیون ویترین فروشگاه

Window2

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*