دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

می پسندم
4+

دکوراسیون ویترین فروشگاه مهم ترین عامل در جذب مشتری به داخل فروشگاه یا نمایشگاه است. حتما هنگام پیاده روی در سطح شهر، برایتان پیش آمده که ناگهان می ایسید و به ویترین فروشگاهی خیره می شوید و حتی برای دقیقه ها همانگونه به اجناس داخل ویترین نگاه می کنید، ممکن است بعداز مدتی هم به داخل فروشگاه رفته و جنس مورد نظر خود را خریداری کنید.

شکی نیست که دکوراسیون ویترین ها باید با سلیقه و شیک چیده شود و مالک فروشگاه از بهترین اجناس خود در ویترین استفاده کند اما شلوغ کردن بیش از حد ویترین مانع از دیده شدن برخی از اجناس می شود و ممکن است نظر هر رهگذری را بخود جلب نکند. باید از هرگونه تاکتیکی استفاده کرد تا نظر فروشنده به ویترین جلب شود حتی استفاده از قطعه ایی شعر بروی شیشه ویترین می تواند بینندگاه را به سمت ویترین و دیدن اجناس مجذوب کند. در این مطلب به بررسی ویترین فروشگاه های مهم در سطح جهان می پردازیم تا شاید ایده های مناسبی برای دکوراسیون مورد نظر خود پیدا کنید.

ویترین فروشگاه دوناکارن: فروشگاه پوشاک دوناکارن (DKNY) در نیویورک قرار دارد. این فروشگاه با استفاده از قاب استنسیل حاشیه شیشه، نظر بیننده را به فضای مرکزی باز و شفاف معطوف می کند؛ جایی که مانکن های بی سر به نمایش درآمده اند. این سبک از قاب بندی بی شباهت به قاب عکس های قدیمی یا طرح دستمال های کوچک رومیزی نیست.

163 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

1s3 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

1ss2 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

1sss دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

1ssss دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

ویترین فروشگاه مارشال فیلدز: برای اینکه کالایی را به بهترین شکل ممکن در معرض دید خریدارها قرار دهیم روش های گوناگونی وجود دارد. یکی از این روش ها پوشاندن بخشی از فضا برای برجسته کردن کالایی خاص در میدان دید خریدار است.  یکی از نمونه های خوب این تکنیک را می توان ویترین فروشگاه مارشال فیلدز در شیکاگو یافت که در آن بخش نورپردازی شده و قابل رویت نیمه پایینی ویترین نظره بیننده را بخود جلب می کند.  

DSC 6320 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

Silk Road By Karim Rashid Photo © Karim Rashid 19 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

abc carpet home دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

ویترین فروشگاه ای بی سی: هر دو فروشگاه آنتروپولوژی و ای بی سی که در پایین منطقه برادوی (Broadway) واقع شده اند. دکوراسیون فورشگاه آنتروپولوژی لباس ها را در پس زمینه ای از امواج خروشان اقیانوس نشان می دهد که اشعاری روی آنها شناورند. این اشعار بیننده را فرا می خوانند که نزدیک تر بیایند تا خواندن آنها زمینه ساز دیدین ویترین و درنهایت اجناس شود.

oo anthropologie دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

Window4 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

DSC20808 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

ABCCarpet1 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

Screen shot 2010 12 13 at 11.54.22 AM دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

tn4 now 0 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

دکوراسیون ویترین فروشگاه

Window2 دکوراسیون ویترین فروشگاه با طرح های مدرن و جذاب / عکس

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*